Ben Kimim? / Tanışma Konusu

İstanbul Göktürk'ten selamlar ismim Mustafa serbest meslek erbabıyım, 2017 Golf 7.5 1.4 TSI aracım ile aranıza katıldım. Daha önce ara sıra denk geldiğim forumda ilk mesajımı yayınlıyorum çok faydalı içerikler mevcut. Herkese iyi forumlar.
Hoşgeldiniz iyi forumlar

İstanbul Göktürk'ten selamlar ismim Mustafa serbest meslek erbabıyım, 2017 Golf 7.5 1.4 TSI aracım ile aranıza katıldım. Daha önce ara sıra denk geldiğim forumda ilk mesajımı yayınlıyorum çok faydalı içerikler mevcut. Herkese iyi forumlar.
Hoş geldiniz.

Merhabalar bende uzun süredir forumu takip ediyorum. Forum sayesinde güvenli alışveriş ve doğru bilgiler ediniyoruz. İlgilenen herkese teşekkür ederim. Memleket Trabzon, İstanbul’da yaşıyorum mühendisim. (2019 golf 1.0 Dsg) Herkese iyi forumlar.
Hoş geldiniz

Hoş geldiniz Makineci Mühendis bey
Ne mühendisisiniz?
Keyifli forumlar.
Tesekkurler Makinaci yazdigina gore su ürünleri muhendisi degilim sanırim makina bolumu icinde soruyorsaniz ben teknik universite okudum bolumlere ayrilmadik her seyi okuduk muhendislikte bolumlere ayrilma olmaz zaten makina muhendisi alanindaki herseye hakim olup fikir sahibi olmak zorundadir

Manisa'dan merhaba, ismim Uğur, Ziraat mühendisiyim. Forumu bir süredir takip ediyorum ve tam bir VW fanıyım:)
Daha önce sırasıyla 1999 Polo 1.6, 2001 Polo 1.4 Highline, 2013 Golf 7 1.2 TSİ Midline Plus ve şimdi yine 2021 Golf 8 1.0 İmpression ile yolumuza devam ediyoruz.
Keyifli forumlar ve kazasız sürüşler...

Selamunaleyküm. İstanbul'dan Burak ben. Yaklaşık 7 aydır 2017 golf 7.5 TSI highline araca sahibim. Foruma yeni kayıt olup tanıtmak nasip oldu.
Hayırlı forumlar herkese, kazasız belasız sürüşler.

iyi günler. yaklaşık bir ay önce 2015 golf7 1.2 comfort ile adanadan aranıza katıldım. çok güzel bilgiler paylaşıyorsunuz herkese teşekkür ederim. ayrıca bir sorum olacak. farlar orijinal sarı. beyaz led taktırmak istiyorum. fazla bütçem bulunmuyor. arıza lambası yakmayacak tavsiyeleriniz olursa sevinirim.

Herkese merhabalar. Adım Arda. 6 ay önce 2016 model golf 1.6 tdi comfortline alarak aranıza katıldım. Forumdan Bülent (Honey) abiyle tanışma fırsatım oldu. Umarım daha fazla kişiyle iletişime geçme imkanım olur.

Geri
Üst Alt