Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Aramıza Yeni ve Yeniden Katılan Tüm Dostlar Hoşgeldiniz , Keyifli Forumlar diliyorum.

Geç olsun, güç olmasın...

Merhaba. Adım Ensar. 41 yaşındayım. Trabzon'da yaşıyorum. 2012 model Golf 7 1,6 TDI DSG sahibiyim.

Kaliteli bir forum. Yönetici arkadaşları tebrik eder, katkıda bulunan tüm üyelere teşekkür ederim :)

Herkese selamlar
Golf 7.5 comfortline 1.0 TSI manuel ile aranıza katılıyorum. 25 yaşındayım. Kayseri’de yaşıyorum. Herkese iyi forumlar dilerim :)
Hoşgeldiniz keyifli forumlar, keyifli sürüşler dilerim.

Son birkaç haftada Kayseri üye sayımız bayağı arttı gibi.

Herkese selamlar.

2017 Golf 7.5 1.6 TDI Manuel Comfortline aracımız var. Forumu 2 3 aydır takip ediyorum ama tanışmak şimdiye nasipmiş.

Herkese iyi forumlar.

Herkese selamlar.

2017 Golf 7.5 1.6 TDI Manuel Comfortline aracımız var. Forumu 2 3 aydır takip ediyorum ama tanışmak şimdiye nasipmiş.

Herkese iyi forumlar.
Tanıştık mı şimdi?
Kimsiniz adınız nedir? Hangi alanda çalışıyorsunuz, nerelisiniz, nerede yaşıyorsunuz gibi hakkınızda bilgi sahibi olabileceğimiz bilgilerde olabilir.
Mesajınızdan aracınız hakkında bilgi aldık sizin hakkınızda sıfır bilgi.

Tanıştık mı şimdi?
Kimsiniz adınız nedir? Hangi alanda çalışıyorsunuz, nerelisiniz, nerede yaşıyorsunuz gibi hakkınızda bilgi sahibi olabileceğimiz bilgilerde olabilir.
Mesajınızdan aracınız hakkında bilgi aldık sizin hakkınızda sıfır bilgi.
Profilinize baktığım kadarıyla kim olduğunuzu, adınızı, hangi alanda çalıştığınızı, nereli olduğunuzu, nerede yaşadığınızı göremiyorum. Siz foruma yeni katılan birine bu bilgileri vermezken, foruma yeni katılan birinin hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz biraz ironik.

Profilinize baktığım kadarıyla kim olduğunuzu, adınızı, hangi alanda çalıştığınızı, nereli olduğunuzu, nerede yaşadığınızı göremiyorum. Siz foruma yeni katılan birine bu bilgileri vermezken, foruma yeni katılan birinin hakkında bilgi sahibi olmak istemeniz biraz ironik.
Forumdakilerin çoğu bilir Adanalı olduğumu, Adana'da yaşadığımı, 56 yaşında olduğumu, adımın Ahmet ve emekli olduğumu.
Siz daha yeni üyesiniz diye bilmiyor olabilirsiniz ancak forumumuzun eskileri hemen hemen herkes hakkında bilgi sahibidir yeni üyeler hariç.
İste bu nedenle yeni üyelerden aracı(Km'si, modeli ve motoru) , yaşı, adı(dikkat adı soyadı demiyorum) ve çalıştığı iş alanı sektörü nedir bilgi bekliyoruz. Asla kişisel bilgi sorulmuyor sorulmaz forum ortamlarında.
Size aracınızın plakasını şase numarasını, soyadınızı, çalıştığınız işyerini, telefon numaranızı sormadık!

@Terms

Hocam simdi internet+forum tüm sosyal medya platformlarında gercek ad / isim vermeden nickname ile devam etmek isteyenler olabilir.
Zaten sanal dünya ...bir kod adıyla burada yer almak isteyene ismini vermek istemeyene ben şahsen bi sey diyemem

Geldik mesleğiniz / is alanınız kısmına

Ülke bu durumdayken insanlar isini kaybediyo olabilirken yani evde bekleme? iş arama pozisyonlarına girebiliyoken bu soruda bazılarınca boş bırakılmak istenebilir.

Bu konuya nasıl geldik?

Mesaj no: 1
Üyelik zamanı: 14 dakika önce

Arkadaşlar !

2013 comfort golf aldım
Arabanın teybinde radyo logoları çıkmıyor .
Varmı bilgisi olan ?

Yokk abicim yok !! Bilgimiz yok

Adını vermesende meslegini söylemesende

Yeni golfünün resimlerini koy
Kaça aldıgını yaz hangi sehirdesin
İlk izlenimler ? Daha önceki aracına göre memnuniyet falan

Sonra radyoya bakarız biz.(ücretsiz)

@Savatage Vazgeçtim zaten hocam.
Yeni üyeler önce kendini tanıtırsa yardımcı olurumm yoksa mesajı görmezden gelmeye karar verdim. En iyisi bu.
Asla yeni üyelere kendinizi tanıtın demeyeceğim.(y)

Geri
Üst Alt