Sigorta ve Kaskonuzu Nerede, Ne Kadara Yaptırdınız?

Teşekkür ederim. Kasko değeri 284 bin olarak görünüyor. Donanım belgesini alıp sigortacıya gideceğim ilk fırsatta.
Aracın faturası var ise orada donanımlar görünüyor . Zaten fabrika çıkışı her şey aracın şası nosuna işlidir.

Aracın faturası var ise orada donanımlar görünüyor . Zaten fabrika çıkışı her şey aracın şası nosuna işlidir.
@ozk991 kullanma kılavuzu yanında bir de servis takip kitapçığı var.

Yanılmıyorsam ilk (kapak içinde ) sayfada donanımların kısaltmaları ile yazılı olduğu sonradan yapıştırılmış bir çıkarma olmalı.
Kontrol edebilir misiniz?

Yanılmıyorsam ilk (kapak içinde ) sayfada donanımların kısaltmaları ile yazılı olduğu sonradan yapıştırılmış bir çıkarma olmalı.
Akşam bir bakayım, teşekkür ederim.

Hocam servis kitapçığında aşağıdaki kodlar var. İnternette araştırdığımda pek tatmin edici bir şey bulamadım. En iyisi servise uğramak.20211210_203029.jpg

Çok yakında sigorta şirketinizden ikame yol yardım ve asistans teminatlarınız ile ilgili bu teminat geçici olarak durdurulmuştur ibaresi görürseniz şaşırmayın.Ortalık karışacak vaziyet alın :)

Benim Haziran ayında yaptırmış olduğum kasko bu şekilde, 2.090tl ödedim. Kasko işlerinden anlayanlar bi inceleyebilir misiniz çok mu fazla ödedim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-12-13-17-57-23-497_com.google.android.apps.docs.png
    Screenshot_2021-12-13-17-57-23-497_com.google.android.apps.docs.png
    359.3 KB · Görüntüleme: 37
Benim Haziran ayında yaptırmış olduğum kasko bu şekilde, 2.090tl ödedim. Kasko işlerinden anlayanlar bi inceleyebilir misiniz çok mu fazla ödedim?
Aracınız için imm zeyili isteyin.Karşı tarafa verilen hasarlarda 100.000tl manevi tazminatta ise %25ini ödüyor kaskonuz.Sadece kaskolar için değil ev işyeri sigortanız varsa teminatlarınız için güncelleme isteyin lütfen.Eksik sigortaya maruz kalıp düşük tazminatlar almanız olası

@mufayu hocam yani burada yazan rakamlar oldukça düşük değil mi? Bana öyle geliyor çünkü çok da tereddüte düştüm bu konuda, kaskoyla işim olacağı zaman mağduriyet yaşamak istemem çünkü

@mufayu hocam yani burada yazan rakamlar oldukça düşük değil mi? Bana öyle geliyor çünkü çok da tereddüte düştüm bu konuda, kaskoyla işim olacağı zaman mağduriyet yaşamak istemem çünkü
Evet,3kişilere karşı allah korusun kaza anında mağduriyet yaşama riskiniz fazla.1m tl bile bana göre düşük bir rakam.

Kaskonuzda ihtiyari mali mesuliyet oranı çok düşük bu kaskoyla karşıya vereceğiniz hasar 100bin+ trafik sigortası o da ort 50 bin civarıdır o kadarı karşılanır piyasada artık d sefment araçlar milyon oldu. Farkını verip mali mesuliyetinizi sınırsız olmuyorsa da max rakam yaptırın derim.

@bf417 @mufayu imm yükseltmek için fark çıkıyormuş hocam şuanki haliyle, 750bin tl için216tl 1milyontl için 250 küsür tl fark ödemem gerekiyormuş. Gerçekten de böyle mi acaba fark mı ödemem gerekiyor?

@bf417 @mufayu imm yükseltmek için fark çıkıyormuş hocam şuanki haliyle, 750bin tl için216tl 1milyontl için 250 küsür tl fark ödemem gerekiyormuş. Gerçekten de böyle mi acaba fark mı ödemem gerekiyor?
Evet ödemeniz gerekiyor ve size tavsiyem 1 milyon yaptırın şu an için 100bin mali mesuliyet sizin kusurlu olduğunuz kazalarda karşınıza çok büyük masraflarla çıkar. 250 lira için 200 binlik olmayın. Sizin yerinizde olsam aracınızı aktif kullanıyorsanız vakit kaybetmeden yaptırırım.

Allianz uygulamanız varsa kendiniz de yapabilirsiniz.Daha farklı bir yöntem de tamamen ayrı olarak imm teminatı sunan şirketler var.Onlara da bakın isterseniz.Uğraşmayayım derseniz kasko şirketinizden arttırın.Allianz uygulaması bu tip aksiyonlar için çok iyi yapılmış.Araç değişikliğinde bile kendiniz acenteyi aramadan yapabilirsiniz.

Geri
Üst Alt