Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Groupama Elit Kasko 2. Kademe %40 indirimli, 500.000₺ imm 2.556₺

15 aralık
Groupama GK Elit sigorta 500.000 İMM 2.604,87 TL’ye
Neova Sınırsız İMM sigortasını da 162,94 TL’ye yaptırdım.

Sınırsız İMM’i herkese öneririm zira sizin kusurunuz sonucu bir insan %100 engelli kalsa 1.7M TL gibi bir maddi tazminat çıkacaktır. Bu tutarın 430.000TL’sini zorunlu trafik sigortanız ödeyecektir. Kalanı kaskodaki İMM değerinizden karşılanacaktır. 50.000 gibi komik İMM değerinde kaskonuz varsa yaklaşık 1.1M TL kadar tazminat ödemek zorunda kalabilirsiniz. Cana bir şey gelmese bile lüx bir araca hasar verseniz yine benzer şekilde ödeyemeyeceğiniz borcun altına girmek zorunda kalabilirsiniz.

2019 Audi Q2 kasko yenileme

Groupama
1 milyon imm ve 2 hafta kiralık araç
3399 TL

Aracım 2017 model ocak 2018 trafiğe çıkışlı golf 7.5 confortlıne geçen yıl 2800₺ ye kasko 750 trafik sigortasına verdim gelecek ay yenilenecek gruba özel imkanlarımız mevcut ise irtibata geçebileceğimiz telefon nosu paylaşılabilirmi teşekkürler

Kasko fiyatları fena artmış, bu hafta yaptırdım ve %62 fazla ödedim kaskoya geçen yıla göre :(

Golf 7 için Kasko 2.500.000 İmm AXA full. 1500 tl
Trafik 520 TL Kasım ayında yaptırdım.

Benim Haziran ayında yaptırmış olduğum kasko bu şekilde, 2.090tl ödedim. Kasko işlerinden anlayanlar bi inceleyebilir misiniz çok mu fazla ödedim?
100 bin için çok yetersiz kasko. Ve pahalı.. Benim AXA 2.500. 000 İMM var. Yeniden zeyil yaptırın ve teminatı yükseltmemizi tavsiye ederim

Öncelikle varolan acentenize güvenmenizi canı gönülden isterim.sektörde kasko vs için konuşuyorum,foruma özel ya da x yere özel bir fiyat %99yoktur.İnternetten satış yapan firma var,onlara özel indirim de öyle her firmadan belki de hiçbirinden yok ve ne sattıklarını da bilmiyorlar.O marketten hediye çeki şu siteden indirim vs vs vs ...Hani son zamanlarda bahsediyoruz ya fiyatlar rezalet rekabet ortamı bitti vs diye kendileri tam da böyledir.Çağrı merkezinden acente olmaz.Sigortacılıkta hediyelerle vs müşteri kandırıp yanına çekmek yasaktır,lisans iptaline kadar gider.Broker'ın satış yapma yetkisi yoktur,danışmandır ve bu işinin karşılığı ücret ödenir.Gelin görün ki bu ülkede paranız olunca herşeyi yapabilir hale geliyorsunuz.Çok yazdım çok sildim

Unutmadan;
Kişi Yaşı,ikametgahı,aracın yaşı,paketi,trafik cezası,mesleği vs vs vs.Bir kişi Bolu'dan yazarken,diğeri Muğla başka kişi İstanbul Ankara.Fiyatlar bambaşka...
Aynı şirket aynı kişiye başka ilde başka fiyat vermez.(ya araç bilgileri farklıdır,ya teminatlar ya da eski aracından kalan hasarsızlığı)

Son düzenleme:
Gecen sene

450 olan trf sigorta ??

Az önce

976 dan yenilendi??

Kazasızlık 22 yıldır devam

2 katına niye çıktı bu trafik ?

Yok araç fiyatları arttı
Yok o artınca orjinal yedek parçalar arttı tamir masrafları 2 katına çıktı falan.

Yavvv satmadığım ilana koymadağım arabanın 2.el degeri 437 bine çıksa ne çıkmasa ne ? 850 bin olsa bana yine boş muhabbet.

Birde 22 yıldır sigortaya / kaskoya kaza anlamında külfetim yok
Yok zorunlu trf. Sigortasında orjinal parça kuralı gelmis falan.

ben kaza yapmıyorsam istersen 24 ayar altın tampon / kaput teminatı ver
beni bağlamıyor ki ??

Mart'ta acayip seyler beni bekliyor, hissediyorum
Bakim+Trafik+Kasko :(

Trafik yapıldı bugün mapfre sigorta 1270tl.

1243tlydi abi yaşımdan ve ilk araç olmasından dolayı yüksek cıkıyordu yanlış bilmiyorsam. Bu sene öyle yüksek bir zam olmadı bana , sizinki 2 katı olmuş inanılmaz.
Sizin basamak geçişi olmuş ve aslında siz de @Savatage gibi zamdan %50ye yakın etkilenmişsiniz ama psikolojik olarak da olsa sizi etkilememiş.Normalde ödemeniz gereken rakam 700-800 aralığında olmalıydı.Her ay %2 her yıl dönümünde de +2 zam ekleniyor yaklaşık %26 fakat bu yıl çaktırmadan araya ek maliyet zammı eklendi %25.

İrtifa kaybeden Kapadokya balonundan kum torbası atar gibi
Teminat attık bugün kaskodan

Gecen sene 980 olan kasko
Bugün kü teklifte 1824 lira (Ak sigorta sınırsız imm)

Orjinal camı çıkardık
İkame aracı çıkardık
2030 dan 1824 e düstü

Tek sürücü klozu olsa onuda düşürttürürdük ama ak sigorta da bu uygulama yok. İsterse aracı 100 farklı kisi kullansın bana hava hoş diyor ak sigorta

Sınırsız İmm de bana lüx geliyor
Ama
Ya 100 bin (comedy)
Ya sınırsız kuralı var

Mantıklı olan 1 milyon aslında ......

Trafikte bi dünya egea clio varken A6 pert edicek kadar günahım varsa da Takdiri ilahi !!!!

Geri
Üst Alt