Golf 7 J Led far hakkında yardım

Hocam kardeşim izmirde benim de aldığınız yeri ve farların yakın çekim ve aydınlatması ile ilgili foto veya video da paylaşabilirseniz çok memnun olurum bi de içerisine ne takmışlar bilginiz var mı? Araç içindeki far yükseklik ayarı çalışıyor mu?
İçeriğini bilmem fakat. Far ayarı için götürdüğümde usta bile aydınlatmasından şaşırdı. Far yükseklik alçaklık ayarıda aktif sorun yok

Kapalı yerde duvara verdiği çizgiyi merak ediyorum hocam size zahmet olmaz ise video ya da fotoğraf atabilirseniz çok memnun kalırım.. Özelden telefon numaramı sizinle paylaştım
Yeni üye olduğumdan göremiyorum mesajları

İçeriğini bilmem fakat. Far ayarı için götürdüğümde usta bile aydınlatmasından şaşırdı. Far yükseklik alçaklık ayarıda aktif sorun yok
Hocam sislerde ki flapları nerden aldınız acaba? Ben internette bulamadım.

Far yıkama yerleri sanırım o farın altındaki tam oturmayan yer. Neden öyle acaba hocam, çin malı olduğu için tam oturmuyor mu? Bende aldım da ondan soruyorum.

Far yıkama yerleri sanırım o farın altındaki tam oturmayan yer. Neden öyle acaba hocam, çin malı olduğu için tam oturmuyor mu? Bende aldım da ondan soruyorum.
Solda sıkıntı yokta sağ farın altında dediğiniz gibi tam oturmamış çok uğraşmadım ama gözüme batıyor halledecem bi şekilde

Bekta tuning'in instagram sayfasında ki golf 7.5 üzerinde taktığı farları inceledim. Farlar Photon ledler ile çalışıyor mudur ? Xenon mu takılıyor yoksa. Gerçekten çok kaliteli bir replika far bu ay bitiminde düşünüyorum almayı bende. Sizden ricam takılan farların markası nedir kutusunda ya da far arkasında ki etiketinde yer alıyor muydu ibaresi ? @Firatt35

Bekta tuning'in instagram sayfasında ki golf 7.5 üzerinde taktığı farları inceledim. Farlar Photon ledler ile çalışıyor mudur ? Xenon mu takılıyor yoksa. Gerçekten çok kaliteli bir replika far bu ay bitiminde düşünüyorum almayı bende. Sizden ricam takılan farların markası nedir kutusunda ya da far arkasında ki etiketinde yer alıyor muydu ibaresi ? @Firatt35
Ledleri ile beraber geliyor far dolu yani ekstra birşey yapmaya gerek yok. Aydınlatmasıda gayet iyi. Kutusunu bulunca atarım detayları

Ledleri ile beraber geliyor far dolu yani ekstra birşey yapmaya gerek yok. Aydınlatmasıda gayet iyi. Kutusunu bulunca atarım detayları
Tamamdır hocam bekliyorum markasını sizden. Kafaya koydum sırada çift j var :)

Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz peki hocam @Firatt35

2 ay önce taktırdım iki çeşit var tayfun abinin elinde. Biri daha uyguna fakat önermedi ışığı zayıf kalitede düşük ve led yok içinde deyince. İyi olanı 9250 tl ödeyip aydınlatması daha yüksek daha kaliteli 2 sene garantili olanı taktırdım @Vagger_Boy

Kalitesini dışta ki J nin ledinin nokta nokta yanmadığını görürseniz evet bu kaliteli diyorsunuz diğerleri yakından nokta nokta gözüküyor Toyota araçların ledi gibi sanki gerçek golf r ile Taiwan çift j yi yan yana gördüğümde anlamıştım
Replikaların hepsinde J’ler yakından bakıldığında nokta nokta yanıyor diye biliyorum. O şekilde olmayan daha kalitelisi var mı?

Replikaların hepsinde J’ler yakından bakıldığında nokta nokta yanıyor diye biliyorum. O şekilde olmayan daha kalitelisi var mı?
Olmayanını gördüm dışarıdan ve gerçek bir golf 7.5 r ile kıyasladığımda çok benzer duruyordu.

Ekli dosyalar

• IMG_7113.jpeg
    IMG_7113.jpeg
    254.2 KB · Görüntüleme: 119
  • IMG_7112.jpeg
    IMG_7112.jpeg
    263.2 KB · Görüntüleme: 117
  • IMG_7111.jpeg
    IMG_7111.jpeg
    206.6 KB · Görüntüleme: 118

Geri
Üst Alt