ANA KONU

Bende lastikmi alsam yoksa lastik rotasyon(trampa mı) mu yapsam karar veremedim.

Cabrio bir araçta kafayı asfalta vuruyomuyuz ? Pek anlayamadık?

Golf cabrio olmasada
Bmw cabriocu bayagı insanlık var Tr de

Son düzenleme:
Cabrio bir araçta kafayı asfalta vuruyomuyuz ? Pek anlayamadık?

Golf cabrio olmasada
Bmw cabriocu bayagı adam Tr de

Ben değiyor diye yorumladım. Özellikle yolcu tarafındaki kadının kafaya dikkat ettim değdi yere (mankenin cinsiyeti olur mu demeyin oraya genelde kadınlar oturuyor ya 😀 )

İlerde böyle hareketler bekliyoruz teknolojiden

Tdi => Tei dönüşümü

Şu an lpg dönüsümünün markasına göre 4000-10.000 tl oldugu düsünüldüğünde

Güncel fiyat endexine göre Tdi golften elektrikli golfe dönüsüme
120 bin atayım (batarya zaten sadece 80.000 olur gerisi diger ekipman + işçilik olsun)

Kona elektrige 800.000 alamıyorsak

Çözümlere açığız

Atiker 2029 da belki dener bunu

IMG_20220408_163606.jpg

Merhaba,
2015 golf 7 aracımın gösterge arka aydınlatmaları bir süredir kafasına göre kapanıp açılıyor.Benzer bir sıkıntı yaşayan var mıdır? Acaba bir arıza mı ,akü zayıflığı mı yoksa sensör saçmalaması mı anlamadım.

Merhaba,
2015 golf 7 aracımın gösterge arka aydınlatmaları bir süredir kafasına göre kapanıp açılıyor.Benzer bir sıkıntı yaşayan var mıdır? Acaba bir arıza mı ,akü zayıflığı mı yoksa sensör saçmalaması mı anlamadım.
Sensörü devir kadranının içinde 5 ve 6 civarında hocam.

Aracınızda yoğun bir cam filmi var mı ?

2018 comf. aracımızda bir iki defa yaşadım bu durumu; gündüz güneşten apartman gölgesine geçip orada bekleme yapınca karardı hemen, multimedia ekranı dahi görünemeyecek kısıklıkta idi. Yoğun cam filmine bağladım ben durumu. Far anahtarı auto da olur genelde, o anda da öyle miydi emin değilim.

Nette bir kodlama görmüştüm o sensörün çalışma sistemini değiştiriyordu sanırım, full parlak kalmasını sağlıyordu.

Not: videodaki işlemi denemedim,
KTD 😀 Yani; kodlama tavsiyesi değildir

• Beğen
Tepkiler: SCC
Sensörü devir kadranının içinde 5 ve 6 civarında hocam.

Aracınızda yoğun bir cam filmi var mı ?

2018 comf. aracımızda bir iki defa yaşadım bu durumu; gündüz güneşten apartman gölgesine geçip orada bekleme yapınca karardı hemen, multimedia ekranı dahi görünemeyecek kısıklıkta idi. Yoğun cam filmine bağladım ben durumu. Far anahtarı auto da olur genelde, o anda da öyle miydi emin değilim.

Nette bir kodlama görmüştüm o sensörün çalışma sistemini değiştiriyordu sanırım, full parlak kalmasını sağlıyordu.

Not: videodaki işlemi denemedim,
KTD 😀 Yani; kodlama tavsiyesi değildir
Hocam,araç orjinal hali ile,zaten ilk sahibiyim.Son servis bakiminda aku biraz dusuk demislerdi (8 ay once).Herhangi bir islem yaptirmamistim,o yuzden akuden suphelendim.

Geri
Üst Alt