6,5" Ekranlı Composition Media

5.8 Media'yı Apple Music ile denedim. Listeler görünmüyor malesef :(

Sent from my iPhone using Tapatalk
Alla Alla 6.5 mib2 passatta ve 5" Mib2 Standart+'da sorunsuz geliyor liste bende

@mehmetmert Parçaları indirip liste yaptım ama Bluetooth listesi boş görünüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar önerebileceğiniz OEM bir ürün var mı? Sorunsuz çakışmasız akabinde geri girus kamerasini da kabul edebilecek?

Saygilar

Bizim çinli 5' ekranlar 5.8'lerden iyi mi şimdi [emoji3]
Valla ben 5"Cin ve 6.5" passatta kontrol ediyorum listelerimi sorunsuz
7546c2078d4d3aed6a7797826d8adba5.jpg
4f8978ba65dccec7235cd016ce1e6331.jpg

Duvar kağıdı denemeleri 

IMG_0058.JPG

IMG_0056.JPG

Belki biliniyordur ama tesadüfen fark ettim, standart comfortline araçta olan 5" ekranlar flac dosyaları desteklemiyor ve doğal olarak bu kalitede bir müziği dinleyemiyorsunuz, ama 6,5" ekran olan modeller çalıyor, golfte çalamadığım flac dosyaları polo çalınca biraz hayal kırıklığı olmadı değil.

@yusuf 5,8" lerden iyi olduğu konuşulmuş çalacağını düşünüyorum.

Bir de Yusuf Hocam siz daha iyi bilirsiniz, bu media cihazlarındaki kullanılan bluetooh 4.0 mı 4.1 mi veya 3.0 mı? kitapçığı talan ettim ama bulamadım, bildiğiniz gibi 4.0 ile low energy oldu, umuyorum ki en az 4.0 dır.

@yusuf 5,8" lerden iyi olduğu konuşulmuş çalacağını düşünüyorum.

Bir de Yusuf Hocam siz daha iyi bilirsiniz, bu media cihazlarındaki kullanılan bluetooh 4.0 mı 4.1 mi veya 3.0 mı? kitapçığı talan ettim ama bulamadım, bildiğiniz gibi 4.0 ile low energy oldu, umuyorum ki en az 4.0 dır.
Bluetooth versiyonu konusunda fikrim yok hocam. Enerjiyi gayet az tüketiyor ama.

Bluetooth versiyonu konusunda fikrim yok hocam. Enerjiyi gayet az tüketiyor ama.
iPhone için öyle olmuyor pek hocam bir gün zor dayandırıyoruz şarjı :) Bluetooth yerine USB yaptım, sadece telefonu Bluetooth ile bağlıyorum kendimce pil tasarrufu :D

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Spotify'dan dinlerken şarkı listesini göremiyorum ve istediğim zamana ileri geri saramıyorum bir ayarı falan mı var yoksa böyle mi ? SD karttan çalınca sorun olmuyor. 

Spotify'dan dinlerken şarkı listesini göremiyorum ve istediğim zamana ileri geri saramıyorum bir ayarı falan mı var yoksa böyle mi ? SD karttan çalınca sorun olmuyor. 
Spoyify sorunu hocam bu. Apple music ile sorunsuz uyumlu 5 inc ekran ;)

Geri
Üst Alt