Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

@AdanaDetailing Mahmut hocam koch chemie protector wax aldım sprey şişede kullanım için hangi oranda seyretmeliyim ?

@mbonat aynı üründen ben de kullanıyorum 3 4 aydır ama Bi türlü istediğim verimi alamadım. 1/30 ile 1/200 arasında farklı oranlarda denedim. Ama niyeyse malzeme su ile karışmıyor gibi geliyor katı katı kalıyor kenarlarda artıkları

@mustafacagri hocam kulanan çoğu kişi güzel yorum yapmış bende yorumlara bakarak aldım bakalım birde ben deneyeyim 1/200 sulandırıp deneyeceğim baktım olmuyor foam lance ile atarım 😊 Hocam birde ılık suyla deneyebilir misiniz belki sudan kaynaklı olabilir sorununuz .Haftaya deneyeyip gözlemlerimi paylaşırım bende 

@mbonat hocam öncesinde atas idrolak kullandım 1.5 sene. Kat kat daha iyi olacağını düşünüyordum ama niyeyse o Boncuklanma olsun su kayması olsun idrolaktan geride kaldı. Yıkama sonrası sık su tut tekrar sil de yaptım. Foam ile karıştırıp da yaptım. Foam ile yıkama bittikten sonra sıkıp da su da tuttum. En son kuru yüzeye bölgesel sık sil de denedim. Ama Bi türlü beklenen seviyeye yaklaşamadım

@mustafacagri ilginçmiş hocam size gelen malzeminin bozuk olma ihtimali olabilir mi ? Birde ben deneyeyim bakalım nasıl olucak cidden kötüde olabilir size gelen üründe bozuk olabilir .  1 haftaya deneyimlerim 500 ml aldım bende inş beklentilerimi karşılar . 

@mbonat vallahi bilemedim ki ben de. Portakal kokuyor baya hoş şurupumsu kokusu😂 ama anlam veremedim yani farklı fısfıs ağızlarında da kullandım yine istediğim o Koch markasının adını hak edecek performansı alamadım 

arabaya rötuş yapınca o fazlalık nasıl alınabilir ?

@Rust 1 hafta bekledikten sonra ince zımpara veya pasta ile alabilirsiniz , yapmadan önce çalışcağınız alanı maskelemeyi unutmayın .

Merhaba, demir tozu, kil, ipa sonrası soft99 mu,  yoksa auto finesse triple’la ufak çizikler doldurulup üstüne soft99 sürsem yüzeye tutunur mu?

merhaba , sağ fark üzerinde lekeler vardı kartal sanayide uzman fara gösterdim farın üstü yanmış tiner dökülmüş olabilir farı söküp kaplama yapmamız gerekiyor dediler zımpara gibi bir uygulamadan bahsetti diye düşünüyorum. Daha önce sonaxta sormuştum ince zımpara yapıp çıkyormu bakarız cevabı almıştım.

tavsiyeleriniz varsa almak isterim. 

IMG_4815.JPG

IMG_4816.JPG

IMG_4817.JPG

Iyi aksamlar hocam bugum bauhaustan sonax bsd aldim bu urunu farlara ve camlara surmemde sakinca var midir birde sık ve cok hafif nemlu bezle uygula disinda birsey yapmaya gerek yok dehil mi

@Gokalp hocam tripple ı ben uzun süredir kullanıyorum dayanımı bazen 1 ay gidiyor bazen 3 ay gidiyor belli olmuyor bu yüzden ben olsam temizlik ardından soft99 sürerdim 

Geri
Üst Alt