Golf 7.5 Araca Yeni Nesil R Direksiyon (Isıtmalı)

@Furkan Güzel olmuş.
Hayırlı olsun yeni nesil direksiyon+vites topuzu.

Teşekkür ederim abi, vitesi takalı epey zaman oldu ama belki forumda paylaşmamış olabilirim hatırlayamadım.

Beğenmeyenler de oluyor ama bence güzel bu vites topuzu. (y)
Ben forumda payştığınızı görmedim daha önce.
Vites topuzu değişik geldi kötü diyemem net fikir beyan edebilmek için canlı görmek lazım.

Hayırlı olsun, farklı bir hava katmış aracınıza.
keyfini sürün dilediğinizce :)

hayırlı olsun bende bildiğimiz 7 / 7.5 R direksiyonu çok istiyordum çok yakıştırıyorum sonunda taktım aracıma ama bu da çok farklı ve estetik durmuş sanırım ilk yapan sizsiniz mavi detaylar da çok uyumlu 👏

hayırlı olsun bende bildiğimiz 7 / 7.5 R direksiyonu çok istiyordum çok yakıştırıyorum sonunda taktım aracıma ama bu da çok farklı ve estetik durmuş sanırım ilk yapan sizsiniz mavi detaylar da çok uyumlu 👏
Teşekkür ederim, önceki direksiyonunu da çok seviyordum ama değişiklik olsun istedim.
Size de hayırlı olsun R direksiyonunuz. :)(y)

Herkese merhaba,

Uzun zamandır araca kayda değer bir değişiklik yapmıyordum. (Aslında aklımda çok şey var :) )

Instagram üzerinden bir takipçinin Yeni Nesil R Direksiyon zehrini bana vermesi ile başladı her şey, ben de dünden razıydım gerçi...

Direksiyon yanlış bilmiyorsam 2021 Arteon R'da kullanılan direksiyon, Golf 8 R direksiyonu ile farkı ortadaki logo kısmı.

Isıtma özelliğimiz de var fakat direksiyon sargımızın değişmesi gerekiyor, şimdilik aktif değil yani.

Montajı ailemizin retrofitçisi @zulalyol abi yaptı, ellerine sağlık abi. (y)

Detaylı videoları instagram @kingkongolf hesabımda paylaştım, buradan video paylaşamıyorum. Oraya da beklerim. :)

Ben sevdim, umarım siz de beğenirsiniz. Çok daha güzelleri sizlerin olsun.

Başka bir değişiklik duyurusunda görüşmek üzere :)

Ekli dosyayı görüntüle 56463

Ekli dosyayı görüntüle 56464

Ekli dosyayı görüntüle 56465
Güzel olmuş,güle güle kullanın

Furkan hocam hayırlı olsun cok yakismis gerçekten hoş bir değişiklik olmuş sormak istediğim birsey var airbag ile mi aldınız direksiyonu yoksa mevcut airbag bu direksiyona uyum sağlıyor mu birde direksiyon ısıtma golf 7.5 da destekliyormu?

Furkan hocam hayırlı olsun cok yakismis gerçekten hoş bir değişiklik olmuş sormak istediğim birsey var airbag ile mi aldınız direksiyonu yoksa mevcut airbag bu direksiyona uyum sağlıyor mu birde direksiyon ısıtma golf 7.5 da destekliyormu?
Teşekkürler, airbagli şekilde komple aldım.

Mevcut airbag uyum sağlıyor diyen var ama bizim airbagler iki tırnaklı, bunlar üç tırnaklı. Nasıl uyum sağlıyor bilmiyorum, uydu diyelim bu kapaklardan da bulmak lazım, bence uğraşmaya değmez. Zaten ucuz bir direksiyon değil, bu parayı gözden çıkardıktan sonra biraz daha verip airbagli almak çok daha mantıklı geliyor bana.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Teşekkürler, airbagli şekilde komple aldım.

Mevcut airbag uyum sağlıyor diyen var ama bizim airbagler iki tırnaklı, bunlar üç tırnaklı. Nasıl uyum sağlıyor bilmiyorum, uydu diyelim bu kapaklardan da bulmak lazım, bence uğraşmaya değmez. Zaten ucuz bir direksiyon değil, bu parayı gözden çıkardıktan sonra biraz daha verip airbagli almak çok daha mantıklı geliyor bana.
Airbag orijinal mi acaba? Çin üretimi mi?

Geri
Üst Alt