Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi

6.5 inç olan appconnect uyumsuz media cihazının sadece torpido ünitesini değiştirerek appconnect uyumlu hale getirmem mümkünmü, yahut 8 inç media nın topido unitesini alsak navi ve appconnect uygulamaları çalışırmı, teyp ekranını söktürmek istemiyorum.

6.5 inç olan appconnect uyumsuz media cihazının sadece torpido ünitesini değiştirerek appconnect uyumlu hale getirmem mümkünmü, yahut 8 inç media nın topido unitesini alsak navi ve appconnect uygulamaları çalışırmı, teyp ekranını söktürmek istemiyorum.
Crackli discover pro alirsaniz tüm ozellikler aktif olur sesli komut dahil

Ekranı değiştirmek istemiyorum, sadece torpidoda bulunan ünitenin değiştirilmesi ile neler yapılabilir.

Ekranı değiştirmek istemiyorum, sadece torpidoda bulunan ünitenin değiştirilmesi ile neler yapılabilir.

Ekran değişimi yapmadan da kullanabilirsiniz , kazanacağınız özellikler

Dahili navigasyon
Dvd okuma
Klip ve film oynatma
Appconnect
Sesli komut
Mfa ekranda navigasyon (pusula)
Media ünitesine dosya yükleme( klip , mp3, foto)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aslinda bugün ender elektroniği aradım bana ekran değişmeden olmaz çözünürlük falan yetmez gibi birşeyler soyledi, bende kameralı olarak gelen araçta appconnect var ve ekran aynı ne çözünürlüğü diye sormadım, tam emin olmak için burada sormayı tercih ettim, bu gibi konularda sanırım servis vs diğer yerlerden daha yüksek düzeyde bilgisi olanların olduğunu düşünüyorum, şimdi ikinci konuya gelirsek sadece bu üniteyi nerde bulabilirim servis haricinde biryerden temin şansım varmıdır?

Aslinda bugün ender elektroniği aradım bana ekran değişmeden olmaz çözünürlük falan yetmez gibi birşeyler soyledi, bende kameralı olarak gelen araçta appconnect var ve ekran aynı ne çözünürlüğü diye sormadım, tam emin olmak için burada sormayı tercih ettim, bu gibi konularda sanırım servis vs diğer yerlerden daha yüksek düzeyde bilgisi olanların olduğunu düşünüyorum, şimdi ikinci konuya gelirsek sadece bu üniteyi nerde bulabilirim servis haricinde biryerden temin şansım varmıdır?
Servisten alamazsiniz hocam alsanizda özellikler kapali gelir zaten fiyat olarak deli rakam söylerler, nerde ikamet ediyorsunuz ?

Aslında şuan keşandayim lakin bayram sonrası artvine döneceğim.

Çok iyi olur gerçekten, zaten ekran çerçeve vs sök tak olunca birçok trim sesi olacak diye ekrana dokunmak istemiyorum, eğer sadece ünite değişikliği ile olursa ve ekran değişmediği için fiyatta uygun olursa çok iyi olur, teşekkür ederim.

Faceliftteki 8 inch  composition Media’nın sadece torpidodaki ana ünitesini discover pro ile veya discover Media ile değiştirerek özelliklere sahip olabilir miyiz? 

Sök tak konusunda içiniz rahat olsun ben 5” ekrandan geçtim torpido dahil değiştirdim trim sesi sıfır, golfün parça geçme yerleri karşılıklari cidden cok iyi harika bir mühendislik var

Geri
Üst Alt