Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

2018 Golf 7.5 1.6 TDI Kazasız aracıma 45.000TL ekstra işleterek 10249TL'ye genişletilmiş şekilde kasko yaptırdım. Trafik sigortası 4150 TL çıktı.

2018 Golf 7.5 1.6 TDI Kazasız aracıma 45.000TL ekstra işleterek 10249TL'ye genişletilmiş şekilde kasko yaptırdım. Trafik sigortası 4150 TL çıktı.
Çok vermişsiniz neden öyle sigortası ? 2020 Golf 7.5 1.0 TSI aracımı 1550 ye sigorta yaptırdım. Araçta Acc-Kör Nokta-Katlanır ayna ve Rline direksiyon kaskoya ekli şekilde 5250 teklif çıktı AXA kasko.

2021 1.0 eTSI aracim icin dun trafik sigortasi yaptirdim. 2130 lira sampo.

Aralikta kasko geliyor orda patliycaz galiba.

Çok vermişsiniz neden öyle sigortası ? 2020 Golf 7.5 1.0 TSI aracımı 1550 ye sigorta yaptırdım. Araçta Acc-Kör Nokta-Katlanır ayna ve Rline direksiyon kaskoya ekli şekilde 5250 teklif çıktı AXA kasko.
Hocam siz ne zaman yaptirdiniz?

Geçtiğimiz ay sigorta ve kasko yaptırdım. İlk aracım olduğu için fiyatlar çok yüksek çıktı.
Sigorta HDI: 3845
Kasko Groupama: 11978

Yeni kasko yaptırdım. Ray sigorta 4387 tl.orjinal cam , imm 100.000 bin. Muafiyet yok. ( anlaşmalı özel servis veya anlaşmalı yetkili servis )
İmm çok düşük yazdırdım çünkü ekstra sınırsız imm sigortası yaptırdım. 495 tl.
Kaskoyu yaptırdığım yer ile alakalı olarak şuu söylemek istiyorum. Keçili sitede daha kötü kaskolar 5900 çıktı. Genarali 4600 çıkardı ancak orada sadece anlaşmalı özel servis vardı ve bir çok şey yoktu. Tesadüfen başka bir forumda bulduğum sigortacı ile bu fiyatı aldım. Geröekten ilgili ve çok uygun fiyat verdi. Buradan numara yazmak sıkıntılı değilse yazarım. Hatta forum adına konuşabilecek varsa konuşabilir.

Yeni kasko yaptırdım. Ray sigorta 4387 tl.orjinal cam , imm 100.000 bin. Muafiyet yok. ( anlaşmalı özel servis veya anlaşmalı yetkili servis )
Kaskoyu yaptırdığım yer ile alakalı olarak şuu söylemek istiyorum. Keçili sitede daha kötü kaskolar 5900 çıktı. Genarali 4600 çıkardı ancak orada sadece anlaşmalı özel servis vardı ve bir çok şey yoktu. Tesadüfen başka bir forumda bulduğum sigortacı ile bu fiyatı aldım. Geröekten ilgili ve çok uygun fiyat verdi. Buradan numara yazmak sıkıntılı değilse yazarım. Hatta forum adına konuşabilecek varsa konuşabilir.
Kasko baya uygun fiyat çıkmış

Ray sigortanın dogus oto ile anlasması yok ki? Ben mi yanlıs biliyorum.
Aybars Bey'den mi fiyat aldınız

Samsun da özön ile anlaşması var. Zaten özön ile anlaşması olmayan bilindik sigorta firması yok gibi. Bu madde yetkili yetkisiz tüm servisler şeklinde olunca fiyat 1000 tl gibi artıyor.
Ama benim kestirdiğim kaskonun aynısını başka yerler en ucuz 5900 çıkardı. Bir kaç yer 6000 civarları. Sonrakiler 9000 10000 alabildiğine gidiyor. Bu sigorta kasko işi ciddi paralar artık.
Adını inanın bilmiyorum. Ama Dh den sigorta tower diye konusu vardı. Oradan buldum.Fiyatı düşürmek için ciddi uğraştıklarını düşünüyor.

Ray sigortanın dogus oto ile anlasması yok ki? Ben mi yanlıs biliyorum.
Aybars Bey'den mi fiyat aldınız
Doğuş ile olması gerekmiyor. Örneğin istanbulda doğuş ile yok ancak 7-8 tane yetkili servis ile anlaşması var. Ankara da 2 tane yetkili servis anlaşması var. Keza anadoluda bir çok ilde doğuş otomotivin servisi yok yetkili servisler var. Hemen hemen her ilde yetkili servisler ile rayın anlaşması var. Tabi kontrol etmekte fayda var.

bugün sigorta ve kasko yeniledim
sigorta allianz 3162 Tl
kasko sompo japan : 6625 TL genişletilmiş artı kasko poliçesi diye geçiyor . araç 2018 dsg highline
Kasko İMM 5 milyon eğer 1 milyon imm olsaydı 6135 tl olacaktı. teminatlar bu şekilde

Ekli dosyalar

• D1600E8A-A34D-4919-B8F7-0E1FC75333EE.jpeg
    D1600E8A-A34D-4919-B8F7-0E1FC75333EE.jpeg
    125 KB · Görüntüleme: 35
bugün sigorta ve kasko yeniledim
sigorta allianz 3162 Tl
kasko sompo japan : 6625 TL genişletilmiş artı kasko poliçesi diye geçiyor . araç 2018 dsg highline
Kasko İMM 5 milyon eğer 1 milyon imm olsaydı 6135 tl olacaktı. teminatlar bu şekilde
Hocam yerinizde olsam imm yi 100.000 yada 50.000 gibi rakamlara düşürürdüm. Neovanın sınırsız imm sigortası var ektra yaptırılıyor. Maksimum 500 tl ye .

Hocam yerinizde olsam imm yi 100.000 yada 50.000 gibi rakamlara düşürürdüm. Neovanın sınırsız imm sigortası var ektra yaptırılıyor. Maksimum 500 tl ye .
hocam o şekilde de düşündüm burada okumuştum ama 5 milyon da iyi bir rakam .tabi ki Allah göstermesin üst düzey bir araçla kazaya karışmazsak 🙂

Geri
Üst Alt