OBDeleven bilgisi olan var mı

Teşekkürler. Bu şekilde bir ekran geliyor, sanırım desteklendiği anlamına geliyor.
Aracı seçince alt kısımda gözüküyor hocam. Henüz "apps" yani hazır uygulama olarak 3 tane basit özellik gözüküyor. Yenileri zamanla eklenecektir. Manuel olarak da kodlama yapabiliyorsunuz zaten. Hazır uygulamanın mantığı tek tıklamayla aktif edebilmesi.

Attığınız plans sayfası ise ücretsiz, pro ve ultimate üyelik tiplerinin farklılıklarını gösteriyor.

1637078934758.png

Aracı seçince alt kısımda gözüküyor hocam. Henüz "apps" yani hazır uygulama olarak 3 tane basit özellik gözüküyor. Yenileri zamanla eklenecektir. Manuel olarak da kodlama yapabiliyorsunuz zaten. Hazır uygulamanın mantığı tek tıklamayla aktif edebilmesi.

Attığınız plans sayfası ise ücretsiz, pro ve ultimate üyelik tiplerinin farklılıklarını gösteriyor.
Teşekkür ederim. Son bir yardım Ahmet bey. Kusura bakmayın bu uygulamaya tamamen yabancı olduğum için bilginize başvuruyorum. Şimdi ben Pro Paketi almaya niyetim var. Fakat öncelikle Diğer kablomu satmam gerekiyor. Paket içeriğinde;
(Yeni nesil cihaz
12 aylık PRO Planı
200 kredi + 200 Promosyon Kredisi
Dijital içerik e-posta adresinize gönderilecek ) deniliyor. Bu kredi ile ne kadar kodlama yapılabilir ek kredi almam gerekebilir mi?

Teşekkür ederim. Son bir yardım Ahmet bey. Kusura bakmayın bu uygulamaya tamamen yabancı olduğum için bilginize başvuruyorum. Şimdi ben Pro Paketi almaya niyetim var. Fakat öncelikle Diğer kablomu satmam gerekiyor. Paket içeriğinde;
(Yeni nesil cihaz
12 aylık PRO Planı
200 kredi + 200 Promosyon Kredisi
Dijital içerik e-posta adresinize gönderilecek ) deniliyor. Bu kredi ile ne kadar kodlama yapılabilir ek kredi almam gerekebilir mi?
Kodlamanin kanalini biliyorsaniz kredi kullamadan manuel kodlayabilirsiniz.Yada hazir uygulamalardan kredi kullanarak acabilirsiniz.Cogu kucuk ozellik 10 kredi mesela konforlu sinyal sayisini artirma,kadran selamlama gibi.Hareket halinde video oynatma,lane assist kodlamasi gibi buyuk uygulamalar 100 kredi

Bu link nedir acaba plan diyor kampanya mı başka bir şey mi kastediliyor? https://obdeleven.com/en/content/24-subscription
Obd eleven sürüm seçenekleri hocam, bu 3 ünden birini seçebilirsiniz. Ultimate sürüm cihazın tüm özelliklerini açıyor, pro sürüm sadece altta 2 özelliği kapsamıyor, basic sürümde ise kısıtlı özellikler var. Bütçenize göre seçebilirsiniz kampanya değil bu link

Teşekkürler. Bu şekilde bir ekran geliyor, sanırım desteklendiği anlamına geliyor.
Aracınızın marka ve modelini o listede bulmanız gerekiyor. Ben baktığımda 2021 model caddy'i desteklediğini gördüm.
Ahmet hocamında dediği gibi şimdilik sadece 3 tek tık uygulama eklenmiş.
Hangileri olduğu aşağıda resimde ekledim.

Kredi konusunda ise uygulamanın günlük olarak size sunduğu 5 reklam izle 5 kredi al + 1 tanede uygulamaya her giriş yaptığınızda verilen toplamda 6 ücretsiz Kredisi var. Günlük 6 şar kredi biriktirip zamanı geldiğinde bol bol harcayabilirsiz

Ekli dosyalar

• 8535DADE-428B-40C1-B1C4-D58F254C983B.png
    8535DADE-428B-40C1-B1C4-D58F254C983B.png
    332.3 KB · Görüntüleme: 12
  • 7C0325F7-65B6-4D28-B62C-F50D2612B818.png
    7C0325F7-65B6-4D28-B62C-F50D2612B818.png
    406.3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
@Recep Gül Ayrıntılı verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Kablomu satınca alabilirim sanırım, bu bilgiler benim için ön bilgi oldu. Tekrar teşekkürler.

Selamlar obdeleven cihazım var fakat adaptasyon kısmına giremiyorum, aracım golf 5, acaba desteklemiyor olabilirmi,? O videolarda olduğu gibi central electirics adaptasyon kısmına girinceki liste gelmiyor,

Selamlar obdeleven cihazım var fakat adaptasyon kısmına giremiyorum, aracım golf 5, acaba desteklemiyor olabilirmi,? O videolarda olduğu gibi central electirics adaptasyon kısmına girinceki liste gelmiyor,
Pro üyeliğiniz var mi?

Golf 5 için ne açmaya çalışıyorsunuz adaptasyon kısmından

açmak dan ziyade öğrenmek için. Birçok özelliği Açmayı on/off şeklinde kısayolla yapmak için menüler var ama adaptasyona neden giremiyorum anlamadım.
Kontak açık mı? Başka menülere girebiliyor musunuz? Yada hata resmi?

açmak dan ziyade öğrenmek için. Birçok özelliği Açmayı on/off şeklinde kısayolla yapmak için menüler var ama adaptasyona neden giremiyorum anlamadım.
Hocam ekran görüntüsü atabilme imkanınız varmı ? Tüm kanallarda mı adaptasyona giremiyorsunuz yoksa bazı kontrol ünitelerindeki adapsasyona mı ?

Geri
Üst Alt