Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi

Arkadaşlar mirror link özelliği olmayan Discover pro varmı, yada ilk nesil ile son neslik farkları neler acaba bilen varmı?
Değerli Hocam 

Discover Pro medya cihazının 2015 yılı Haziranına kadar olan birinci versiyonunda Mirrorlink yoktu. 

Sonraki ikinci versiyonunda bu özellik eklendi.

Anladım hocam, 2. el buldum bitane 1. jenerasyon diye tanımlamışlar. Güncelleme ile felan gelmedimi acaba o tarz özellikler. Bu durumda 2. nesil bulmak daha mantıklı o zaman. 

Anladım hocam, 2. el buldum bitane 1. jenerasyon diye tanımlamışlar. Güncelleme ile felan gelmedimi acaba o tarz özellikler. Bu durumda 2. nesil bulmak daha mantıklı o zaman. 
Kesinlikle öyle hocam. 2. nesil 6.5 cihaz discovery prodan daha makul olacaktır.

makyajlı golf 7 ünitesini makyajsızlara taktırabiliyormuyuz? 
Menüler - arayüz özellikler aynı. Bir ihtimal çözünürlük değişik eski üniteler daha mantıklı bir seçim olacaktır kanaatindeyim.

Sanki simdilik idareten yapilmis gecis unitesi gibi duruyor media. Halen bu konuda geride kaldığıni soyleyebilirim vw nin. Soyle desteklemek gerekirse tezimi 1000 tl lere yada 250 .350 dolarlara Yurtdisindan cok fonksiyonlu ve guzel ozelliklerle dolu iyi islemcileri olan uniteler almak mumkun. Sirf orjinal olsun dusuncesiyle 2 yildir bende bekliyorum malesef. ama anlasilan daha da bekleyeceğiz...

@silvershadow hocam merhaba, discover pro guncellemesi hakkında bilgin varmıdır?

nette video var ancak tam acıklayıcı gelmedi:( 7z formatı, SD kart derken karısık biraz

@silvershadow hocam merhaba, discover pro guncellemesi hakkında bilgin varmıdır?

nette video var ancak tam acıklayıcı gelmedi:( 7z formatı, SD kart derken karısık biraz
Değerli Hocam 

Serviste yapılıyor. Elbette ciddi paralara

Ender de yapıldığı söyleniyorsa da bilinmez...

Ben gecen nisan ayinda apo ustadayken passat araci olan bi musteri geldi discover prosuna guncelleme yapildi hatta aracimi cikarmek icin onun bitmesini beklemistim.Pcye baglayip yapti apo usta.

Bazı discover cihazlarda sim kart var bazısında göremedim sebebi nedir acaba?

Aracıma bu media cihazını alıp taktırmayı düşünüyorum, aracım higline sanırım sadece ekran - çerçeve ve torpido ünitesi değişecek, kablo tesisatına gerek varmı acaba daha önce taktıranlar bilgi verirse mutlu olurum, birde bu montaj yapıldıktan sonra araçta sök-tak işlemlerinden ötürü trim sesi olurmu bu konuda oldukça hassasım, cam indirme teli koptuğu halde döşeme sökülmesin diye 1 yıl o şekilde bindim arabaya😄😄

Bu discover cihazın 1.versiyonu var 1-2 arasında çok fark varmidir? 1.versiyonu 3 bin TL 2.versiyonu yaklaşık 5500 TL civarlarında, bu fiyat farkına degiyormu, teşekkür ederim şimdiden.

Geri
Üst Alt