5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

arkadaşlar merhaba,

satılık varmı bu ekrandan elinde olan 5 veya 6' 

????????????????????????????????????????????

az önce dediginiz cihaza baktım sadece multimedia cihazı 670 tl yapıyor...

Merhaba arkadaşlar bu hafta 2015 1.2 comfortline sürüş konfor paketli bir araç aldım . üstünde 5 inçlik üzerinde usb bulunan muhtemelen sizin AliExpress ten getirtmiş olduğunuz cihaz var aldığım sahibim serviste taktırdığını söyledi bu ekran ile ilgili sizlere bir kaç sorum var.

1- kumandadan cam indirip kaldırma yapamıyorum sitedeki yazılardan orta ekrandan aktif edilebileceği yazıyor ama Benim ekranımda böyle bir ayar göremedim nasıl aktif edebilirim 

2-radyoların isimleri gözükmüyor örneğin 89.0 yazıyor ama radyonun ismi yazmıyor 

3- ayna ayarı düğmesi sağ taraftayken vitesi geriye taktığımda ayna aşağı inmiyor en sağa ve hafif yukarı kalkıyor bununda kayıdı galiba orta ekranda ama bunuda bu ekranda bulamadım

bu problemlerimin çözümünde bana yardımcı olursanız çok sevinirim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bu hafta 2015 1.2 comfortline sürüş konfor paketli bir araç aldım . üstünde 5 inçlik üzerinde usb bulunan muhtemelen sizin AliExpress ten getirtmiş olduğunuz cihaz var aldığım sahibim serviste taktırdığını söyledi bu ekran ile ilgili sizlere bir kaç sorum var.

1- kumandadan cam indirip kaldırma yapamıyorum sitedeki yazılardan orta ekrandan aktif edilebileceği yazıyor ama Benim ekranımda böyle bir ayar göremedim nasıl aktif edebilirim 

2-radyoların isimleri gözükmüyor örneğin 89.0 yazıyor ama radyonun ismi yazmıyor 

3- ayna ayarı düğmesi sağ taraftayken vitesi geriye taktığımda ayna aşağı inmiyor en sağa ve hafif yukarı kalkıyor bununda kayıdı galiba orta ekranda ama bunuda bu ekranda bulamadım

Camları resetlemeyi deneyin olmaz ise orjinal medya cihazı lazım. 

İsimler görünmüyor o cihazda.

Kontak yarım açarak geri vitese takın sonra istediğiniz konumu ayarlayın. Bir dahaki sefer o konuma inecektir.

1. Sorun için mediadan car bölümündeyken ayarlara tıklayıp açma kapama menüsünde konforlu açma seçeneğini altif edin. Çalışması gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf Aracı yeni aldığım için resetleme işlemi nasıl oluyor bir bilgim yok ?

birde bende ışık paketi yok ama yinede 1 kere sellektör yapınca follow me aktif oluyormuş sanırım oda bende yok

1. Sorun için mediadan car bölümündeyken ayarlara tıklayıp açma kapama menüsünde konforlu açma seçeneğini altif edin. Çalışması gerekir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Malesef benim ekranımda böyle bir yer yok

@yusuf Aracı yeni aldığım için resetleme işlemi nasıl oluyor bir bilgim yok ?

birde bende ışık paketi yok ama yinede 1 kere sellektör yapınca follow me aktif oluyormuş sanırım oda bende yok
Hocam google golf 7 cam resetleme yazarsanız çıkacaktır. 

O menüler cihazınızda olmadığı için açılmaz şu An.

çok önemli değil follow me ama cam açma kapama inşallah aktiftir ve reset atınca düzelir. Bu arada Siri ile benim 5 inçlik cihaz çok güzel çalışıyor.Direksiyondan düğmeye basıp Siri ye istediğinizi sorabiliyorsunuz ayrı bir eğlence oldu resmen  :D

@Ayberk080808 Telefonu Torpidoya koyup arabadan siriye hava durumunu vs. soruları sorunca verdiği cevaba arabadakiler şaşırıp kalıyor :lol:  Hatta bir arkadaşım GİTT gibi konuşuyor dedi  :lol:

@yusuf hocam çok soru soruyorum kusura bakmayın ama 64 sayfayıda okudum hem bu ekranı önceden kullandığınız hemde kodlama hakkında bilgi sahibi olduğunuz için kafama takılan bir soruyu daha size sormak istiyorum :)  Aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum fakat arabayı kilitleyince çıkan korna sesini normalde orjinal ekranda aktif edip kapatabiliyormuşuz.Bu bendeki 5 inçlik ekrandada aktif edip kapatma olayı varmı yoksa buda bazı özellikler gibi ekranda gözükmüyormu?

@yusuf hocam çok soru soruyorum kusura bakmayın ama 64 sayfayıda okudum hem bu ekranı önceden kullandığınız hemde kodlama hakkında bilgi sahibi olduğunuz için kafama takılan bir soruyu daha size sormak istiyorum :)  Aracımın gizli özelliklerini açtırmak istiyorum fakat arabayı kilitleyince çıkan korna sesini normalde orjinal ekranda aktif edip kapatabiliyormuşuz.Bu bendeki 5 inçlik ekrandada aktif edip kapatma olayı varmı yoksa buda bazı özellikler gibi ekranda gözükmüyormu?
Bu özellik ekranda görünüyor diye hatırlıyorum.

Geri
Üst Alt