Golf 7 J Led far hakkında yardım

Gündüz çekim bu. Akşam da çekicem yüklerim @Vagger_Boy
Elinize sağlık hocam cidden kaliteli imiş farları kalitesizini de gördüğüm için çıplak göz ile farkını anlayabiliyorum. Gece çekiminde telefonun kamerasını farlara odaklarsanız eğer ledlerin çizgileri daha iyi gözükmesi açısından teşekkür ederim...

Ekli dosyalar

• IMG_7116.jpeg
    IMG_7116.jpeg
    62.4 KB · Görüntüleme: 157
  • IMG_7117.jpeg
    IMG_7117.jpeg
    161.9 KB · Görüntüleme: 153
  • IMG_7118.jpeg
    IMG_7118.jpeg
    95.6 KB · Görüntüleme: 149
  • IMG_7119.jpeg
    IMG_7119.jpeg
    65.7 KB · Görüntüleme: 150
  • IMG_7120.jpeg
    IMG_7120.jpeg
    126.8 KB · Görüntüleme: 150
@KubiKan @Vagger_Boy Arkadaşlar selamlar, bende J far var, 3-4 aydır kullanıyorum aydınlatması falan mükemmel halojen fardan sonra hele.. J'leri sizin için çektim şimdi :) uzunlar üstünde geldi, kısalar photon mileston h7 taktım gayet başarılı aydınlatması

Ekli dosyayı görüntüle 65371Ekli dosyayı görüntüle 65372
Teşekkürler hocam. Bekta tuningi aramıştım bu konu açıldığında elindr 2 çeşit far var birisi FULL LED olarak geçiyor içerisine hiç bi şey takmaya gerek yok kendinden ledli. Diğeri de çoğu yerde satılan uzun kendinden ledli kısaya kendi isteğine göre ampul takıyosun. Full led olanın aydınlatması baya başarılı, %30 daha fazls aydınlatıyor diğerine göre dedi ve ikisinde de 2 yıl garanti verdi. Full led olan osramın j ledi ile aynı mantıkta ancak benim kafamın karıştığı olay bu ledler bi şekilde sönerse ampul değişmiyor, direkt tamir vs işlem gibi şeyler gerekecek muhtemelen. Kısasına ampul takılandan alıp 360 led mi koysam kararsızım, photon da takılsa mercek sistem yapısına uygun değil sonuçta 360 ledli ampullerden takmak gerekli. @Vagger_Boy sen de iyice araştır hocam. Full led olanı vagcomcenter adlı internet sitesinde de satışta.

@KubiKan @Vagger_Boy Arkadaşlar selamlar, bende J far var, 3-4 aydır kullanıyorum aydınlatması falan mükemmel halojen fardan sonra hele.. J'leri sizin için çektim şimdi :) uzunlar üstünde geldi, kısalar photon mileston h7 taktım gayet başarılı aydınlatması

Ekli dosyayı görüntüle 65371Ekli dosyayı görüntüle 65372
Taktığınız led değil mi xenon mu hocam, bu mudur taktığınız ? https://www.photononline.net/en/pro...00-lumens-kaizen-edition-led-xenon-4-plus-364

Gerçekten çok başarılıymış. Dediğiniz yeri yarın kapalıdır pazartesi arayacağım. Oradan alacağım bende montajını da Opsiyonel Otomotiv'e yaptıracağım. Kısalara siz ne takmıştınız peki kendiniz ? Emeğinize sağlık bu arada. Pazartesi @KubiKan hocamın dediği vagcom center da ki ile sizin dediğiniz tuning firmasını arayacağım markasından her şeyine kadar öğreneceğim öyle alacağım herkese çok teşekkür ederim....

aynısının ismi farklı olanı hocam bu evet milestone photon un en iyi serisidir yalnız mercekli fara nasıl uyum sağladınız ? Mercekli far alet olmuyor diye biliyorum ben
valla hocam by carbon taktı, farı takmadan içine montajladılar gördüğüm kadarıyla

Son düzenleme:
@Vagger_Boy

Beyaz olan kendi aracım geçen hafta taktım uzunlar kendinden ledli kısalara photon mono kullandım, biraz önce de akşam gezmesine çıktım. Photonun daha üst LED’leri de varken bunu kullanmış olmama rağmen aydınlatma müthiş.

Kırmızı araç biraderimin aracı bugün o araca montaj yaptım, farklı deneme amaçlı photon ultimate kullandım onda. Yarın da akşam onu test edeceğim ama kendisinin yorumu aydınlatma müthiş.

Bu farların satışına ben yeni başladım. Açıkçası bu kadar iyi aydınlatma daha doğrusu mercek kalitesi beklemiyordum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Diğer bir konu sanırım sizinle başka bir konuda vland marka led stoplar hakkında konuşmuştuk. Bugün bu iki araca led stop montajı ardından vagcom kodlama yaptım. Kodlama sonrasında ledler orijinal Highline ile tamamen aynı yanmaya başladı. İstersen onların da fotoğrafını videosunu paylaşabilirim.

Ekli dosyalar

• B096719B-D312-4D51-B9B3-96C40D358F65.jpeg
    B096719B-D312-4D51-B9B3-96C40D358F65.jpeg
    138.2 KB · Görüntüleme: 123
  • 21554B81-6CAD-4B45-9F7B-9D731A2F33C5.jpeg
    21554B81-6CAD-4B45-9F7B-9D731A2F33C5.jpeg
    254.6 KB · Görüntüleme: 122
  • 1F037E63-9BCE-441E-B9F0-11A2AACC9B49.jpeg
    1F037E63-9BCE-441E-B9F0-11A2AACC9B49.jpeg
    123.4 KB · Görüntüleme: 123
Merhaba hocam, sizde ki kısaları boş olan modeli sanırım. Fiyatı nedir peki çiftinin kodlama gerekir miydi ? Stopları orijinal almaya karar kıldım bu arada @MST42

Merhaba hocam, sizde ki kısaları boş olan modeli sanırım. Fiyatı nedir peki çiftinin kodlama gerekir miydi ? Stopları orijinal almaya karar kıldım bu arada @MST42
7.750₺ çifti. Kısalar boş. 7 ve 7.5 için uyumlu olarak ikisi de mevcut.

Kodlama şöyle bu farların içinde modüller var. Arıza ışığı vermemesi için bunlar.

Ancak kodlama bana göre yine de gerekli. Sonuçta bcm de uzun, kısa, park, gündüz ve sinyal neredeyse hepsi halojen olarak programlanmış. Bunları led olarak kodluyoruz.

7.750₺ çifti. Kısalar boş. 7 ve 7.5 için uyumlu olarak ikisi de mevcut.

Kodlama şöyle bu farların içinde modüller var. Arıza ışığı vermemesi için bunlar.

Ancak kodlama bana göre yine de gerekli. Sonuçta bcm de uzun, kısa, park, gündüz ve sinyal neredeyse hepsi halojen olarak programlanmış. Bunları led olarak kodluyoruz.
Direk mesaj kısmından sizinle iletişime geçtim hocam

Geri
Üst Alt