Ben Kimim? / Tanışma Konusu

merhaba arkadaşlar. adım önder kırıkkaleden yazıyorum. yaklaşık bir yıl önce 2015 golf 1.2 comfortline sahibi oldum. şimdi aranızdayım. çok faydalı bilgilerle dolu bir forum emeği geçen herkese teşekkürler
Hocam hemşeriymişiz , bir gün Golf severler olarak buluşma yapalım sayımızı giderek çoğaltabiliriz 😀

Merhabalar herkese ismim yasin Eskişehir'de yaşıyorum bende 18 yıllık Volkswagen kullanıcısıyım (4 yıl polo klasik 14 yıl golf 5 ve yeni aldığım golf 7 1.2 TSI ) ama forumun varlığından yeni haberim oldu 🙈 çok güzel paylasimlar yapıldığını farkettim emeği geçenlere teşekkür ederim iyi forumlar

Selamlar, aslında forumu bayadır takip ediyorum; baklava muhabbetine kadar içerideyim sayılır ama yazmak bugüne kısmetmiş :)

Adım Kerem, 22 yaşındayım; Ankara’dan katılıyorum. Golf 7 - 1.4 TSI DSG kullanıcısıyız; ayreten ailemizin bir kısmı da 2016 1.6 TDI Passat DSG ve 1.2 TSI 2017 Polo - DSG kullanıcısı. Detailing,Motorsporları,Performans iyileştirmeleri ilgi alanım olan alt başlıklar. İyi forumlar :)

Herkese selam. Ben de daha önceden burada tanıtmamıştım kendimi. 2020de aracımı aldığımdan beri sizlerleyim. İsmim Timuçin, 35yaşındayım. Balıkesirliyim ve Ankara'da yaşıyorum. :giggle:

herkese selamlar
adım : emre 33 yaşındayım evli bir çocuk babasıyım. ankarada ikametgah ediyorum.mimarım. nisan ayında 2013 1.2tsi midline plus golf- 7 aldım ve aranıza katıldım.daha öncelerinden de golf e yabancı değilim golf-4-5 derken 6 yı kullanmadan golf 7 ye geçmek nasip oldu. herkese kazasız günler keyifli kullanımlar.

herkese selamlar
adım : emre 33 yaşındayım evli bir çocuk babasıyım. ankarada ikametgah ediyorum.mimarım. nisan ayında 2013 1.2tsi midline plus golf- 7 aldım ve aranıza katıldım.daha öncelerinden de golf e yabancı değilim golf-4-5 derken 6 yı kullanmadan golf 7 ye geçmek nasip oldu. herkese kazasız günler keyifli kullanımlar.
Hoşgeldiniz tekrardan, keyifli forumlar dilerim. Aracınız da hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Sorunları da çözülür inşaallah...

Eski Golfçülerdenmişsiniz siz de. Hep özeniyorum böyle Golf den devam edenlere.

Ben 7 ile başladım 7 de sabit kalacağım bu gidişle 😬

Hoşgeldiniz tekrardan, keyifli forumlar dilerim. Aracınız da hayırlı olsun kazasız belasız kullanın. Sorunları da çözülür inşaallah...

Eski Golfçülerdenmişsiniz siz de. Hep özeniyorum böyle Golf den devam edenlere.

Ben 7 ile başladım 7 de sabit kalacağım bu gidişle 😬
hoşbulduk hocam sağolun
aynen golfü al 3-4 sene de adam et tertemiz yap sonra sıkıntısız bir şekilde sattım hep
ilk defa başıma yağ yakma problemi geldi
13 senedir ankarada tüm golflerimi götürdüğüm işinde çok iyi diyebileceğim ustam vardı. ama golf 7 de anladım ki ustam yeni nesil motordan pek anlamıyormuş . o yüzden ankara da işini güzel yapabilen arabamı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğim usta arıyorum. önerilerinizi bekliyorum

Geri
Üst Alt