Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@Erdem ayrıca bimer e de yazı yazdım ayrıca avukatada mesaj attım gerekirse kasko şirketinine dava açacağım benim gibi mağdur olan arkadaş varmı burada ...????

6 ayı geçti die %50 hasarsızlığı sıfırladılar 1600 kasko parası çıkardılar...

@Erdem ayrıca bimer e de yazı yazdım ayrıca avukatada mesaj attım gerekirse kasko şirketinine dava açacağım benim gibi mağdur olan arkadaş varmı burada ...????

6 ayı geçti die %50 hasarsızlığı sıfırladılar 1600 kasko parası çıkardılar...
çok iyi yapmışsın @Semih hocam uğraşmak lazım. kasko uzun yıllardır yok ama trafik sigortasında benim %20 hasarsızlığım vardı.

arkadaşlar merhaba 30 nisanda siparişini verdiğim aracım şuan çıkış limanında görünüyor bayramdan sonrasına kalacağı kesinde acaba bayramdan sonraki haftaya yetişirmi benim gibi bekleyen bilgi alan varmı?

arkadaşlar merhaba 30 nisanda siparişini verdiğim aracım şuan çıkış limanında görünüyor bayramdan sonrasına kalacağı kesinde acaba bayramdan sonraki haftaya yetişirmi benim gibi bekleyen bilgi alan varmı?
Yetişir hocam. St tatilde değilse yetişir ;)

@burakca hocam benım limana sevk yazısı 15 gun kadar yazılı kaldı suan cıkış limanında dıyor yaklasık uc dort gun oldu bakalım ne zaman cıkcak

@burakca @cem85

25 mart sipariş girişi

1 nisan sipariş no

12 mayıs dosya hazırlandı

2 haziran üretim tamamlandı

7 haziran limana sevk ediliyor

13 haziran çıkış limanında

14 haziran gemi üzerinde

21 haziran varış limanında

25 haziran bayide

27 haziran teslim olacak

bayram tatilinide unutmamak lazım 

inşaallah kısa zamanda gelir araçlarınız 

@burakca @cem85

25 mart sipariş girişi

1 nisan sipariş no

12 mayıs dosya hazırlandı

2 haziran üretim tamamlandı

7 haziran limana sevk ediliyor

13 haziran çıkış limanında

14 haziran gemi üzerinde

21 haziran varış limanında

25 haziran bayide

27 haziran teslim olacak

bayram tatilinide unutmamak lazım 

inşaallah kısa zamanda gelir araçlarınız 
@Semih bugun gemi üzerinde diye sisteme girilmiş sanırım bayramda araç burda olur ama bayramdan sonraki ilk hafta içerisinde teslim alabilirim gibime geliyor sizinde gemi üzerindeyken 13 gün sonra almışsınız bayram tatili süresince gemi ile gelmiş olsa diye düşündüm tatil dönüşü ilk hafta içerisinde alırım herhalde

Gemi üzerinde dediyse daha gemi gelmemiş gelecek gemiye binecek haberin olsun 11 temmuz haftasına yetişmesi lazım hocam bayiye geldiğinde hangi ildesiniz bilmiyorum ama bizim burda cumartesi arabam geldi pazartesi sabah 10 da teslime hazırdı iş çıkışı aldım ben saygılar....

@Semih bende 11 temmuz haftası dıye tahmin edıyorum bu arada izmir vosmerden alcam aracı umarım hızlı olur

Arkadaslar herkese iyibayramlar dilerim temmuz ayı içinde arac bekleyen arkadslar varmı? Benım yaklasık bır haftadır gemi uzerınde dıyor st ıle gorustum 18 temmuzdan sonra dıyor acaba erken gelme ıhtımali varmı gorusen arkadslar oldumu

@cem85 evet benim st de 30. hafta dedi bekliyorum. 30 Hazirandan bu yana Limana sevk ediliyor diye yazıyor tahminimce 20-25 Temmuz arasında aracımı teslim alacağım.

Geri
Üst Alt