6,5" Ekranlı Composition Media

Değerli dostlar,
Yeni aldığımız Polo'daki composition media (6,5") ünitede, ünite kapalıyken saat gösterimi yok mudur, Golf'lerdeki gibi?
Şu an aracı kullanırken, ünite kapalı pozisyonda, ekranda hiç birşey yok.
Ayarlarda var böyle bir özellik. Göz atın derim.

Değerli dostlar,

Yeni aldığımız Polo'daki composition media (6,5") ünitede, ünite kapalıyken saat gösterimi yok mudur, Golf'lerdeki gibi?

Şu an aracı kullanırken, ünite kapalı pozisyonda, ekranda hiç birşey yok.
Setup-ekran ayarları- bekleme modunda saati göster olması lazım. 

Golf 7 higline den çıkma tertemiz composition media
İlan No: 420928714
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-golf-7-higline-den-cikma-tertemiz-composition-media-420928714/detay birde şöyle bir ilan var satıcıdan biraz indirim ve cihaz hakkında bilgi istedim.Satıcıya yakın forumdan arkadaşımız var mı acaba cihaza bakıp yorum yapabilecek?Kamera takmak istiyorum araca bu yüzden Bendeki cihazı değiştirmem lazım.Satıcı kameralı araçtan çıkarmış cihazı zaten sonu 24 gözüküyor resimlerde.

Vw Golf 7 Composition Media 6.5'' Ekran ve Ana Ünite SIFIR
İlan No: 398583929
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-golf-7-composition-media-6.5-ekran-ve-ana-unite-sifir-398583929/detay  ilandaki ekran 19b sonuyla bitiyor satıcı App connect desteği Yok yazmış?Peki kamera bağlansa çalışmaz mı bu ekranda voice tuşlu 19b sonuyla biten ekran var mıydı?
819'la biten ürün kodlarına kamera bağlanamıyor malesef... ayrıca Interface modül vs kullanılarak bağlanalabilir.. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abi peki app connect carplay kullanbiliyormuyuz bu cihazda

Corvin interface önerdi apo usta kullanan var mı acaba
Arabadan birşey sökmüyoruz orjinal diyip.
Kabloları kesip arasına android kutusu takmak oluyor corvin-avin vs. Şahsen hiç sevmiyorum menüler vs çok apache geliyor.

3 senelik ucretsiz guide -inform paketi var bende ama acil update yapmalari lazim zira habire kayboluyorum. Gecen hafta Gent sehrine gittim. 3 km yolda dondum durdum. Ne zamanlar update oldugunu bilen varmi ?

3 senelik ucretsiz guide -inform paketi var bende ama acil update yapmalari lazim zira habire kayboluyorum. Gecen hafta Gent sehrine gittim. 3 km yolda dondum durdum. Ne zamanlar update oldugunu bilen varmi ?
Hocam 2 seçenek vardır genelde.
1
Ya siz online vw nin yönlendirdiği bir siteye giderek usb -hafıza kartı aracılığı ile update i indirip araca kurmanız.
2
Servise gidince onlardan rica ederek ellerinde varsa bu update i kurdurmanız.

Selamlar 

aracim 2016 golf ve mib2 5inch ekran var.. sonradan 6.5 ekran takmak istiyorum montajdan sonra bluetooth usb vs çalışırmı ? 

Çindeki değil highline araçtan sıfır alındığında çıkarılan hiç kullanılmamış cihaz buldum ekran ve ünite montaji yaptirmak istiyorum bluetooth falan çalışmazsa boşa maceraya girmeye gerek yok

Çindeki değil highline araçtan sıfır alındığında çıkarılan hiç kullanılmamış cihaz buldum ekran ve ünite montaji yaptirmak istiyorum bluetooth falan çalışmazsa boşa maceraya girmeye gerek yok
6.5 ekran için maceraya değmez. Şu anki ekranın daha iyi hocam. Şimdiki kamera destekler. Alacağın desteklemeyecek

Geri
Üst Alt