Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Selamünaleyküm geçen hafta aldığım 2017 golf 7. 5 1.4tsi 125hp dsg highline ile aranizdayim. Bundan önce birçok araba değiştirdim ama ilk defa golf sahibiyim. Arac üzerinde rline parcalar var ve kendimce eksik kısımları tamamlamak istiyorum artık forumu sık sık ziyaret edeceğiz gibi😀

merhaba arkadaşlar. adım önder kırıkkaleden yazıyorum. yaklaşık bir yıl önce 2015 golf 1.2 comfortline sahibi oldum. şimdi aranızdayım. çok faydalı bilgilerle dolu bir forum emeği geçen herkese teşekkürler

Selamünaleyküm geçen hafta aldığım 2017 golf 7. 5 1.4tsi 125hp dsg highline ile aranizdayim. Bundan önce birçok araba değiştirdim ama ilk defa golf sahibiyim. Arac üzerinde rline parcalar var ve kendimce eksik kısımları tamamlamak istiyorum artık forumu sık sık ziyaret edeceğiz gibi😀
Aleykum selam, hoş geldiniz.
merhaba arkadaşlar. adım önder kırıkkaleden yazıyorum. yaklaşık bir yıl önce 2015 golf 1.2 comfortline sahibi oldum. şimdi aranızdayım. çok faydalı bilgilerle dolu bir forum emeği geçen herkese teşekkürler
Hoş geldiniz.

Herkese merhaba, ismim Uğurcan. Ankara'dan aranıza katılıyorum. Aslında üye olalı epey oluyor ancak yazmaya yeni fırsat bulabildim. Golf 8 impression aracım var. Şu ana kadar aracıma Ankara opsiyonel otomotivden ön arka orijinal park sensörü uygulaması yaptırabildim. Sorusu olan olursa yardımcı olmak isterim.
İyi akşamlar dilerim.

Merhabalar adım volkan istanbuldan yazıyorum golf 8 impresion ile aranıza katıldım. Daha önceden 7 sene golf 7 1.4 tsi kullandım. 32 yaşındayım golf 8 impresionu sonuna kadar dolduracağımı düşünüyorum :)

Araçta apple car play gelen versiyon :)

Geri
Üst Alt