6,5" Ekranlı Composition Media

aracımda mirrorlink yok ama birtane google uygulaması varmış telefonumuzu usb den araca bağladığımızda telefondaki görüntüyü araca aktarıyormuş acaba deneyen oldumu

programın adı android oto

Moderatör tarafında düzenlendi:
aracımda mirrorlink yok ama birtane google uygulaması varmış telefonumuzu usb den araca bağladığımızda telefondaki görüntüyü araca aktarıyormuş acaba deneyen oldumu

Yarın sabah Amasya'ya gidiyorum, ve nihayet kavuşacağım Golf'le Focus'a.

Gittiğimde deneyeceğim ilk şeylerden biri de bu olacak.

@kickerglsanlayamadım, demek istiyorsunu ki; 2. Jenerasyon olmayan mute tuşlu 6,5 comp medialarda kablo ile androis auto kurulu telefonu bağladığımızda navigasyon ve müziği aktarabilecek miyiz? Bahsettiğiniz uygulama Google'ın resmi Android Auto uygulaması mı, değilse bahsettiğiniz uygulamanın linkini atar mısınız?

Hocam bahsettiğiniz şey "App Connect" özelliği bulunan araçlarda kullanılan ancak henüz Google Play'in Türkiye marketinde bulunmayan, haricen yüklenebilen Android Auto uygulaması mı ?
Şayet öyleyse Media ekranınızın desteklemediği bir sistemi telefona uygulama yükleyerek aktif edemezsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam bahsettiğiniz şey "App Connect" özelliği bulunan araçlarda kullanılan ancak henüz Google Play'in Türkiye marketinde bulunmayan, haricen yüklenebilen Android Auto uygulaması mı ?
Şayet öyleyse Media ekranınızın desteklemediği bir sistemi telefona uygulama yükleyerek aktif edemezsiniz.

Aynen öyle, katılıyorum. 1.jenerasyon comp medialarda (voice tuşu olmayan) görüntü işleyip aktaran bir modül olmadığı için bu işlemler uygulama gibi yazılımsal şeylerle sağlanamıyor. Bu yüzdendir ki geri görüş kamerası opsiyonu sipariş edilmesi koşuluyla (ki bu görüntü işleyen ve ekrana aktaran bir modüle zorunlu olarak sahip olması gereken bir media cihazı monte edilmeli demek) app connect, mirrorlink destekleyen 2. Jenerasyon cihazla geliyor golfler. 

Sonuç olarak eğer appconnect desteklemeyen media cihazı sahiplerinin fabrika dışı ek bazı arayüz uygulamalarına(interface cihazları) yönelmek ya da 2. Jenerasyon media cihazlarından çıkma bulup değiştirmekten başka çaresi şimdilik yok malesef.

Alttaki konuyu inceleyiniz;

Arkadaşlar merhaba.

2.0 güncel versiyon Android Auto'yu telefonuna yükleyip kullanabilen varmı? 2 ay önce 1.6 versiyonunu yüklemiştim ancak araçta denemek istediğimde güncelleme geldiğini gördüm ülke desteği olmadığından apk olarak indirip vpn programlarıyla güncel olarak tekrar yüklediğimde

"google play hizmetleri şu an çalışıyormuş gibi görünmüyor"

hatasıyla karşılaştım bilgisi olan, bu durumla karşılaşan çözümünü bilen arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Sonuç olarak eğer appconnect desteklemeyen media cihazı sahiplerinin fabrika dışı ek bazı arayüz uygulamalarına(interface cihazları) yönelmek ya da 2. Jenerasyon media cihazlarından çıkma bulup değiştirmekten başka çaresi şimdilik yok malesef.
Arkadaşın Passattaki voice tuşlu CompMedia ile benimkini yer değiştirsem çalışır mı acaba? Öyle söktak yeterli olur mu bir kodlama gerekir mi , appconnect açarken araç şasi nosu yüzünden sorun çıkar mı?

Arkadaşın Passattaki voice tuşlu CompMedia ile benimkini yer değiştirsem çalışır mı acaba? Öyle söktak yeterli olur mu bir kodlama gerekir mi , appconnect açarken araç şasi nosu yüzünden sorun çıkar mı?
Direk sök tak çalışacağını sanmıyorum. 

Çalışmaz hocam

Nasıl bir yol izlemek gerekir bunun için , vagcom mu odis mi gerekir , sadece torpidodaki ünite yeterli olur mu yoksa ekranla birlikte mi değiştirmek gerekir , bir tecrübemiz oldu mu forumda ?

Nasıl bir yol izlemek gerekir bunun için , vagcom mu odis mi gerekir , sadece torpidodaki ünite yeterli olur mu yoksa ekranla birlikte mi değiştirmek gerekir , bir tecrübemiz oldu mu forumda ?
Muhtemelen ekran ve torpido değişecek. Ayrıca odis gerekir ve online bağlantı ile parça koruması kaldırılmalı.

Çok sıkıntılı bir durum sistem çalışır ama telefon özelliği çalışmaz diye okudum YouTube da bi kanal var app connect i tanıtıyor serviste bi araç online kod ile sistemi çalıştırmayı deniyorlar fakat 6.5 ünite sonradan takıldığı için app connect aktif olmuyor belki önceden aktivasyon işlemi yapılırsa belki çalışır bu anca deneyim ile anlaşılır bakalım bu deneyimi yaşayan olacakmı 

Arkadaşlar benimkinde 19a yazıyor ama mirrorlink menü gözükmüyor. Acep nedendir

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli dostlar,

Yeni aldığımız Polo'daki composition media (6,5") ünitede, ünite kapalıyken saat gösterimi yok mudur, Golf'lerdeki gibi?

Şu an aracı kullanırken, ünite kapalı pozisyonda, ekranda hiç birşey yok.

Geri
Üst Alt