Pasta,Cila,Boya Koruma,Araç İç temizliği Hakkındaki Sorularınızı Buradan Sorabilirsiniz.

Hocam selamlar

siyah arabam var yıkıyordum hergün birgün yıkamadım güneşde bastırmış kireç lekesi herhalde ful

üzüm sirkesi ve elma sirkesi söyleyen var

sonra üzüm yakar dediler

ne önerirsiniz

Hocam selamlar

siyah arabam var yıkıyordum hergün birgün yıkamadım güneşde bastırmış kireç lekesi herhalde ful

üzüm sirkesi ve elma sirkesi söyleyen var

sonra üzüm yakar dediler

ne önerirsiniz
Gyeon wather spot en güvenli yöntemidir . Sirkede iş görür fakat 1/1 sulandırılmalıdır .

Merhaba,

Atlantik mavi aracım var seramik kaplamalı 1.5 sene oldu üzerine beton makinasından harç gelmiş onlarda suyla bezle birşeyler yapmaya çalışmışlar daha çok batırmışlar çizikler var. İstanbul içinde işini iyi yapan /pasta cila + duruma göre seramik kaplama) tavsiyede edebileceğiniz kişiler var mıdır?

Hocam bilgilendirdiğiniz teşekkür ederim öncelikle. Ben aracıma 4 ay önce seramik kaplama yaptırdım Serkan akgöz car care de aracımı sonaxın waxlı şampuanı ile yıkıyorum seramiğe zarar vereceği söylendi bu doğruluk payı var mı. Birde seramiğin bakımının yapılması gerekiyormuş fiyatını sordum 250tl dedi bakım dedikleri nasıl bir işlem kendim yapabilirmiyim

Gorunuyo mu bilmiyorum ama bu cizikler onarilabilir mi ? 3 tane en alttakinde alttaki siyah astar gorunecek kadar derinlik var...

1000007501.jpg

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt