Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese merhabalar, ismim Egemen şu an F20 kasa 1.16i BMW kullanıyorum, fakat yakın zamanda 2013-15 arası Golf 7 ile aranıza katılmayı düşünüyorum. Ayrıca yetkili VW bayisinde görev alıyorum. :)

Herkese iyi forumlar dilerim.

Herkese merhabalar, ismim Egemen şu an F20 kasa 1.16i BMW kullanıyorum, fakat yakın zamanda 2013-15 arası Golf 7 ile aranıza katılmayı düşünüyorum. Ayrıca yetkili VW bayisinde görev alıyorum. :)

Herkese iyi forumlar dilerim.
Eğemen hocam hoşgeldiniz görev nedir serviste?

Eğemen hocam hoşgeldiniz görev nedir serviste?
Merhabalar hocam teşekkür ederim. Ben İnsan Kaynaklarında görev alıyorum fakat Satış, Satış Sonrası Hizmetler (SSH), Yedek Parça, DOD 2.El ile iç içe çalışıyoruz diyebilirim, yine merak eden veya sorusu olan arkadaşlarım, büyüklerim olur ise aynı zamanda tüm bunları hem VW hem de Audi yetkili bayisi altında yapıyorum. Yani VW ve Audi yetkili bayisinde İ.K departmanında çalışıyorum aslında. Fakat yine de herhangi bir soru, görüş, merak edilen bir şey var ise seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Herkese iyi forumlar dilerim :)

Selamlar
Adım Enis. 42 Yaşında, evli 2 adet oğul babasıyım. :) Çaycuma da ikamet ediyorum. Yurtiçi nakliye ve lojistik işi ile uğraşıyorum. 2015 B8 Passat ile 1 ay önce VAG grubuna dahil olmuş bulunmaktayım. Öğrenecek çok şeyin olduğunu düşünüyorum.
Yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim. :ROFLMAO:

@mnth Hoşgeldiniz keyifli forumlar.
Ayrıca size de başarılar :)

@kinghenrytheviiith Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.
Kazasız kullanmak ve keyifli forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt