Discover Pro Radyo Navigasyon sistemi

Değerli Hocalarım, bugün Apo Ustanın Adana'daki kankası olan kişi ile görüştüm, aracımdaki 5" ekranı beğenmediğimi ve 6,5 ekran düşündüğümü söyledim, hatta forumdan bir arkadaşımızda satıyordu, alsam takar mı? nasıl olur diye sordum. O da 6,5 ekranın sadece görüntü olacağını bunun yerine Discovery Pro düşünmeni öneririm dedi. 

Hareket halinde video göstermeyi de açarım, 8" ile muhteşem olur, 64 gb dahili hafızası olan dehşet bir şeymiş.

Bunun için 4000 lira fiyat verdi, sonra 3900 e zorla indi :D  Bir an acaba dedim? Sonuç olarak aracı alırken alsam dahi çok daha pahalı olacak bir üründü? Standart 6.5 ekran a geçsem dahi 3000 gibi bir fiyat olacak sanki dedim ve kafam karıştı, ama biraz mantıklı düşününce 3900 lira çok be :D  

Sizlerin yorumu nedir ?

Değerli Hocalarım, bugün Apo Ustanın Adana'daki kankası olan kişi ile görüştüm, aracımdaki 5" ekranı beğenmediğimi ve 6,5 ekran düşündüğümü söyledim, hatta forumdan bir arkadaşımızda satıyordu, alsam takar mı? nasıl olur diye sordum. O da 6,5 ekranın sadece görüntü olacağını bunun yerine Discovery Pro düşünmeni öneririm dedi. 

Hareket halinde video göstermeyi de açarım, 8" ile muhteşem olur, 64 gb dahili hafızası olan dehşet bir şeymiş.

Bunun için 4000 lira fiyat verdi, sonra 3900 e zorla indi :D  Bir an acaba dedim? Sonuç olarak aracı alırken alsam dahi çok daha pahalı olacak bir üründü? Standart 6.5 ekran a geçsem dahi 3000 gibi bir fiyat olacak sanki dedim ve kafam karıştı, ama biraz mantıklı düşününce 3900 lira çok be :D  

Sizlerin yorumu nedir ?
Cihaz çıkma değilse ve orijinalse hiç düşünmeden yaptırın derim değerli Can Hocam. 

7binin altında fiyat ilk kez gördüm. 

Tüm altyapı da değişecektir.  

Keşke burada satılan orijinal navigasyon anteni için de alsaydınız tam takım olurdu.

Sizlerin yorumu nedir ?
hocam takip ediyorum konuyu ancak ürün orjinal mı bunu netleştirmekte fayda var. 

Umarım istediğiniz gibi olur 5" den 8" geçmek heyecanlı olacaktır sizin için ;)

Sonrasında bir kullanıcı incelemesi bekleriz. 

@silvershadow@yusuf@jajaja Ürün orijinalliği için şöyle diyebilirim, bu Cumali usta Apo usta ile sürekli kontak halinde hayalet gösterge filan dahi yapıyor, dükkan da bir sürü orijinal ürün var, ama bu 2. El de olabilir, bana 6,5 ve 8" bu ekranları gösterdi elinde var hepsi, ama bilmiyorum yine de

Sonuç olarak 5" mirror link olan ünite de gayet orijinal duruyordu, bu da onun gibi olabilir ? Pek bir bilgim yok.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Takipdeyiz ☺

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@enpisagor

İmkân varsa direk discover pro orjinal alin derim. Cin mali takmaktan iyidir hocam birsuru ugrastiriyor taktiktan sonra bile.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@enpisagor sahibinden üzerinde bu şekilde cihazlar var. Demekki yabancı sitelerde satışı var. Fiyat makul görünüyor yine de. Navigasyon aktif olması ayrıca güzel ;)

@enpisagor İmkân varsa direk discover pro orjinal alin derim. Cin mali takmaktan iyidir hocam birsuru ugrastiriyor taktiktan sonra bile.

Çin malı dandik bişe durmuyordu, ama bilemiyorum. Fiyat her ne kadar pahalı da olsa, bu ürün için iyi gibi. Orijinal alın derken? Servisten mi? Servis onu yapmıyor, aracın orijinalinde ne varsa sadece aynısından takarım ben dio.

Bi de servis garip, arkadaşın göstergenin içi tozlanmış, yapalım dedik, tmm diyor 150 lira para istiyor, ama işlem yapılırken kırılırsa karışmam mesuliyet almam diyor, ne biçim yetkili servis anlamadım?

@enpisagor bendeki mib2 5 inc cihaz da cin mali gibi durmuyor. Bence imkan varsa düşünün bu cihazı ;)

Çin malı dandik bişe durmuyordu, ama bilemiyorum. Fiyat her ne kadar pahalı da olsa, bu ürün için iyi gibi. Orijinal alın derken? Servisten mi? Servis onu yapmıyor, aracın orijinalinde ne varsa sadece aynısından takarım ben dio.Bi de servis garip, arkadaşın göstergenin içi tozlanmış, yapalım dedik, tmm diyor 150 lira para istiyor, ama işlem yapılırken kırılırsa karışmam mesuliyet almam diyor, ne biçim yetkili servis anlamadım?

Hocam sizin ustanizin önerdiği orjinal ise onu kastettim. Servis isin icinden cikamaz :)

@yusuf Evet hocam hatta şuan bende olan standart 5" ten daha iyi dokunmatik var ve gayet kalite duruyor, iPhone dahi Çin'den geliyor, :)

@ansolak hocam dediğim gibi iyi bişeye benziyor ama bilemedim yaw :) acaba benim arabadaki standart Bluetoothlu 5" ekran para eder mi? Satabilir miyim?

@enpisagor hocam onu satma daha iyi. Olur da sıkıntı çıkar geri dönecek cihazın olsun. Ayrıca aracı satarken de işine yarar...

Geri
Üst Alt