Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

1.0 Tsi 7.5 comfort araca far sensörü takmak istiyorum. Uygunluk durumu nedir? Varsa kodları paylaşabilir misiniz? 

Şu ilanı buldum AliExpress’te;

TRY 420.13  11% İndirim | BODENLA Otomatik Yağmur Işık Sensörü Far Anahtarı Çıkış Gelen Ev VW Golf MK6 7 MK7 7.5 Jetta MK5 Passat b6 B7 B8 Tiguan
https://s.click.aliexpress.com/e/ZNh6cDxyf

Konu ile alakası var mı tam emin olamadım ama aynayı kaplayan plastik 2 parçayı nasıl nereden temin edebilirim ürün kodları hakkında bilgisi olan var mı ?

Konu ile alakası var mı tam emin olamadım ama aynayı kaplayan plastik 2 parçayı nasıl nereden temin edebilirim ürün kodları hakkında bilgisi olan var mı ?
Ben de var hocam. Özelden mesaj atabilirsin. Satılıktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kocaeli izmitte bu isi yapan far ve yagmur sensoru takabilecek malzeme + montaj ustasi varmidir.?

Comfortline surus+isik paketi olan araclarda far sensorude varmidir? Yoksa ilave parca ile mi aktiflestirmek gerekiyor?

Comfortline surus+isik paketi olan araclarda far sensorude varmidir? Yoksa ilave parca ile mi aktiflestirmek gerekiyor?
Işık paketinde vardır. Far, yağmur ve kararan dikiz aynayı kapsıyor. Sürüş konfor ise hız sabitleme ve park sensörleridir.

bugün montajı kendim burdan faydalanark 3 saatte yaptım :D  en çok beni BCM soketine erişip çıkarmak zorladı 

Merhabalar, resimleri göremiyorum. Konu sahibi tekrar yükleyebilir mi? 

Hocam merhaba benim aracım 2013 golf 7 comfortline far anahtarını söküp baktım dediğiniz gibi 9 kablo var ben sadece auto lu far anahtarı ile karartmalı aynayı alsam yeterli mi 

Ben de var hocam. Özelden mesaj atabilirsin. Satılıktır.

hocam kararan dikiz aynası i.in comfortline araç için gerekli mi acaba? sensör ve far anahtarını taktım kararan dikiz ayna da takmak istiyorum. benim aracımda mevcut kararan dikiz aynayı taktığımda uygun olur mu aracımdaki parçalar?

hocam kararan dikiz aynası i.in comfortline araç için gerekli mi acaba? sensör ve far anahtarını taktım kararan dikiz ayna da takmak istiyorum. benim aracımda mevcut kararan dikiz aynayı taktığımda uygun olur mu aracımdaki parçalar?
Comfortline da manuel kararan ayna vardır. Highline da ise otomatik kararan ayna vardır. Tabi ki kendi aracınıza sonradan kararan ayna takabilirsiniz. Otomatik klima olan araçlara doğrudan otomatik kararan ayna takabilirsiniz. Sadece kablo bağlantısı yapmanız lazım.

Geri
Üst Alt