Golf 7 J Led far hakkında yardım

@MST42 hocam guncel fiyatlariniz icin lutfen dönüş yapabilir misiniz, ürünle ilgileniyorum. 0506 090 41 40 ya bu numaradan ya da site uzerinden mesaj atar misiniz?

@MST42 hocam guncel fiyatlariniz icin lutfen dönüş yapabilir misiniz, ürünle ilgileniyorum. 0506 090 41 40 ya bu numaradan ya da site uzerinden mesaj atar misiniz?
Ben unuturum belki, yarın sabah beni ararsanız yardımcı olayım. 0535 252 8283

Merhaba arkadaşlar. Yazılanları baştan sona okudum. Benim de kaliteli bir j fara ihtiyacım var (nokta nokta LED’lerin belli olmayanlarından). Yardımcı olursanız sevinirim. İletişim no paylaşırsanız daha da sevinirim.

Değiştirme imkanı tabii ki var hocam. Ek yazılıma da ihtiyaç yok. Dediğim gibi Stark 360led de alırsanız tadından yenmez. Ama sabah ledleriyle kısaların birlikte yanmasını istiyorsanız yazılım yapabilirsiniz. (bazı golfler desteklemiyor)
Hocam bu durumu anlatabilir misiniz ? Kısaları açtığınızda ya da parkları açtığınızda J ledlerde ki beyazlık kendiliğinden kısılıyor bu durumun önüne mi geçiliyor sizin dediğiniz yazılımla ? Yazılımda neleri aktif etmemiz gerekiyor biliyor musunuz ?

merhaba
2013 model fransa'da "CARAT" olarak geçen (galiba Türkiye'de highline oluyor) Golf 7 var. ön farlar orijinal bi-xenon (uzun kisa ayni xenon ampul), gunduz farlari tekli U led. Otomatik virajlarda xenon farlar sag sol yapiyor (30 km üstü) 30 km hiz altinda ise farlarin kenarlarda ek olarak sag sol aydinlatan ampuller var (yani köse farlari, ek olarak, sis lambalarindan bahsetmiyorum).
Bunlari degistirip full J LED olana geçmek istiyorum ama anladigim kadariyla :
  • soket degisecek
  • sag sol otomatik sistemi kaybedecegim
  • full led olsada kisa farlar yine normal ampul, ek olarak LED almam gerek
bu konu hakkinda yardim için buradayim. Tavsiyeleriniz nedir? Istanbul, Ankara, olabilir.
tesekkurler!

Hocam şahsen U led orijinal viraj aydınlatmalı farı bırakıp yan sanayi J lede geçmezdim. Ama yine de geçmek isterseniz soketleri bi şekilde dönüştürüyorlar ama sizinki biraz ters olacak normalde konfortu highline çevirirken dönüştürüyorlardı nasıl olur bilmiyorum. Kısa için led almanız gerecek ben photon ultimate aldım çok iyi ama daha iyisi olan Milestone serisi hep nasıl olurdu diye soru işareti bırakıyor. Viraj aydınlatmayı da kaybedeceksin. Bence değmez, güzel bir beyaz yüksek lümenli xenon alırsan daha isabetli olur

hocam degistirmek için 3 sebep var :
1/sag far malesef kirildi ve içine su kaçti. orijinal U led çalismiyor aylardir ve bir turlu tamir edemedim.
2/golf7 de orijinal farlarda çok buyuk bir sorun var (özellikle xenon olanlarda) : zamanla farlar içten bir sürü çizik oluyor. Bu VW tarafindan bilinmis bi sorun ama hic bir sey yapmadilar
3/original xenon "bi xenon" ama çakma bi xenon : sadece TEK ampul var, önünde kisa fardayken sapka gibi kapanan bir aparat var. Uzun farlara geçince o kapak açiliyor sadece. Ve bence yetersiz. Orijinal "philips" xenon çikarip daha beyaz ve güçlü xenon taktim ama yinede yetersiz bence

3-4 farkli yerler sordum
çogu J led takinca sag-sol özlligini kaybedecegimi soyledir, sadece biri kaybolmaz dedi.
ve son sordugum yerde J led haricinde birde GOLF 7 için uyumlu golf 8 gorunumlu farlar var dedi, video izledim aslinda hiç fena degil, tek eksiklik sinyal kayan sinyal degil...

merhaba
isim vermicem ama ankarada ve istanbulda iki farklı yere gittim. soket değişimi tamam, ikisindede farlar takıldı (J led değil, çift U led, kayan sinyal ve photon ledler takıldı) ama bir türlü kör nokta farlarinin ayarını yapamadılar. orijinal farlari da ek bir begin var (AGS viraj farlari için). takılan U led veya J ledlerden bu yok. soket değişse bile ODB ile bilgisayardan verilen hatayı silemediler. en son istanbulda gittiğim yer saat 13.30da alıp 22.30a kadar farklı ustalar denedi, bir sürü yer aradılar ama yapamadılar.
sonunda tekrar kendi farlari mi taktirdim... :/

merhaba
isim vermicem ama ankarada ve istanbulda iki farklı yere gittim. soket değişimi tamam, ikisindede farlar takıldı (J led değil, çift U led, kayan sinyal ve photon ledler takıldı) ama bir türlü kör nokta farlarinin ayarını yapamadılar. orijinal farlari da ek bir begin var (AGS viraj farlari için). takılan U led veya J ledlerden bu yok. soket değişse bile ODB ile bilgisayardan verilen hatayı silemediler. en son istanbulda gittiğim yer saat 13.30da alıp 22.30a kadar farklı ustalar denedi, bir sürü yer aradılar ama yapamadılar.
sonunda tekrar kendi farlari mi taktirdim... :/
@ekoman245 halleder

Soketi kesmeden cift tarafli soket ile 30 dakikada montaj kodlama yaparim farlari. Hicbir hata almazsiniz

çok iyi olurdu ama malesef dün fransa ya dönüş yaptım :(

@ekoman245 DM kutunuz kapalimi? direk mesaj atmaya calistim size ama yapamadim... acaba ben kendim bu cift U led far alsam, bana hazir cift tarafli soket + neler kodlanacak listesini gonderirmisiniz ? Kargo ile fransaya

@ekoman245 DM kutunuz kapalimi? direk mesaj atmaya calistim size ama yapamadim... acaba ben kendim bu cift U led far alsam, bana hazir cift tarafli soket + neler kodlanacak listesini gonderirmisiniz ? Kargo ile fransaya
Merhaba kargo gonderimini daha once yaptim, uzaktan kodlamayi denedik, esnaflar yine beceremediler. Aracin gelmesi disinda yardimci olamamayi tercih ederim hocam.

Merhaba kargo gonderimini daha once yaptim, uzaktan kodlamayi denedik, esnaflar yine beceremediler. Aracin gelmesi disinda yardimci olamamayi tercih ederim hocam.
Aynı problemi yaşıyorum. Basic Bi-xenon larim vardi bugün J led montajı gerçekleştirdik. AFL ve uzunların sürekli yanmasıyla alakalı problem olabileceğini zaten dile getirmişti montaj yapan yer fakat arıza ışığı ile alakalı konuşmamıştık. Arıza ışığını silmemiz nasıl mümkün olur hocam? Ankara’dayım, aydınlatabilirseniz çok sevinirim.

Geri
Üst Alt