Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese merhabalar. Adım Arda. 6 ay önce 2016 model golf 1.6 tdi comfortline alarak aranıza katıldım. Forumdan Bülent (Honey) abiyle tanışma fırsatım oldu. Umarım daha fazla kişiyle iletişime geçme imkanım olur.
Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba. Ben de 2020 1.5 comfotline ile tekrar aranızdayım. Eylül sonu 2018 1.6 mı sattım 270 e ha bugün ha YRın A3 1.5 veya 1.5 highline alacağım derken kasım ayına kadar kaldım baktım olmuyor gittim 1.3 clio 5 aldım icon. (Gerçekten fena araç değil) aldığımın haftasında otobanda 120 ile köpeğe çarptım ön taraf dağıldı. 40 bin hasar kaydı çıktı. Araçtan soğudum. Yolda sokakta golf gördüğümde gözlerim dolmaya başladı. Golf başkadır hocam golfünüzün kıymetini bilin. Clioyu sattım üstüne borca girip şimdiki aracımı aldım. Forumu özlemişim inşallah bundan sonra buradayız. Herkese hayırlı akşamlar

Arkadaşlar herkese tekrar merhaba. Ben de 2020 1.5 comfotline ile tekrar aranızdayım. Eylül sonu 2018 1.6 mı sattım 270 e ha bugün ha YRın A3 1.5 veya 1.5 highline alacağım derken kasım ayına kadar kaldım baktım olmuyor gittim 1.3 clio 5 aldım icon. (Gerçekten fena araç değil) aldığımın haftasında otobanda 120 ile köpeğe çarptım ön taraf dağıldı. 40 bin hasar kaydı çıktı. Araçtan soğudum. Yolda sokakta golf gördüğümde gözlerim dolmaya başladı. Golf başkadır hocam golfünüzün kıymetini bilin. Clioyu sattım üstüne borca girip şimdiki aracımı aldım. Forumu özlemişim inşallah bundan sonra buradayız. Herkese hayırlı akşamlar
Ben de Ağustos sonunda yana yakıla Golf 7 arıyordum. Piyasa çok hızlı olduğu içim zorlanmıştım. Eğer Golf bulamayacak olursam diye bir yandan da 1.3 İcon Clio bakıyordum 🙂

Tekrar Hoşgeldiniz. Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Selamlar, yaklaşık 6 ay önce aldığım Golf (2013, 1.4 TSI, 140bg, DSG, Comfortline) aracımla aranıza İstanbul'dan katılmaktayım. Aracı aldığım ilk günler itibariyle forumu takip ediyordum gerçekten çok faydalı ve geniş çaplı bir forum. Katkıda bulunan herkesin emeğine sağlık :)

Selamlar, uzun zamandır forumunuza üyeyim konuları takip ediyorum fakat kendimi tanıtmadığımı fark ettim. 3 yıldır 2013 Golf 1,4 122 DSG TSİ kullanıcısıyım. Bursa' da ikamet ediyorum. 7,5 Composition media Türkçeleştirme çalışmalarını takip ederken foruma ulaştım ve takip etmeye başladım. Gerçi halen Türkçeleştiremedim, cesaret edemedim. Yazılım ve bilgisayar konularına hakim biriyim fakat dediğim gibi cesaret işte.
Herkese iyi forumlar dilerim.

Selamlar, yaklaşık 6 ay önce aldığım Golf (2013, 1.4 TSI, 140bg, DSG, Comfortline) aracımla aranıza İstanbul'dan katılmaktayım. Aracı aldığım ilk günler itibariyle forumu takip ediyordum gerçekten çok faydalı ve geniş çaplı bir forum. Katkıda bulunan herkesin emeğine sağlık :)

Selamlar, uzun zamandır forumunuza üyeyim konuları takip ediyorum fakat kendimi tanıtmadığımı fark ettim. 3 yıldır 2013 Golf 1,4 122 DSG TSİ kullanıcısıyım. Bursa' da ikamet ediyorum. 7,5 Composition media Türkçeleştirme çalışmalarını takip ederken foruma ulaştım ve takip etmeye başladım. Gerçi halen Türkçeleştiremedim, cesaret edemedim. Yazılım ve bilgisayar konularına hakim biriyim fakat dediğim gibi cesaret işte.
Herkese iyi forumlar dilerim.

Hoşgeldiniz keyifli forumlar dilerim.

Ankete de bekleriz:

@Savatage Bu gidişle 1.6tdi golf motoru ne kadar gidiyor öğrenicez abi daha ne olsun (256 bindeyiz)
450 bin km motor üst kapak açılmadan tık demeden akar gider. Açılırsa (8-12 bin arası rahat halledilir)

Yan ekipmanlar ?

Dpf (tdi) ? Birader sıfırdan beri manuel 2012 tdi passatla 430 binde dpf fabrikasyon turbo fabrikasyon
Yurt dışı forumlarda en erken 220 binlerde değiseni görmüştüm ama dpf yi

Turbo ? Yağlaması? motor yağından beslemeli
Boşuna mı motul / luqui kullanıyoruz

Ama yinede 500-550 binlerde turbo degişimi gerekebilir (istatistik bu yönde)

Enjektörler ? Yakıt kalitesine bağlı
Ama yine de bozulsa da temizleme +kalibrasyonla revize edilir yola devam edilir

Geri
Üst Alt