Golf 7 asr-esp ve lastik basınç tuşu RETROFİT

@İlker34 kablom olmayacağı için hangisi kalın hangisi ne renk kestiremiyorum 😀

Eline kablo ulaşan bir arkadaşımız anlaşılır güzel bir foto çekerse işimiz görülür diye umuyorum.😉

Sirenden 3 kablo çıkıyor . Kahverengi olan ve ucu yuvarlak olan şase . Bcm kablosu ucu ince olan yağmur far sensörü taktıysanız o uçtan . Kalın uçta sigorta. Kabloları karıştıramazsınız istesenizde kalın olan bcme girmez :)  10 Amperlik sigorta almayı unutmayın .

@Zafer hocam kablo zaten el frenine giriyor diğerlerinden kalınca ve kahverengi diye aklımda kalmış 

Bugün siren montajini yaptim , sokette 3 nolu pin 12v 2 nolu pin toprak 1 nolu pin bcm t46b/31

ddea600566ebbbaf7df92ec4f0f15f81.jpg

ccdabf8e65e2f544632d2aa0739231f5.jpg

0bf8ce54d90f9a8baf0f5beb411280f1.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayırlı olsun Hocam.

Sağol ender hocam ama sireni yukarı doğru taktığım icin sesi az cikiyor kilitlemede yani zor duyuluyor sanirim eko yapmıyor orjinal demiri bulup ters ceviricem
Tam onu yazacaktım bende :)   Gördüğüm çoğu resimde siren aşağı bakıyor, siz yukarı yapmışsınız :)  

Güle güle kullanın

Tam onu yazacaktım bende :)   Gördüğüm çoğu resimde siren aşağı bakıyor, siz yukarı yapmışsınız :)  

Güle güle kullanın
1mm sactan parca yaptm orjinalde o demir yukarı dogru kıvrımlı tam duz taktığım icin siren oturmadi hocam , orjinal demir bulup degistiricem . En zor kısım montajdı silecek alti biraz zorladı açıkcası 

Bende durum Bu şekilde Görsel bilgi olması açısından paylaşayım istedim. Keyifli Forumlar herkese Dostlar.
4d660b1a7620751263381d1d1d5546dc.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba ben aliexpress ten tuş takımı satın aldım kablosuyla birlikte geldi kendim montaj etmek istiyorum fakat tuşlardan abs beynine giden kablo hangi pinlere girecek ve o kablolar tuşlardaki hangi pime girecek o kısmı anlayamadım yanıtlarsanız sevinirim tuşlar geldi montaj edemiyorum çıldıracam sadece esp off tuşu çalışsa benim için yeterli

@Nezih 39. Pin bu mu oluyor acaba buraya bağlantı yaptımda hava yastığı arızası verdi sensörlerde çalışmayı durdu ve esp düğümesi hala çalışmıyor

4C420596-9502-4BCD-AD24-2EF715967A63.jpeg

Geri
Üst Alt