Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@Jmlbenim limana sevk ıkı hafta öceydi yaklaşık bır haftadır gemi üzerinde diyor herhalde sizinkınden önce olur 

@cem85 evet sizin araç benimkinden önce gelir ben 27 Mayısta sipariş vermiştim aracımı ağustosta bekliyordum :)

@Jmlhayırlısı olsun benim 30 nisandı işallh önumuzdeki hafta alırız ona gore plan yaptık ama bakalım yetişçekmi gümrükleme bayiye geliş felan işallh 15 ine kadar alabılırım

@cem85 inşallah kazasız belasız yetişir ve binersiniz, şimdiden hayırlı olsun :)

@Jmlçok tesekkurler darısı sizlere artık dıyelım ıyıgunlerde kullanın şimdıden de ıyıbayramlar

gemi üzerınde olupta arac  bekleyen arkadaşlar gemilerin son durumu hakkında bilgisi olan varmı

28.10.2016 taihinde site üzerinde gemide gözüken aracım tahmini ne zaman ülkeye giriş yapıp izmire gelir ?

arkadaşlar cep telefonundaki uygulamadan siparişi takip edemiyorum.soyisim ve sipariş noyu yazıp sorgula deyince parameter counth mismatch  diye bi ibare çıkıyor.sizce sebebi ne olabilir.bilgisayardan sorgulatınca ise bi sorun yok...

arkadaşlar cep telefonundaki uygulamadan siparişi takip edemiyorum.soyisim ve sipariş noyu yazıp sorgula deyince parameter counth mismatch  diye bi ibare çıkıyor.sizce sebebi ne olabilir.bilgisayardan sorgulatınca ise bi sorun yok...
Uygulamanın kullandığı servislerde sıkıntı vardır.

yaklaşık ay başından beri benimki de aynı durumda..

internetten yada st. danışmanından takibe devam ediyorum :)

En sonunda limana sevk yazisini bugun gorduk cok sukur....

Konu hortlamış olacak sanırım ancak benim gibi bekleyen varsa buradan bilgilendirebiliriz birbirimizi .

Golf 1.4 Tsi manuel highline cam tavan (St opsiyon ekletemiyoruz dedi malesef.)

sipariş tarihi 04. temmuz 2017 takip durumu üretim aşamasında.

geleceği tarih 34. hafta yani 20 Ağustos sonrası diye söylendi.

Konu hortlamış olacak sanırım ancak benim gibi bekleyen varsa buradan bilgilendirebiliriz birbirimizi .
Golf 1.4 Tsi manuel highline cam tavan (St opsiyon ekletemiyoruz dedi malesef.)
sipariş tarihi 04. temmuz 2017 takip durumu üretim aşamasında.
geleceği tarih 34. hafta yani 20 Ağustos sonrası diye söylendi.
St ne yazık ki kandırmış sizi hocam. Opsiyon ekleyen birçok arkadaş var.

St ne yazık ki kandırmış sizi hocam. Opsiyon ekleyen birçok arkadaş var.

St nin ne gibi bir çıkarı olabilir ki opsiyon ekletmeyerek onu anlayamadım hocam. Sonuçta ekstradan para veriyorum ve her opsiyondan şirketi biraz daha para kazanacak.
Ben kaporayı verdiğim an takip nunarasını aldım yani üretim planlaması yapılmıştı. Bilmediğim bir durum varsa lütfen söyleyin gerçekten ekletmek istediğim opsiyonlar var bir iki tane.

Geri
Üst Alt