Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Merhaba arkadaşlar,

Dün itibariyle kaskomu yeniledim. 2018 1.4 TSI highline. Geçen sene 700tl ye yaptirdigim poliçe bu sene 4.190tl Anadolu Sigorta . %65 hasarsızlık ve %50 birinci derece aile indirimi. Sınırsız imm, manevi tazminat 2,5 mio. Orjinal cam.

Hayırlı olsun..
kasko 4190 tl bedava gecen sene 700 e nası yaptırdın bende ona takıldım

Merhaba,

Yasiniz
Kaza gecmisiniz
Kasko basamaginizida paylasirsaniz daha aydinlatici olur, fikir edinebiliriz.
Merhaba, arac babamin ustune, 62li kendisi, daha once hasarsizlik oldugundan indirimde aldi ancak duzenli kasko yaptiran birisi degil, oyuzden bilmiyorum basamagini.

Seyhan hocam merhaba,

790tl imiş pardon yanlış hatırlamışım :)

Ekli dosyayı görüntüle 60876

kasko 4190 tl bedava gecen sene 700 e nası yaptırdın bende ona takıldım
Hocam merhaba,

@Seastar76 Seyhan hocam belirtmiş ama eşimin ablası Anadolu Sigortada çalışıyor, kaskoda aile indirimi olduğu için eşimin üzerine almıştık aracımızı. Bu sebeple %50 indirim oluyor ilave. Geçen seneki poliçeyi de alintiladigim msj da görebilirsiniz 790tl idi.

Merhaba,
21.11.2022 itibariyle kaskomu yenileyeceğim.
Bugün itibariyle teklif alabiliyorum.
Aracım 2016 Tiguan 1.4 TSI Act Dsg
İMM konusunda limiti düşürüp ilave imm sigortası yaptırmak konuşuldu hep. Ben de onu düşüneceğim bu arada.
Bilginize.
IMG-20221021-WA0003.jpg

2013 1.2 tsi aracım için en düşük 3040 TL sigorta (3 taksit), 8459 TL Full kasko fiyatı aldım. Sompo Sigorta. İmm düşürüp birde o şekilde bakılacak ama çok birşey oynayacağını sanmıyorum.

2013 1.2 tsi aracım için en düşük 3040 TL sigorta (3 taksit), 8459 TL Full kasko fiyatı aldım. Sompo Sigorta. İmm düşürüp birde o şekilde bakılacak ama çok birşey oynayacağını sanmıyorum.
İmm de çok fark etmiyor ama ikame araçta aşırı fark ediyor 2 bin liralara kadar eğer elzem değilse ona bir baktırın kaldırın ,
ak sigorta sınırsız imm + ikame araç olmayan için fiyat almanızı tavsiye ederim

İmm de çok fark etmiyor ama ikame araçta aşırı fark ediyor 2 bin liralara kadar eğer elzem değilse ona bir baktırın kaldırın ,
Tamam hocam birde ona bakayım teşekkürler.

Bşr zamanlar ikame aracı kaldırınca 60 lira falan farkediyordu. 2000 lira ciddi bir rakam.

Bşr zamanlar ikame aracı kaldırınca 60 lira falan farkediyordu. 2000 lira ciddi bir rakam.
100.000 İmm + ikame araçsız 900 lira oynadı. Ak sigorta ve allianzdan dönüş bekliyorum ama çok bir fark çıkacağını sanmıyorum Hadi İmm 50.000 yapsın ortalama 7500 olur gibi geliyor. Dışardan sınırsız imm olsa +500'de o aynı rakama gelecek. Ve ben muhtemelen kaskoyu yaptırmayarak konuyu kapatıcam. :)

100.000 İmm + ikame araçsız 900 lira oynadı. Ak sigorta ve allianzdan dönüş bekliyorum ama çok bir fark çıkacağını sanmıyorum Hadi İmm 50.000 yapsın ortalama 7500 olur gibi geliyor. Dışardan sınırsız imm olsa +500'de o aynı rakama gelecek. Ve ben muhtemelen kaskoyu yaptırmayarak konuyu kapatıcam. :)
Nisan 2023de kaskom bitecek, o zamana kadar benim ki de uçuk rakamlar çıkacaktır muhtemelen. Acaba ben de mi kasko yaptırmasam mı diye düşündüm ama sadece ön cam 7binlerden bahsediliyor. Sonra kaskosuz binilecek araçlara mı baksam dedim. Reno clio 3 ve ya 4 leri inceleyeyim dedim. Onunda internette sadece bir farı için 2binlerde. Böyle de bir çıkmaz durum 😅

Nisan 2023de kaskom bitecek, o zamana kadar benim ki de uçuk rakamlar çıkacaktır muhtemelen. Acaba ben de mi kasko yaptırmasam mı diye düşündüm ama sadece ön cam 7binlerden bahsediliyor. Sonra kaskosuz binilecek araçlara mı baksam dedim. Reno clio 3 ve ya 4 leri inceleyeyim dedim. Onunda internette sadece bir farı için 2binlerde. Böyle de bir çıkmaz durum 😅
En temizi milli servet Brodway alıp önümüze bakmak. Kamuda çalışıyorum Bölge Müdür yardımcısı adam Brodwaya biniyor. Bazen işçisin sen işçi kal diyip sarı siteye bi bakıp, sonra satmaya kıyamayıp geri çıkıyorum. Her gün aynı döngü :D

En temizi milli servet Brodway alıp önümüze bakmak. Kamuda çalışıyorum Bölge Müdür yardımcısı adam Brodwaya biniyor. Bazen işçisin sen işçi kal diyip sarı siteye bi bakıp, sonra satmaya kıyamayıp geri çıkıyorum. Her gün aynı döngü :D
Broadway önerisi dün akşam bir arkadaşımdan da gelmişti 😂

Geri
Üst Alt