Golf 7 J Led far hakkında yardım

Öncelikle herkese merhaba. Golf 7 aracıma öncelikle aydınlatma performansı için mercekli far takmak istiyorum. Takmışken de görüntü güzel olsun istiyor insan haliyle. Piyasada bir sürü Tayvan malı J Led mercekli far var. Bazıları çok memnun bazıları aydınlatmanın halojenden bile kötü olduğunu söylüyor. Bazıları soket soket bile olsa takıldıktan sonra yazılımla ekleme yapmak gerektiğini söylüyor. Bu konuda tecrübesi olan, kullanmakta olan arkadaşlar, aldığı yeri ve kullandığı ürünleri paylaşırsa memnun olurum. Herkese teşekkürler şimdiden
Bende taiwan aldım buna ek olarak starkın 360 ledini aldım çok memnunum baya güzel oldu

Bende taiwan aldım buna ek olarak starkın 360 ledini aldım çok memnunum baya güzel oldu
Aynı işlemi bende yaptım hocam. Stark markasının 360 modeli gerçekten çok güzel, birde halojenden geçtiyseniz aydınlatması baya tatmin ediyor.

J Led far ve stoplarımı @MST42 abimden aldım. Süreçte sabırla her sorduğuma yanıt verdiği için teşekkürü hepinizin huzurunda da etmek istedim. Piyasadaki çoğu yer gibi aldığım ürünlere fatura isteyince fazladan fiyat söylemeyip burada konuşulan fiyattan yardımcı oldu sağolsun. Sonuç da fotoğraflarda görüldüğü gibi… kısalara photon ultimate kullandım aklım milestonede kaldı ama bu da baya başarılı. Henüz kodlama yaptıramadım ama ona rağmen özellikle stoplar homojen ve gösterişli. 2016 model araba model atladı resmen. Ek olarak highline panjur da kullandım.

Ekli dosyalar

• IMG_4284.jpeg
    IMG_4284.jpeg
    102.1 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_4286.jpeg
    IMG_4286.jpeg
    283.9 KB · Görüntüleme: 138
  • IMG_4293.jpeg
    IMG_4293.jpeg
    137.2 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_4292.jpeg
    IMG_4292.jpeg
    122.8 KB · Görüntüleme: 141
  • IMG_4291.jpeg
    IMG_4291.jpeg
    176.4 KB · Görüntüleme: 143
  • IMG_4298.jpeg
    IMG_4298.jpeg
    138.4 KB · Görüntüleme: 143
J Led far ve stoplarımı @MST42 abimden aldım. Süreçte sabırla her sorduğuma yanıt verdiği için teşekkürü hepinizin huzurunda da etmek istedim. Piyasadaki çoğu yer gibi aldığım ürünlere fatura isteyince fazladan fiyat söylemeyip burada konuşulan fiyattan yardımcı oldu sağolsun. Sonuç da fotoğraflarda görüldüğü gibi… kısalara photon ultimate kullandım aklım milestonede kaldı ama bu da baya başarılı. Henüz kodlama yaptıramadım ama ona rağmen özellikle stoplar homojen ve gösterişli. 2016 model araba model atladı resmen. Ek olarak highline panjur da kullandım.
Hocam selamlar.Aydinlatmaniz guzel gözüküyor.Bende de j led far var Photon Milestone led var.Sizin aydinlatma yanlara da atim yapmis bendekiler duz direk yola uzuyor.Acaba sisler de acikmiydi?

Hocam selamlar.Aydinlatmaniz guzel gözüküyor.Bende de j led far var Photon Milestone led var.Sizin aydinlatma yanlara da atim yapmis bendekiler duz direk yola uzuyor.Acaba sisler de acikmiydi?
Sisler bazılarında açık yanlara da vuruyor dediğiniz fotolarda. Maalesef orijinal farlar gibi yanları aydınlatmıyor ama ön taraf baya güzel aydınlanıyor

J farların fiyatı şuan ne kadar? @KubiKan
Ben stop artı farları 13e hallettim 1300 de sis ve kısalara kullandığım photon h7 ve h11 ampuller tuttu. Ancak güncel fiyat değişiyor tabi dolarla ithal edildikleri için. Bir de çoğu yer fatura isteyince + %18 fark koyarım diyor

CEE8F8B8-6ADC-4A1A-A0C1-36E22A692C76.png15DA94D3-4E9B-4C77-A891-A1576AA27785.pngBir ay önce led far ve led stop aldım .satıcıya bunların kısalarını iyi bir şeyle değiştirelim mi dediğimde bana bunlar değişenlerden değil ve eskilerden değil xenon bu diyip gece yola çıkınca ne dediğimi anlarsın dedi .aydınlatma yani bana göre çok iyi ya size göre nasıl

@memo027 Hocam o farın içinde ledler sabit ise yarın bir gün patlarsa ne yapacaksınız. Komple bir takım far mı alacaksınız.
@KubiKan Hangi satıcıdan aldınız hocam?

@memo027 Hocam o farın içinde ledler sabit ise yarın bir gün patlarsa ne yapacaksınız. Komple bir takım far mı alacaksınız.
@KubiKan Hangi satıcıdan aldınız hocam?
gaziantepden aldım hocam. Satıcı öyle diyor tabide illaki değişiyordur sadece aydınlatması kötü değil ondan dolayı elinde millestone falan vardı yani satabilirdi ama satmadı onlardan.

gaziantepden aldım hocam. Satıcı öyle diyor tabide illaki değişiyordur sadece aydınlatması kötü değil ondan dolayı elinde millestone falan vardı yani satabilirdi ama satmadı onlardan.
Hocam gaziantep’te nerde yaptırdınız 7.5 far stopları

Geri
Üst Alt