5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Merhaba,

orjinal 5'' ekranda ön sensör kendiliğinden açıldığı zaman ekranın solunda ufak şekilde çıkıyordu, 6.5'' ekrana geçtikten sonra kendiliğinden açıldığında direk bütün ekranı kaplayacak şekilde çıkıyor yani geri vitese taktığımızda çıkan ekran. Herkeste bu şekilde mi yoksa kodlama mı yapmak gerekiyor?

Birde sensörler çalıştığı zaman radyonun sesini otomatik kısmıyor sanıyorum audio lowering açmayı unutmuşuz  radyo ekranında gözüküyor ama sesi kısmıyor hiçbir şekilde. Bunu VCDS ile açabilir miyiz illa ODIS mi gerekiyor. Teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba,
orjinal 5'' ekranda ön sensör kendiliğinden açıldığı zaman ekranın solunda ufak şekilde çıkıyordu, 6.5'' ekrana geçtikten sonra kendiliğinden açıldığında direk bütün ekranı kaplayacak şekilde çıkıyor yani geri vitese taktığımızda çıkan ekran. Herkeste bu şekilde mi yoksa kodlama mı yapmak gerekiyor?
Birde sensörler çalıştığı zaman radyonun sesini otomatik kısmıyor sanıyorum audio lowering açmayı unutmuşuz  radyo ekranında gözüküyor ama sesi kısmıyor hiçbir şekilde. Bunu VCDS ile açabilir miyiz illa ODIS mi gerekiyor. Teşekkürler..
vcds 17.8 ile mümkün.
6.5 çinli ekranda Sensör o şekilde ben de çözüm bulamadım.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Hocam o isaretli bendede ama uyari vermiyor anlamadim

Sent from my LG-H815 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Bende de eskiden veriyordu. Az önce indim denedim en az 20-30 defa, kontağı çıkardığım anda ekran gidiyor, sadece bir ara anlık olarak gelip gitti belli belirsiz. Bi daha gelmedi. Çok önemli değil benim için ama olursa güzel olur, çevirdik o kadar. :D

Merhaba, ben Almanya'dan Nico. Sorunu bilen var mı? "Custom" profili artık düzeltilemiyor.

IMG_0308.jpgIMG_0307.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaslar 6.5 ekran taktim aracima. Bir kac sorum olacak.

Diger konuda da sormustum ama belkibu konuda goren olup cevaplar. Ekrana geri kamerasi bagladim ve 5f byte 19 bit 4du galiba onu isaretledik. Geri vitese takinca siyah ekran geliyor. Siyah ekrandayken kamera kablosunu cikarinca uyari veriyor dolayisiyla kablolari duzgun bagladigimi dusunuyorum. 12v u sabit bagaj ici aydınlatmadan da bagladim denedim olmadi.  Kamera da calisiyor tv de denedim.  Sorun ne olabilir?

2.sorum mfa ekraninda tefonumdaki kisileri vs gorup seçemiyor muyuz? En azindan favorileri secsek yeter. Suan sadece cagri cevaplama tusu ve eller serbest tusu çalışıyor. Ok tuslari calismiyor. 

Ekrani 2. El aldim. Sanırım aldigim arkadasta park sensoru vardi. Arac ayarlari menusunde park kismi var ama icini göremiyorum uyari veriyor. Bende park sensoru yok. Bu ayari vag ile kapatmak mumkun mu? Belki de kamerada siyah ekran gormemin sebebi budur.

Geri
Üst Alt