OBDeleven bilgisi olan var mı

evet burada gümrüğe girer ptt kargo görevlisine ödersiniz.
Sadece cihaz mı aldınız? Pro pack vb aldıysanız onlar için de gümrük vergisi ödemeniz gerekecek. Yani kredi önemli değilse sadece cihaz alırsanız 59.99 +18 vergi +25 pro plan, kredisiz pro 103 euro oluyor. pro pack alırsanız ilave 200 kredi ile 130 euro. 100 kredi 15 euro olduğundan aynı hesap gibi görünebilir ancak günde 5 video izleyerek 6 kredi toplanabiliyor.
Teşekkürler bilgiler için Ozan Hocam. Ben sadece cihazı aldım, pro planı sonrasında alacağım sanırım öyle daha mantıklı oluyormuş ve günlük 6 kredi kazanmaya başladım şimdilik yeter diye tahmin ediyorum.

Günlük ücretsiz verilen krediler artık verilmiyor sanırım.

Günlük ücretsiz verilen krediler artık verilmiyor sanırım.
Günlük aldığınız 6 kredinin üzerinden 24 saat geçtikten sonra tekrar 6 kredi hakkınız oluyor.
En son dün 6 kredi aldım. Verilmediği kanısına nasıl vardınız?

Düzeltme: Şimdi app Store'a baktım güncelleme gelmiş, ve bu güncelleme ile birlikte değişiklik politikası uygulanmış. Ve dediğiniz gibi artık ücretsiz kredi verilmeyecek.

Son düzenleme:
Günlük aldığınız 6 kredinin üzerinden 24 saat geçtikten sonra tekrar 6 kredi hakkınız oluyor.

Düzeltme: Şimdi app Store'a baktım güncelleme gelmiş, ve bu güncelleme ile birlikte değişiklik politikası uygulanmış. Ve dediğiniz gibi artık ücretsiz kredi verilmeyecek.YY
Ya bu da iyice abartı olmadı mı, cihaz zaten para, pro ve ultimate plan da para üstüne krediyi de parasız ulaşılamaz hale getirdiler ...

Düzeltme: Şimdi app Store'a baktım güncelleme gelmiş, ve bu güncelleme ile birlikte değişiklik politikası uygulanmış. Ve dediğiniz gibi artık ücretsiz kredi verilmeyecek.
Aynen. Aciklama da yapılmış forumunda.

Ekli dosyalar

• D3B7D3DD-EC0F-4F0A-9A84-BD0CB7C55C78.jpeg
    D3B7D3DD-EC0F-4F0A-9A84-BD0CB7C55C78.jpeg
    115.4 KB · Görüntüleme: 20
Ya bu da iyice abartı olmadı mı, cihaz zaten para, pro ve ultimate plan da para üstüne krediyi de parasız ulaşılamaz hale getirdiler ...
Sanırım herkes ücretsiz kredi aldığı için ücretli krediler askıda kalıyordu ve kimse satın almadığı için böyle yaptılar.

Vay arkadaş, ne güzel reklam, rüklam kredi ekliyoduk.
Şimdi mecbur kalan krediler biterse warez uygulama kullanıcaz.

Uygulama kısmı açıklamalar tamamı ingilizce
Çevirisi yapılacak şeylerin hepsini göstermiyorlar hocam, o yüzden İngilizce olarak gördüğünüz kısımları çeviriye henüz açmadılar. Çevirisi yapılacak yerleri belirli aralıklarla kendileri gönderiyor.

Kredi ne için kullanılıyor pro sistem olmadığında kullanmak için mi var ?

Kredi ne için kullanılıyor pro sistem olmadığında kullanmak için mi var ?
Uygulamalar kısmında otomatik ayarlar var.
Örn: sağ ayna otomatik aşağı alma, kapıları otomatik kiltleme, vs ayarların tek tuşla uygulandığı ayarlar var. 10 kredi çekiyor her uygulamaya. Sizin bildiğiniz vagcom gibi center içinde elektrik içinde şu sekmeleri yap demek için pro versiyon olması gerek.

Obdeleven next generation, Cihazı 27 inde sitesi üzerinden sipariş ettim, henüz elime ulaşmadı. Bugün farkettim ki pro plan ücretini de 25 euro'dan 50 euroya artırmışlar öncesinde de reklam izleyerek kredi kazanma yolunu kapatmışlardı. Kodlama yapmak için gümrük vergisi de dahil olmak üzere neredeyse 150 euro para vermek gerekecek ve bu son fiyat artışından kaynaklı ürünü iade etmeye karar verdim. Ürün henüz elime ulaşmadı şu an gümrükten çıkmış gözüküyor. Alıp mı ürünü iade etmem mantıklı olur yoksa, teslim almadan iadesi mümkün müdür ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Obdeleven next generation, Cihazı 27 inde sitesi üzerinden sipariş ettim, henüz elime ulaşmadı. Bugün farkettim ki pro plan ücretini de 25 euro'dan 50 euroya artırmışlar öncesinde de reklam izleyerek kredi kazanma yolunu kapatmışlardı. Kodlama yapmak için gümrük vergisi de dahil olmak üzere neredeyse 150 euro para vermek gerekecek ve bu son fiyat artışından kaynaklı ürünü iade etmeye karar verdim. Ürün henüz elime ulaşmadı şu an gümrükten çıkmış gözüküyor. Alıp mı ürünü iade etmem mantıklı olur yoksa, teslim almadan iadesi mümkün müdür ? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
hocam pro plan almanıza gerek yok crackli apk ile ultimate sürümünü bile kullanabilirsiniz. tabi sadece android için geçerli.

Geri
Üst Alt