ANA KONU

Boş işler ......

el tipi cihazdaki mikron Kalınlığı açık/koyu renk olarak ekrana dökmek ?
Gerek yok....

https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi...kat-otomobillerin-rontgeni-cekiliyor-41994931
Güzel pazarlama stratejisi, reklamı da haberler sayesinde yapılıyor.

Şimdi çok bilgisi olmayan biri bu haberi görüp emar cihazı olan ekspertiz ararsa. Ekspertiz firmaları da tutuşup bu cihazdan almaya & getirtmeye çalışacaktır.

Bu cihazları üreten yada ithal eden kim varsa yakın gelecekte iyi kâr elde edebilir

513D503E-FFFA-4BA2-ABA0-69BC85434291.jpeg

Ankara ve çevre illerde yaşayanlara geçmiş olsun…

IMG_20220703_112436.jpg
Evinin helasında kapısı olmayanlar
Kapı açmayı bilmezler tabi.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Dün ilk defa şehirler arasi yol yaptim.120 yi geçince kışlıklastikle 120 yi geçtiniz gibi bir uyari çıktı ekranda uzerindekiler yazlık lastik.Birde. 120 civarlarinda bekledigimden çok rüzgar sesi aldim gibi benim hassasiyetimde olabilir normal mi değilmi nasil anlarim.Bu arada lastikler hankook versus.Murat hocam veya bir arkadaş cevap verebilir mi
Bende de öyle oluyor lastikler yazlık çözümü nedir acaba bilen varsa yazarsa teşekkür ederim

Bugün öğlen 1 gibi bulundugum muhitin ordaki gross marketin önüne aracı parkettim.

Ankara bayram nedeniyle bomboş sayılır. Zaten saat öglenin 1 i

Market tam döner kavsaklı trafik lambalı bir köse konumda yer alıyor

Arabadan inip Tam önüme bakıp yürürken
Bmw1 in ilk kasalarından biri (mutemelen 2002-2003)
Bmw1 o zaman dahi rutin arkadan cekiş tabi

Kavsakta kendine yesil yanmasıyla
Bomboş yolda Gazı kökledi önce sola kıç attı (aferin)
Sonra sağa (yine aferin)
Sonra bi daha sola kıc atayım derken
Araba tam döndü (360 derece ) gitti Gümmmmmm bölünmüş yol refüjüne tosladı ...(ankarada bölünmüş yol refüjlerin yüksekliği 70 santimdir ve bölünmüş refujlerin beton satıhlarının arası ağaçlandırılmış durumda

İçimden gercekten aferin dedim.
Olay tam 20 metre önümde oldu.
Avel avel aracın başına geldim
Aractan çıkıp yere oturan efkarla sigara yakan 25 yaş civarı bu vatandaşa gecmiş olsun bile demedim. (Kendi düsen ağlamaz)

Bu kıç atma attırma sevdasına birisine toslasan ? Yada sola refuje dalacagına sağa yaya kaldırımına çıkıp bir anne +2 cocugunu biçsen ? Bu bayram günü ?

buradan sormam uygun sanırım, geçen gün balata uyarısı vermiş golf sonra gitmiş uyarı. Normal mi? Tekrar gelir mi?

buradan sormam uygun sanırım, geçen gün balata uyarısı vermiş golf sonra gitmiş uyarı. Normal mi? Tekrar gelir mi?
Aşınarak kopan balata sensör teli
Uyarı ışığını daimi yakması lazım.

Yada ilk başta sensör teli koptu , sonra tesadüfen tekrar temas etmeye başladı.(2 ucu) Uyarıyı kesti ...

Bu şutlanan ceo ??

https://www.sozcu.com.tr/2022/otomotiv/sendikalarla-catisan-volkswagen-ceosu-istifa-etti-7267245/

Yok fazla isci calısıyo ?
Yok elalemin iscisi 10 saatte band dan araba indiriyo hesaplarına girecegine ?

Almanyanın 7 eyaletinde 41 sehrinde tüm bayilerde ARAC YOK ! EKİMDEN SONRA gelicek kasımda belki muhabbeti cektirse
Sonra tüm aracları kendi paravan munih hamburrg stuttgart köln berlin alsatçılarına sattırsa .. %20 daha fazla kazanırdı.....

Almanya sahibinden.com muadili sitelerde

Aracım Bremenden Müller abime hayırlı olsun raconları da kestiler mi tamamdır (alman alsatçı sloganı)

Hiçbir bayide
Hicbir markada
Hiçbir modelde

Olmayan , yok çekilen , 4 ay sonra diye kışkış yapılan her türlü 1,6 ve alt hacimli tüm araçlara ÖTV sıfırlanacakmış .(6 ay süreyle) kasımdan itibaren.

Gılıcdar çattlaaa.

Piyasa 2. Elde Ötv li sekilde faturalı stoklardan devam tabi.

Sibop deyip gecene??

Peder beyin aracına gectigimiz günlerde benzinlikte hava basayım dedim !

Durum bu
Araç 12 yaşında .
Yazlık kıslık olayına hic girilmedigi icin göze batmamış bu zamana kadar.

Hemen sanayideki lastikcime götürdüm.
Sibobları degistiren eleman
Yazın uzun yolda yüksek hızda (+120 lerde) normalde 35-36 bastıgın lastik ısınma kaynaklı agustos sıcağında 40-41 psi ulasıyor.
Bu siboplar mazallahhh gümlerse ki sipoptan %90 infilak ederdi hayatınızdan olurdunuz dedi.

4 sipop 100 tl değisim

Sipob kontrol ediniz ihmal etmeyiniz

Resme zoom yapın
Screenshot_2022-06-21-22-25-31-276_com.miui.gallery.jpg

Geri
Üst Alt