Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@cptmetinbizim buralar küçük yerler hocam bayide stok sahasıda serviste iç içe hayırlısı olsun yarın akşam iş çıkışı alacaz nasipse arabayı herkeze hayırlı ve uğurlu olsun @Ahmet ARIKAN @Erdem  ...

@Semih Benimkini Salı sabahı teslim edecekler. İkna edemedim akşam teslimat için. Çok nazlı Çankaya...

@cptmetinankara büyük şehir hocam günde kaç teslimat yapıolar allah bilir neyse geldiya bayram öncesi buna şükür kasko sigorta işleri tamam değilmi sizin ek sigorta yaptıracakmısınız bide

@Semih Ben henüz hiç bir işlem yapmadım. Pazartesi sabahtan işlemler için gideceğim. 

VDF den kredi çekeceğim için Garanti Plus ve Kaskoyu VW den alıyorum. Daha teklifleri görmedim. Onun dışında bagaj havuzu alacağım ellerinde varsa.

Siz hallettiniz mi diğer işlemleri?

@cptmetinbenim işlemler tamam hoca trfk sig450

yanlız kasko fena oldu1600 oda arabayı satalı 6 ayı 10 gün geçtiğinden %50 hasarsızlığım sıfırlandı olsun artık yapacak bişey yok krediyide ihtiyaç kredisi çektim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Semih Hayırlı olsun diyelim o zaman. Benim çok birikmiş param olmadığından biraz yüksek meblağ çekiyorum. Bu sebeple 0 km araç kredisi en uygunu oldu. 

Ben 30 yaşın altındayım ve ilk aracım olacağından Trafik sigortasının 1500 den aşağı olacağını sanmıyorum ama kısmet. Kasko da 2 den aşağı çıkmayacak gibi :(

Pazartesi göreceğim bakalım ne olacak toplam maliyeti aracın.

Bizim bu araçlarda AppConnect var mı? İncelerken dikkat etmemiz gereken donanım ve versiyon var mı acaba? Bilginiz var mı?

@cptmetin hocam opsiyonun bolsa 1600 yoksa 1450/1550 arası kaskon çıkar ilk aracın olduğundan sigortanda 1000/1100 arası çıkar haberin olsun vw sigorta piyasaya yakın bi fiyat verdiğinden bayide poliçeleri kestirdim ben 

kredi oranı 1.09 mu oldu + garantide eklettirdinizmi???

@Semih Hocam araç 1.4 TSI BMT 125 Highline Tript. ve Cam Tavan başka ilave yok. 1.09 olması için Kasko ve Garanti Uzatma eklettim ama net fiyatlar yarın belli olacak dediğim gibi. Henüz muallakta hepsi. Dediğiniz gibi çıkarsa kasko ve sigorta süper olur.

Hangi firmadan aldınız poliçenizi? Ben Axa düşünüyorum ama teklifler gelince tekrar düşüneceğim.

@cptmetin bayii den kesildiği sürece kaskonun firması önemli değil hocam trafik sig ak sigortadan kestiler kaskoyu axa diye biliyorum daha poliçeleri almadım zaten...

@Semih Anladım. Az önce ST'yi aradım araç vardı mı sorun var mı yarın görüşüyor muyuz diye dün gece 00.18 de tır çıkmış yola. Amma geç işledi süreçler ama gecikme yok sabahtan bgaşlıyor satış işlemleri.

Bu arada AppConnect'i sordum yok dedi araçlarda henüz...

@cptmetinbenim işlemler tamam hoca trfk sig450

yanlız kasko fena oldu1600 oda arabayı satalı 6 ayı 10 gün geçtiğinden %50 hasarsızlığım sıfırlandı olsun artık yapacak bişey yok krediyide ihtiyaç kredisi çektim 
@Semih trafik sigortası çok iyi çıkmış şehirden dolayı mı fark ediyor bu kadar ben anlamadım 15 yıldır ehliyet sahibiyim sıfır kaza sadece 2 defa radar cezam var benim en düşük 1000 lira çıktı.

@Erdem%20 hasarsızlığım var şehir farkıda var ayrıca ankara ile yarı yarıya oynuyor neredeyse... 450 bi şirket 510 başka bi yerden fiyat çıktı 

Geri
Üst Alt