Renault Talisman... Fikirleri alalım

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Latitude ilk çıktığında çok beğenmiştim. Lakin gelin görün ki nasıl bir arabaysa 2. eli hiç yok neredeyse.

Bakalım bunun kaderi Latitude benzeyecek mi.

Arka ledleri ve konsolu çok beğendiğimi itiraf etmeliyim :) Ekran her nekadar tam uymasa o bölgeye de büyüklüğü gayet güzel.

Ben beğenmedim  :D Dashboard bütünleşik ve akıcı durmuyor.

Yorumsuz;

18tfwtdku92xrjpg.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe

Beğendik dediysek golf ile kıyaslama seviyesine gelmedik hocam :)

Ben de bütünleşik durmadığını belirttim zaten  :'(

Arka tasarım iyi ama ön ledler hiç hoş değil.

koltuklar ve göğüs malzeme kalitesi dikkat çekici fakat renault olunca dayanıklılıktan şüphe ediyorum.

Genel olarak görüntü iyi ama fransızlarda iş kullanıma gelince görüntü aldatıcı oluyor.

Ben beğenmedim.  Sonunun bir önceki modellerden farklı olacağını zannetmiyorum..

Başıma bir şey gelmeyecekse ben beğendim  8D Fakat fiyat/performans + ülkemizdeki benzer araç fiyatları göz önüne alındığında çok tercih edilecek bir araç olacağını düşünmüyorum.

haplo dedi:
Başıma bir şey gelmeyecekse ben beğendim  8D Fakat fiyat/performans + ülkemizdeki benzer araç fiyatları göz önüne alındığında çok tercih edilecek bir araç olacağını düşünmüyorum.
Passatın biraz altına konumlandıracaksa, karşısında taş gibi yeni superb var.. Sonra mondeo var.. Talisman ile riske gerek yok ki riske girmeye değer bir hali de yok bence  :)

Bu tasarıma o direksiyon simidi olmuş mu?

Bir cümle ile genel yorumum: Altı üstü Renault işte.

Renaultta hep birşeyler eksik geliyor bana estetik adına birşeyler yok ve asla kalitede vw ile boy ölçüşemez bu araçtada öyle olmuş.

Geri
Üst Alt