Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Comfortline da manuel kararan ayna vardır. Highline da ise otomatik kararan ayna vardır. Tabi ki kendi aracınıza sonradan kararan ayna takabilirsiniz. Otomatik klima olan araçlara doğrudan otomatik kararan ayna takabilirsiniz. Sadece kablo bağlantısı yapmanız lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
anladım hocam yani mevcut sensör ve kabloları gizleyen 2 adet plastik parça değişmesine gerek yok değil mi? 

Herkese selamlar, forumda henüz çok yeniyim. Aracım golf comfortline 2015 1.2tsi.Aliexpressten set istetip Yağmur-Far sensörü takmak istiyorum.Halihazırda far düğmesinden 8 adet kablo çıkıyor.Kablo çekme işi biraz gözüme zor geldi ama yapabileceğime inanıyorum.Vag kodlama işi için yardımcı olabilecek bir abimiz var mıdır? Şehir:İstanbul

şimdiden teşekkürler iyi günler :)  

7.5 kodlaması ile ilgili  detaylı bilgiyi nerede bulabilirim.Konudaki gibi yaptım kodlayıp Multimedyada kontrolleri açtım fakat Farlar sürekli yanıyor buna bir çözüm bulamadım anahtar ağa yatık duranlardan düz durmuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam midline plus için paylaşılan ürünü alsak bcm den far nahtarına kablo bağlıcaz. Peki yağmur sensörüne kablo çekilmesi gerekecek mi?

serviste taktırmak istesek (far + yağmur sensörü) ne fiyat veriyorlar bilen var mı?

serviste taktırmak istesek (far + yağmur sensörü) ne fiyat veriyorlar bilen var mı?
servis oyle retrofit islerle ugrasmaz ayrica o parcalari cok yuksek fiyata satarlar size onun icin ilk sayfada nasil yapildigina bakip parcalarida aliexpresten alip kendiniz takmaniz

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik vallahi hız sabitleyicimi serviste taktırdım, 2550 tl istediler....haklısınız tabi normale göre belki daha yüksektir ama ben bu tarz şeyleri pek beceremem ve de cesaret edemem...sırada far ve yağmur sensörüm var bakalım ne isteyecekler?

@fcsrn merhaba denileni aynen yaptik ama calismadi ne yagmur sensoru calisiyor ne far fari kodlatmadik daha gerci de auto da surekli yaniyor suan yagmuru nasil cozebilirim

@fcsrn araca tanittim ve calistirdim sorun yok ancak simdi de bir sorunum var yagmur sensoru biraz gec calisiyor. Ve calisinca 10 kere silmeden durmuyor bu silecek sayisini azaltabilirmiyim kumandadaki ayarla en dusukte 8 enyuksekte 10 kere siliyor 

@fatihahmet 500₺gibi tuttu parcalari tanitmaya 150₺ verdik ve kablolama yapmadik zaten 9 kablo vardi

Geri
Üst Alt