5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Valla yerli bi saticiyla gorustum 6.5 inc ekran satan o ben odisle kodlarim calisir dedi bu servisin taktigi modullu meta park sensorunu acaba siz odisle kodlattirmadiniz mi yani orjinal ekranda gorunuyorsa mantiken 6.5inclik ekranda da gorunmesi gerekli almak uzereyim bu medya sistemini ama sirf bu ops ekrani gorunur gorunmez tereddutunden kararsizim yardimi olanlarin fikirlerini bekliyorum

Sent from my LG-H815 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merhaba arkadaşlar. Ben 6.5 inç olanı aldım ancak benim kablo 5F 10 Adaptiona girmiyor. Bu yüzden park sensörü görselliği açamadım. Ankara'da elinde kablo olan bana yardımcı olmak isteyen arkadaş var mı?

Once lg mirror drive i telwfona indirim apk olarak gogle aratinca cikio sonra button sovior indirin orijinal kablo ile telefonu baglayin teybe kurdugunuz uygulmalari calistirin telefonu taniyo teyp baslio miror link

Sent from my LG-H815 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

lg mirrordrive kurdum ancak lg mirrordrive yalnızca mirrorlink destekleyen cihazlarda çalışmaktadır diyor uygulamayı açınca.

Arkadaşlar Merhaba;

Bende 2015 comfortline golf var.Park sensörü bulunmamaktadır.Şimdi ben multimedya cihazını kurduktan sonra geri görüş kamerası taktırsam ekranda gözükür mü ?

Geri
Üst Alt