Anahtar pilini değiştirin

erosmarcos

Üye
İsim
Erhan
Merhaba
Aracım 2021 model. Yaklaşık 1 yıl kullanımdan sonra pil uyarısı verince orjinal pili yeni GP 2032 ile değiştirdim. Uyarı gelmeye devam edince yeniden Duracell 2032 aldım. Ancak halen aynı uyarı geliyor. Kapıların açılması kapanması yada aracın çalışmasıyla ilgili sorun yok. Sadece aracı çalıştırınca uyarı gelmeye devam ediyor

Böyle bir sorun yaşayan var mı?

CR2025 ile CR2032 arasında kalınlık farkı var 2032 azıcık daha kalın bir pil

Upvote 0

Golf 8 araç pil uyarısı verdi değiştim pili . Açtım kapadım, açma kapama tuşlarına basılı tuttum ama uyarı gitmedi.
Bu uyarıyı silmenin bir yolu var mı?

Upvote 0
Golf 8 araç pil uyarısı verdi değiştim pili . Açtım kapadım, açma kapama tuşlarına basılı tuttum ama uyarı gitmedi.
Bu uyarıyı silmenin bir yolu var mı?

Dün servisteki arkadaşa sordum anahtarın herhangi bir tuşununa genelde açma tuşuna bir kez basıp 60 saniye içinde anahtar ile aracın kapısını açınca anahtar tanımlanıyormuş pil değişiminden sonra buda olmaz ise servise...

Upvote 0
Dün servisteki arkadaşa sordum anahtarın herhangi bir tuşununa genelde açma tuşuna bir kez basıp 60 saniye içinde anahtar ile aracın kapısını açınca anahtar tanımlanıyormuş pil değişiminden sonra buda olmaz ise servise...
Bir netleştirebilir miyiz. Açma tuşuna bastık ve araç zaten açıldı. Manuel anahtarla yani fiziki olarak tekrar mı açacağız kapıyı?

Upvote 0
Dun bende de ayni pil uyarisini verdi. Pili degistirdim uyari silindi. Herhangi bir uyarlama vs de gerektirmedi.

Upvote 0

Bu akşam uyarı aldım, pili kendim değiştirmeyi düşünüyorum.
@metinkar @Asiatic sorunu giderebildiniz mi?
Bende uyarı vermedi ama arabanın dibinde bile kumanda cekmemeye başlamıştı. İyice sinirlermi zıplatmaya başlayınca gittim duracell aldım. Değiştirdim sorunsuz çalışıyor. Hatta 300 metresen rahat cekiyor artık

Upvote 0

Geri
Üst Alt