Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

arkadaslar ben golf icin degil, 2012 model cc icin yazayim; arac sirket uzerine, hazarsizlik en ust kademede; trafik 1700 kusur cikti yaptirdim,
En uygun Axa kasko 13.500 fiyat verdi (genisletilmis), immyi 100 bine dusurttum ve ikame araci cikarttirdim 9400 ₺ ye dustu, immyi eksta sinirsiz yaptirdim 500₺, kasko teklifi yuksek gelen arkadaslar, eger sizede uyuyorsa ikame aracsizda teklif isteyin.

Ak sigortada

Böyle bir eko-akkasko türemiş

En önemli ayrıntı

Kaza durumunda
Kendi anlaştıkları sanayi (akçözüm servisleri) ortamlarında tamir olursa teminat %100

Yok yetkili servise giderim ben diyene faturanın %50 si araç sahibine ait.

Şubatta full kaskoyu önüme koyduklarında ?

Bakarız durumlara.

Ekonomik olarak daralmış Arabayı satmamak icin kıvranan ıkınarak yola devam edenleri ilgilendirebilir

Yok full + full kasko yaparım kaza durumunda aracı yüce yetkili servislere emanet ederim diyen kasko ödemede kasılmayana boş muhabbet tabi.

Screenshot_2022-09-25-19-59-41-601_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-09-25-20-01-56-070_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-09-25-20-02-13-271_com.android.chrome.jpg

Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle kaskomu yeniledim. 2018 1.4 TSI highline. Geçen sene 700tl ye yaptirdigim poliçe bu sene 4.190tl Anadolu Sigorta . %65 hasarsızlık ve %50 birinci derece aile indirimi. Sınırsız imm, manevi tazminat 2,5 mio. Orjinal cam.

Hayırlı olsun..

Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle kaskomu yeniledim. 2018 1.4 TSI highline. Geçen sene 700tl ye yaptirdigim poliçe bu sene 4.190tl Anadolu Sigorta . %65 hasarsızlık ve %50 birinci derece aile indirimi. Sınırsız imm, manevi tazminat 2,5 mio. Orjinal cam.

Hayırlı olsun..
Erçin Hocam, merhaba.
geçen yıl fiyatında yanlışlık olmasın?
benim 2014 comf. 2021 nisan sonu 1.333 idi. 2022 de ise 2.679
saygılar

Merhaba arkadaşlar,

Hayırlı olsun..
Cok iyi fiyatmış, bu belirttiğiniz %50 birinci derece aile indirimi ne oluyor?

Seyhan hocam merhaba,

790tl imiş pardon yanlış hatırlamışım :)

Ekli dosyayı görüntüle 60876
hocam araçlarımız hemen hemen aynı benim ki de 05.07.2018 trafik çıkışlı geçen sene 1650 tl’ye yaptırdım bu sene eylül 15 de yeniledim 5 milyon imm 6625 tl sompo sigortadan. benim ki 4. basamak üzerime 2 araç var biri kamyonet o yüzden mi acaba indirimim 4. basamakta 7 olması gerekmez miydi. sizin fiyat çok iyi bu arada hayırlı olsun

Son düzenleme:
çok iyi fiyatmış

Evet nerdeyse trafik sigortası fiyatına gelmişti :)

Cok iyi fiyatmış, bu belirttiğiniz %50 birinci derece aile indirimi ne oluyor?

Araç eşimin üzerine , eşimin ablası Anadolu Sigorta çalışanı 1. Derece yakınlara kaskoda %50 indirim uygulanıyor. Mesela ben de iştiraki aksigorta olan bir firmada çalışıyorum. Orda yanlış hatırlamıyorsam %35 indirim yapıyor kasko da. Fiyat 5.675tl idi. Sadece manevi tazminat 1000tl idi bu teklifte yaptirdigim poliçeye göre

hocam araçlarımız hemen hemen aynı benim ki de 05.07.2018 trafik çıkışlı geçen sene 1650 tl’ye yaptırdım bu sene eylül 15 de yeniledim 5 milyon imm 6625 tl sompo sigortadan. benim ki 4. basamak üzerime 2 araç var biri kamyonet o yüzden mi acaba indirimimim 4. basamakta 7 olmadı gerekmez miydi. sizin fiyat çok iyi bu arada hayırlı olsun

Hocam benim 2016 model aracımdan gelen hasarsızlık var. Aracımı satıp , yenisini aldığımda kasko poliçesinde sadece araç değişiklik zeyili yaptırmıştım , iptal ettirmeden. Aksigortada sanırım aracınizi satıp kasko poliçesini iptal dahi ettirseniz 6 ay içerisinde yeni araç aldığınızda eski aracınızın plakasini verirseniz hasarsızlık indirimini uyguluyorlar poliçeye.

Geçen sene 4. Kademe %60 idi bu sene 5. Kademe %65 oldu. 2 araç olduğunda uygulama nasıl oluyor bilmiyorum inanın. Çok teşekkürler sizlere de hayırlı olsun, kullanmak zorunda kalmayız inşallah..

trafik anadolu 3000 kasko 4600 euroko

%60 indirimli fiyatla 5144 tl ye kaskomuzu yeniledik. Türk Nippon Sigortadan genişletilmiş poliçe 2milyon imm, üstüne Neova'dan sınırsız imm kestirdik 450 tl civarı bir şeydi sanırım. Bu seneyi 5600 tl ye atlattık seneye hayırlısı...

Merhabalar,

2021 Golf 8 Rline icin Axa Maksimum genisletilmis yaptirdim, 17bin TL tuttu, trafik sigortasi biraz daha no name bir firma, 4K TL

Kasko fiyatları kişiden kişiye her zaman farklılık gösteriyor. 2 ikiz kardeş aynı model aracı alıyor plaka 034-035 ile bitiyor biri kırmızı renk diğeri mavi renk.Kaskolar birebir aynı 1.kardeş 6138tl 2.kardeş 5420tl saçma diyoruz ama ne yazık ki durum bundan ibaret.renk ayrımı bile yapılıyor mesela,ince ayrıntılar da gözetilebiliyor.bazı dostlarla paylaşmıştım,geçen ay beyaz golf- r 16.919tl yapıldı mesela.üstte yazan arkadaşımız r-line 17.000yazmış mesela.kriterler saymakla bitmiyor bazen.

Merhabalar,

2021 Golf 8 Rline icin Axa Maksimum genisletilmis yaptirdim, 17bin TL tuttu, trafik sigortasi biraz daha no name bir firma, 4K TL
Merhaba,

Yasiniz
Kaza gecmisiniz
Kasko basamaginizida paylasirsaniz daha aydinlatici olur, fikir edinebiliriz.

Geri
Üst Alt