Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

@forzaGilles Merhaba

Sadece pasta-cila yapmadıklarını , seramik kaplama dahil işlem yapabileceklerini ifade ediyorlar.
@forzaGilles Ali hocamın bunu nedeni ile bildiğini sanıyorum . Sadece pasta cila yapmamamız bir sorun teşkil ediyor ise polisaj sonrası seramik kaplama işleminin araç başı maliyeti bize kullandığımız ürüne bağlı olarak 250 ile 750 lira arasında değişiyor dilerseniz 250 lira daha uyguna pasta cila yapabiliriz fakat böyle bir uygulamayı tavsiye etmeyiz .

[mention=2601]AdanaDetailing[/mention] Seramik kaplama yapılmadan, sadece pasta cila işlemini tavsiye etmeme sebebinizi paylaşabilirmisiniz?
Mustafa bey dediğim gibi dilerseniz 250-300 lira daha uyguna seramiği yapmadan aracınıza uygulama yapabilirim . Seramik kaplama yapmadan tavsiye etmememin sebebi ise seramik kaplama yapılmadan teslim edilen aracın boyası seramik kaplama yapılana göre çok daha erken yıpranacaktır.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar; Siyah renk araç sahibiyim aracımın rengi ile bir problemim yok lakin sürekli parlak olması ve yipranmamasi için c2v3 yeterli olur mu 3-4 yikama da bir kullanmak istiyorum, aracımın yanında duramadığım için yetkili servise bile götürmeyen birisiyim, başında duramayacağım kadar uzun surecek bir işlem olması sebebiyle boya koruma ve seramik uygulamalarını yaptırmayı düşünmüyorum.

Merhabalar; Siyah renk araç sahibiyim aracımın rengi ile bir problemim yok lakin sürekli parlak olması ve yipranmamasi için c2v3 yeterli olur mu 3-4 yikama da bir kullanmak istiyorum, aracımın yanında duramadığım için yetkili servise bile götürmeyen birisiyim, başında duramayacağım kadar uzun surecek bir işlem olması sebebiyle boya koruma ve seramik uygulamalarını yaptırmayı düşünmüyorum.
Selamlar. Yıkamalar düzgün yapılırsa yeterli olur. Yıkamalar düzgün yapılmazsa seramikte yaptırsanız aracınız çizilecektir

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mahmut0382  hocam bilgileriniz için cok teşekkürler;

yeni aracıma meguiars adlı seramik kaplamayı uygulattım.. sizce ürün güzel mi?

şimdiden teşekkürler

@mahmut0382  hocam bilgileriniz için cok teşekkürler;

yeni aracıma meguiars adlı seramik kaplamayı uygulattım.. sizce ürün güzel mi?

şimdiden teşekkürler
Hocam teşekkürler . 

Meguiars kötü değil keşke öncesinden sorsaydınız daha iyi ürünler tavsiye ederdim ama megde güzeldir .

@umut01 kaliteli seramik kaplama istiyorsanuz Gtechniq markasından şaşmayacaksınız.

@snoppy teşekkürler hocam.. araştırıyorum.. bir cok ürünü var Gtechniq.. gerekirse baştan yaparım seramik kaplamayı

@umut01 hocam meg. seramiğide gayet iyidir baştan yaptırmanıza gerek yok . Yüzey hazırlığı iyi yapılıp düzgün uygulama yapıldıysa uzun süre parlaklık ve su iticilik katıcaktıktır .

@umut01 hocam meg. seramiğide gayet iyidir baştan yaptırmanıza gerek yok . Yüzey hazırlığı iyi yapılıp düzgün uygulama yapıldıysa uzun süre parlaklık ve su iticilik katıcaktıktır .
Bu arada seramiği koruyacak ürünler kullanırsanız daha uzun ömürlü olur .

@mbonat cok teşekkürler hocam.. meg' in seramik koruyucu ve bakım spreyini aldım aynı marka.. şimdilik sıkınrı qörünmüyor.. aracın son halini resim olarak atmak isterim..

41789685_2018280294908080_2342226256998694912_o.jpg

42147843_2018280111574765_7332385661132996608_o.jpg

@AdanaDetailing  siz hanqi markayı öneriyorsunuz hocam ?
Hocam ben kendimde kullandığım gtechniq veya gyeon markalarını öneriyorum . Fakat markadan daha önemli olan işçiliktir çoğu araç sahibi markaya , fiyata takılmakta ama bu yanlış eğer işçilik kötüyse hangi marka olursa olsun sonuç iyi olmayacaktır . Tavsiyem mekanına projektör katmayıp led panel veya florasanlarla dolduranlara iş yaptırmayın . (Bu benim tavsiyem son karar yine sizin takdiriniz )

Geri
Üst Alt