Hangi İlde Nereden ve hangi firmadan yakıt alınır?

Hangi yakıtı kullanıyorsunuz?

• Opet

Kullanılan: 30 32.6%
  • Shell

Kullanılan: 39 42.4%
  • Bp

Kullanılan: 7 7.6%
  • Po

Kullanılan: 8 8.7%
  • TotAl

Kullanılan: 5 5.4%
  • Diğer?

Kullanılan: 3 3.3%

• Kullanılan toplam oy
    92
Arabayı aldığımdan beri opetten alıyordum. Geçen babam arabayı almış 50 liralık benzin koymuş arabaya. Gaza basıyorum sanki gitmiyor araba. Dedim baba nerden aldın Shell'den aldigini söyledi. Neyse neredeyse sonuna kadar bitirdim depoyu yine opetten aldım yakıtı hemen anlıyorsun değişimi.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shell total cok zorda kalirsam petrol ofisi

Bende shell den alıyordum egzos ölçen arkadaş opetten şaşma dedi bende artık opetten alıyorum.

Aklı kelden benzini opetten

Bence en kötü yakıtlar  opette ben uzak duruyorum bp total shell ve po bence en iyisi

BP'nin Merter Migros yanında bir istasyonu var. Daha önce tesadüfen alıp çok beğendiğim için Golf için de hep oradan alıyorum. Bence marka kadar istasyon da önemli. Bir de VW için güncel %3 kampanyası çok güzel.  :) ;)

ben opet'i tercih ediyorum hocam.

Ben hangisi iyinin, biraz sempatik,biraz hizmet kalitesiyle yoğurulduğunu düşünüyorum.

Bende şöyle bir durum var mesela,yakıtı ilk aldığımda araba sanki uçuyor,birkaç gün geçince sanki oktan düşmüş,benzin bayatlamış da çekiş azalmış gibi hissediyorum... :D

Total'den alıyordum satışa çıktı firma bir kıllandım  s=s17 Opet'ten alıyordum vuruntu yapıyor gibi geldi  :D

Şimdilik Shell'deyim bakalım ne zamana kadar  s=captain

Bp'de vw araçlara %3 indirim olsada ben shellden almayı tercih ediyorum eski gtl kadar olmasada yeni yakıtları fena değil bir sorun yaşamadım.

golf 7 ile dunya rekorlar kitabina giren wayne gerdes i mutlaka duyaniniz vardir surekli shell tercih etmis toplamda 11 eyalet gecmis ve su anda dizel golfe en az yaktiran adam unvanina sahip kisi

Hangi yakıt markası kullanıyorsunuz? yorumlarınız tecrübeleriniz neler? İle göre değişirmi yoksa marka heryerde markamıdır?

Önemli olan bayidir bence.

Bundan önce ki araçlarımda genelde po,opet ve totalden yakıt aldım hep.. yeni aracımda artık tek bir firma ve bayiden almaya çalışacağım ama henüz karar verebilmiş değilim.. belki bu konunun bir faydası olur :)

Geri
Üst Alt