6,5" Ekranlı Composition Media

Bir arkadaş öneride bulundu golf sahibi.Acaba Ender elektroniğin sayfasındaki gibi aracıma media ın girişi taktırsam usb yerine ıphone kablosuyla aracımda telefondaki videoları izleyemez miyim?
Muhtemelen izlenir ama hareket halinde durur.

Muhtemelen izlenir ama hareket halinde durur.
Yusuf onu da kodlamayla çözdüğünü söylüyor sitesinde Ender elektronik kablo aliexpreste satılıyor.Gerçi servisteyse var sanırım dün gece bi yerde denk geldi 140 artı kdv şeklinde.

Yusuf onu da kodlamayla çözdüğünü söylüyor sitesinde Ender elektronik kablo aliexpreste satılıyor.Gerçi servisteyse var sanırım dün gece bi yerde denk geldi 140 artı kdv şeklinde.
Vag can pro kablosu ile çözülüyor doğrudur. Vag com kablosu ile çözülemiyor. Ender de fahiş fiyat istiyor bu işe

22. hafta değişikliklerinden birini paylaşayım ben de. Bir de Think Blue var ama onun fotoğrafını çekmeyi unutmuşum. 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Benim arabada 19b versiyonu mevcut. Menüde App connect yok. Vagla filan açılabiliyormu ?

Samsung'tan gönderildi...

Spotify'dan müzik dinlerken müzik listesini göremiyorum ve şarkıyı ileri geri saramıyorum. Bir ayarı mı var yoksa iPhone desteklemiyor mu ? 

Spotify'dan müzik dinlerken müzik listesini göremiyorum ve şarkıyı ileri geri saramıyorum. Bir ayarı mı var yoksa iPhone desteklemiyor mu ? 
Androiddede olmaz,ben sirf bu yuzden spotify premiumdan apple musice gectim.Listeler arasi gecis sorunsuz,hatta arabaya bindiginizde telefondan baslatmaniza gerek yok direkt arabadan baslatabilirsiniz.Ilk 3 ay bedava zaten deneyeblrsiniz gecip...

Sarkiyi sardirmak icinde basili tutmalisin apple music-spotify olsun

Ayrica applemusice gecerseniz,usb ile arabaya bagladiginizda ipod olarak goruyor teli,o zaman tek dokunustada sardirabilirsiniz basili tutmadan

Ben Turkcell Fizy kullanıyorum internet kotamı etkilemediği için. Listeler ekranda görünmüyor. Araçtan inince kendisi durduruyor, tekrar Kontağı açınca kaldığı yerden devam ediyor. Gerçi Media ekranım 5.8". Apple Music kullanmadım ama telefonda kayıtlı müzikleri de listelemiyor cihaz iPhone. @mehmetmert

Sent from my iPhone using Tapatalk

Apple musicte kayitli sarkilara erisebilirsiniz,cunku kaydettiginiz sarkilar telefonun muzik calarina gidiyor direkt.Aractan inince kendisinevet duruyir spotify veya dediginiz gibi fizynin ama uzun sure binmezseniz calmaz,apple musicde boyle bir sorun yok

Ayrica fizynin kalitesi cok ama cok kotu muzik olarak,bana onuda 3 aynhediye verdi dayanamadim sildim hemen cok kotu kalite

Videodaki liste applemusicden indirdigim sarkilar

Apple musicte kayitli sarkilara erisebilirsiniz,cunku kaydettiginiz sarkilar telefonun muzik calarina gidiyor direkt.Aractan inince kendisinevet duruyir spotify veya dediginiz gibi fizynin ama uzun sure binmezseniz calmaz,apple musicde boyle bir sorun yok
Ayrica fizynin kalitesi cok ama cok kotu muzik olarak,bana onuda 3 aynhediye verdi dayanamadim sildim hemen cok kotu kalite

Videodaki liste applemusicden indirdigim sarkilar
Tabi kayıtlı müzikleri istediğiniz Zaman açıyor ama fizy'nin kalitesini ben çok beğeniyordum hatta 3-4 tık açınca bile bangır bangır ses veriyor. Acaba ses kalite ayarı falan mı var. Aynı müziği başka yerden açıp dinlediğimde sesi 4-5 tık daha açmam gerekiyor aynı yükseklikte çalması için.

Tabi kayıtlı müzikleri istediğiniz Zaman açıyor ama fizy'nin kalitesini ben çok beğeniyordum hatta 3-4 tık açınca bile bangır bangır ses veriyor. Acaba ses kalite ayarı falan mı var. Aynı müziği başka yerden açıp dinlediğimde sesi 4-5 tık daha açmam gerekiyor aynı yükseklikte çalması için.

Valla bilmiyorum fizynin kalitesi yerlerde applemusic ve spotifya gore,kalite ayari falanda yok zaten fizyde.

Apple musicin sesi hepsinden yuksek ama araba dan daha cok ses cikicak diye birsey yok,zaten sesi actikca araba kisiyor bozmadan.Ama fizy cok kotu onu kesinlikle soyleyebilirim

Valla bilmiyorum fizynin kalitesi yerlerde applemusic ve spotifya gore,kalite ayari falanda yok zaten fizyde.Apple musicin sesi hepsinden yuksek ama araba dan daha cok ses cikicak diye birsey yok,zaten sesi actikca araba kisiyor bozmadan.Ama fizy cok kotu onu kesinlikle soyleyebilirim
5.8 Media'yı Apple Music ile denedim. Listeler görünmüyor malesef :(

Geri
Üst Alt