5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@fcsrn istanbul anadolu tarafındayım.

Sensör ekranı hiç görünmüyor ama. Kamera ekranı açılıyor. Renk ayarlamaları vs. yapabiliyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bendede aynı üründen var. MFA menüsünde benimde rehberi göstermiyor. Araştırdığım kadarıyla da maalesef göstermiyor diye biliyorum.  

@Erkin Yücel Evet sadece operatör ve telefon bilgisi gösteriyor :(  Sesli aramayı kullanıyorum hızlı olmasa da iş görüyor :)  

Arkadaşlar merhabalar, 

1 senedir 5" lik ekranımı güzelce kullanıyorum ama aklıma takılan bazı problemler var.

Bende servis zamanı yaklaştı uyarısı vermiyor artık. Sizlerde de böyle bir problem var mı ? Özellikle arabanın yağ olayından çok korkuyorum. Yağ azaltıp da uyarı vermezse diye. 

Arabanın 2 yıllık garantisi bitince Bosh Car Serviste bakımını yaptırmıştım. Son koyulan motor yağı Shell Helix, ve froumlarda gördüğüm kadarı ile Castrol kullanıyor genellikle herkez. (Long Life olanlarından) 

Araçlarınızda uyarılarla ilgili bir problem yaşadınız mı ?

Arkadaşlar merhabalar, 

1 senedir 5" lik ekranımı güzelce kullanıyorum ama aklıma takılan bazı problemler var.

Bende servis zamanı yaklaştı uyarısı vermiyor artık. Sizlerde de böyle bir problem var mı ? Özellikle arabanın yağ olayından çok korkuyorum. Yağ azaltıp da uyarı vermezse diye. 

Arabanın 2 yıllık garantisi bitince Bosh Car Serviste bakımını yaptırmıştım. Son koyulan motor yağı Shell Helix, ve froumlarda gördüğüm kadarı ile Castrol kullanıyor genellikle herkez. (Long Life olanlarından) 

Araçlarınızda uyarılarla ilgili bir problem yaşadınız mı ?
Aklıma ilk gelen Bosch car servisi, servis uyarısını sıfırladı mı? 

Araç yağ eksiltirse veya bakım zamanı yaklaşırsa yol bilgisayarında bu uyarıları görebiliyorsunuz zaten endişe etmenize gerek yok. 

@fcsrn Hocam vallaha ilk bakımı 21000 km de yaptırmışım. Araç 35000 oldu ama hala servis zamanını göstermiyor. 

Bosch Car Servisi gerekli bilgileri girmişti araca bağlanarak. Sizcede bu km de çoktan uyarı vermesi gerekmezmiydi? 

@fcsrn Hocam vallaha ilk bakımı 21000 km de yaptırmışım. Araç 35000 oldu ama hala servis zamanını göstermiyor. 

Bosch Car Servisi gerekli bilgileri girmişti araca bağlanarak. Sizcede bu km de çoktan uyarı vermesi gerekmezmiydi? 
Yıl olarak dolmadıysa şu kmlerde vermesi lazım 14 bin km olmuş 15 bin zaten rutin bakım. 

Arkadaşlar merhaba, Gaziantep'te yaşıyorum. Yaklaşık 1 hafta önce 2014 model 1.4 Tsi comfortline araç aldım. Bir kaç sorum olacak:

1. Sürüş paketi var araçta, direksiyonun solunda bulunan hız sabitleyici ve limitleyici aktif kullanabildim ama direksiyonun sağ tarafında bulunan sesli komut ve telefon işareti galiba aktif değil kullanamıyorum. Burada yazılan bir çok şeyi okudum bluetooth yok araçta, ya da ben bulamadım :)  Telefonla konuşmam için ve müzikleri dinlemem için neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

2. Araçta arka park sensörü var ama sadece sesli sensör, görüntü yok. Ya da vardır da ben mi aktif etmeliyim? Ekranda araç şekli çıkan (galiba ops deniliyor) ayrı bir sensör müdür?

Arkadaşlar merhaba, Gaziantep'te yaşıyorum. Yaklaşık 1 hafta önce 2014 model 1.4 Tsi comfortline araç aldım. Bir kaç sorum olacak:
1. Sürüş paketi var araçta, direksiyonun solunda bulunan hız sabitleyici ve limitleyici aktif kullanabildim ama direksiyonun sağ tarafında bulunan sesli komut ve telefon işareti galiba aktif değil kullanamıyorum. Burada yazılan bir çok şeyi okudum bluetooth yok araçta, ya da ben bulamadım [emoji4] Telefonla konuşmam için ve müzikleri dinlemem için neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?
2. Araçta arka park sensörü var ama sadece sesli sensör, görüntü yok. Ya da vardır da ben mi aktif etmeliyim? Ekranda araç şekli çıkan (galiba ops deniliyor) ayrı bir sensör müdür?
1. Hocam bluetooth olmadığı için O tuşlar çalışmaz. 6.5 Çinli orjinal ekran alırsanız çok memnun kalırsınız. Tuşlar da çalışır.

2. Vitesin olduğu kısım fotosu çekip atabilir misiniz.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

1. Hocam bluetooth olmadığı için O tuşlar çalışmaz. 6.5 Çinli orjinal ekran alırsanız çok memnun kalırsınız. Tuşlar da çalışır.

2. Vitesin olduğu kısım fotosu çekip atabilir misiniz.

6.5 inç mi diyecektiniz yoksa çin malı orijinal ürün mü demek istediniz [emoji5] tavsiye ettiğiniz ürün varsa linkini atabilir misiniz ( uygun olanlarından)? [emoji85]
Yarın atayım vitesin olduğu kısmın resmini hocam [emoji106]
Teşekkürler ilginiz için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.5 inç mi diyecektiniz yoksa çin malı orijinal ürün mü demek istediniz [emoji5] tavsiye ettiğiniz ürün varsa linkini atabilir misiniz ( uygun olanlarından)? [emoji85]
Yarın atayım vitesin olduğu kısmın resmini hocam [emoji106]
Teşekkürler ilginiz için.

Bu konuda geçen ekran hocam. Çinli ekran diyoruz kendisine

Look what I found on AliExpress
http://s.aliexpress.com/U36jIFn2

Car play özellikli olanı da mevcut. Tabi daha pahalı

Aracınızda sonradan takılan-orijinal olmayan park sensörü mevcut. O yüzden ekrana görüntü almanız mümkün değil. Geri görüş kamera düşünenibilirsiniz 6.5 inç media ile birlikte.

Geri
Üst Alt