Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi

@enpisagor hocam onu satma daha iyi. Olur da sıkıntı çıkar geri dönecek cihazın olsun. Ayrıca aracı satarken de işine yarar...
Öyle mi dersin Yusuf hocam ? Aracı satarken de Discovery media oluşu belki tercih sebebi olur diye düşünmüştüm :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Öyle mi dersin Yusuf hocam ? Aracı satarken de Discovery media oluşu belki tercih sebebi olur diye düşünmüştüm :)

O tercih nedeni olur ama fiyatını 2500-3000tl arttırmaz ;) cihazı her türlü satarsın tek başına.

Değerli hocalarım, 4 bin vermek kolay değil ayrıca bugün navigasyonun etkin olmayacağı onun için ekstra Türkiye haritası için 1500 lira gerektiğini öğrendim, ama beklersen 6 aya kadar kırarız yaparım vb dedi. Yine de çok pahalı ve bütçemizi aşıyor, zorlamaya değmeyeceğini düşünmeye başladım, aracı satarken kesin verdiğimi alamayacağım, eski ürünü takmak 500 lira yani böyle şeyler orijinal alınmalı sanırım.

İnşallah golf 8 e niyet diyelim :)

Hocam biraz karmaşık bir durum bu aslında; bikaç ay önce bende ciddi ciddi bu işe gireyim dedim hatta Almanya da bulunan Golf R dan çıkma discovery Pro cihaz için 3500  Tl fiyatlı bir üründe bulmuştum Fakat gerke servisle gerekse satıcıyla garanti konusunu konuştuğumda kafamda soru işaretleri çoğalmış ve garantim 2019 a kadar devam edeceğinden bu işlemi askıya almıştım. aslolan bişi varsa oda garanti kapsamında bu işler biraz riskli. Ben bu şekilde düşündüm ve yapmadım. sizde iyi düşünüp doğru karar verirseniz sıkıntı yok. selamlar :)  

@Ender hocam, tüm ülkelerin haritaları olup da tr navigasyonunun haritasının olmaması ki bu da sanıyorum vergi ile alakalı bir durum, beni uzaklaştırdı, 1500 lira sadece harita datası için ödenecek miktarmış, zaten reelde navigasyonun ihtiyacım yok, :) en kral navigasyon dönemimiz akıllı telefonları ancak araba da olsa ayrı bir keyifli olurdu. Bende aracı alalı 4 ay yeni bitti böyle bir işlemler garanti de dediğiniz gibi son bulacak.

Ama yine de güzel ürün yaw 5" ekran ciddi anlamda golfe yakışmıyor :)

Kararım bu kadar para vermenin mantıksız oluşu, dün ve bugün bayağı beyin fırtınası yaptım, imkanları aşırı zorlayıp, aracı kullanırken izleyemediniz bir video, olmayan navi kafamı kurcaladı, herşey tam olsun desem 5500 olucak ki bu bir serçe parası :)

En güzeli böyle devam gibi geldi bana ama kendime de güvenmiyorum :D

İyi akaşamlar arkadaşlar,

Ben bir konuda yardımınızı almak istiyorum.

Golf konusunda daha yeniyim. Yeni bir araba almak istiyorum ve galiba Golf 7 Highline alacağım.

Fakat kafama takılan bir soru var oda Golf 7'nin kataloglarında gördüğüm opsiyon olan "Discover pro"

Ben volswagenin int. Sayfasında fiyatıyla ilgili bir şey göremedim. Hatta Facebook sayasından bu soruyu onlarada sordum beni bayiilerinde öğrenebilirsiniz diye bir cevap verdiler. Konuyla ilgili bir bilginiz var mıdır acaba. 

@OnurD7

Öncelikle teşekkür ederim cevabın için.

Peki serviste mi montajı yapılıyor yoksa özel siparişle fabrika çıkışı olarak mı geliyor?

Fiyatları bayi olarak değişiyor mu?

@Erol123 Rica ederim, verdiğim fiyat özel sipariş verirken opsiyon olarak seçildiğindeki fiyattır. Fabrika çıkışı olarak gelir. Sonradan maliyeti 8000-9000 TL civarı diye biliyorum Ender Elektronik'te.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@OnurD7

Öncelikle teşekkür ederim cevabın için.

Peki serviste mi montajı yapılıyor yoksa özel siparişle fabrika çıkışı olarak mı geliyor?

Fiyatları bayi olarak değişiyor mu?
Bayiden gelirkenki fiyatı bu n sonradan hem maliyetli hem de konsolda sök tak işlemleri hoş değil.

Eskiden 5.8 den 8 ekrana çıkmak için bu para verilebilirdi ama şimdi 6.5 ekranlarda appconnect alındığı zaman gayet yeterli oluyor ;)

@yusuf

Peki bir şey daha sormak istiyorum. Güncellemeleri için her sene bir ücret ödemek gerekecek mi? Eğer öyleyse  CarPlay ile bağlantıdaki navigasyon daha mantıklı olacak galiba.

@yusuf

Peki bir şey daha sormak istiyorum. Güncellemeleri için her sene bir ücret ödemek gerekecek mi? Eğer öyleyse  CarPlay ile bağlantıdaki navigasyon daha mantıklı olacak galiba.
Güncelleme için ücret yok bildiğim kadarıyla. Bence carplay ve appconnect yeterli 6.5 ekran ile.

@yusuf

Yani 8" ekran ve navigasyon dişında bir artısı yoksa o kadar para vermeye değmez.

Aslında buna ek olarak bide hayalet ekranda olsaydı hiç düşünmeden almayı düşünürdüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Arkadaşlar mirror link özelliği olmayan Discover pro varmı, yada ilk nesil ile son neslik farkları neler acaba bilen varmı?

Geri
Üst Alt