Golf 7 asr-esp ve lastik basınç tuşu RETROFİT

Bu Arada Gateway arıyorum bie ara işare vardı sanki Hocam. 5Q olan cinsten bendeki 3Q olan dolayısıyla sürüş profili için ihtiyaç doğdu

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender kaput altındaki sigortayı siren için kullandınız siz sanırım? Öyle not almışım ben 😀 hatta o kutuda korna için sigorta var, oradan alayı planlıyorum ben.

Esp ve lastik set için gerekli olan +12v  direksiyon altındaki sigorta kutusundan. Ayrıca tam emin olmamak ile birlikte gerekli olan bu 12v  el freni butonundan da alınabilirmiş! Çünkü el freni bağlantısıda abs modülüne gidiyor ve aynı mantıkla çalışıyor olabilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Zafer ben el freni üzerinden almıştım kablo trafiğini azaltmak için . Zaten montaj şemasında  aynı yerden alıyordu yanlış hatırlamıyorsam 

@İlker34 bu bilgi iyi oldu hocam, benim düşüncemde kablo kalabalığının az olması yönünde. El freninden hangi renkten almıştınız hatırlıyormusunuz? Gerçi o duruma geldiğinde ölçü aleti ile kontrol edeceğim hangi kablo 12v diye ama fazla bilgi göz çıkarmaz 😀

@Ender kaput altındaki sigortayı siren için kullandınız siz sanırım? Öyle not almışım ben 😀 hatta o kutuda korna için sigorta var, oradan alayı planlıyorum ben.

Esp ve lastik set için gerekli olan +12v  direksiyon altındaki sigorta kutusundan. Ayrıca tam emin olmamak ile birlikte gerekli olan bu 12v  el freni butonundan da alınabilirmiş! Çünkü el freni bağlantısıda abs modülüne gidiyor ve aynı mantıkla çalışıyor olabilir. 
Kaputtaki sigortayı Siren Buzzer için aldık. 

Doğrudur hocam. Bizde mekanik el freninden altık  +12v güç kısmını. Zaten aynı yerden çalışıyor baglantısı mumkun Şemassında da var bu durum  :)  üstelik daha orjinal halde oluyor. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@İlker34 bu bilgi iyi oldu hocam, benim düşüncemde kablo kalabalığının az olması yönünde. El freninden hangi renkten almıştınız hatırlıyormusunuz? Gerçi o duruma geldiğinde ölçü aleti ile kontrol edeceğim hangi kablo 12v diye ama fazla bilgi göz çıkarmaz 😀
ben cevap vereyim hocam.

yanlış hatırlamıyorsam siyah/sarı idi rengi :)   Ama tam emin değilim sizlerde ölçüm yaparak onayladığınızda buradan paylaşırsınız hocam.

[mention=208]Ender[/mention] hocam acaba bu mode tuşu, esp tuşu ve lastik basınç tusu için bahsettiğiniz şemaları paylaşabilir misiniz?
Şema elimde yok şuan hocam. Lakin gerekte yok forjust Hocamın konusunda herşeyi açıklamış oradan bakmak suretiyle rahatlıkla yapılabilir. Iyi Forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar benim araç 2014 dizel comfortline. 

Abs soketim sizinkiyle farklı galiba benim sokette 39. Pin dolu çıkıyor 41 boş ve bir türlü bağlantıyı yapamadım bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı 

Sipariş verdiğim alarm buzzer kablosu turkiyeye giris yapmış 2-3 Güne bende montaji yapmış olurum
@forjust1day Hocam ben ebay.de den 2.El sipariş ediyorum sireni. Yanında kablosu yok malesef, sizden ricam parçalarınız geldiğinde kablonun soket kısmının detaylı fotosunu paylaşabilirmisiniz? hangi uç  12v, hangi uç şase, hangi uç bcm ye gidecek bilgilerine ihtiyacım olacak.

[mention=3153]forjust1day[/mention] Hocam ben ebay.de den 2.El sipariş ediyorum sireni. Yanında kablosu yok malesef, sizden ricam parçalarınız geldiğinde kablonun soket kısmının detaylı fotosunu paylaşabilirmisiniz? hangi uç  12v, hangi uç şase, hangi uç bcm ye gidecek bilgilerine ihtiyacım olacak.

1. Pin bcm t46b/31
2. Pin şase
3. Pin sb 20

Kabloyu orijinal alırsanız zaten 3 pin birbirinden farklı. Yanlış yapma ihtimaliniz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Zafer kahverengi olan diğerlerinden kalın kablo diye hatırlıyorum 

Geri
Üst Alt