Performans Kodlaması (ACT Modu)

@yusuf Hocam konuyu fena hortlattım,ama bildiğin gibi ben kabloyu yeni aldım ve deli deli şeyler denemeye çalışıyorum :D  Şimdi bu kodu benim aracımda yapmamın bir sakıncası varmıdır ? Sakınca diyorum çünkü benim araçta zaten sürüş profili seçimi var "Eco-Normal-Sport-Individual" . Ve yeri gelmişken şimdiye kadar bu kodu kullananlar araçlarında herhangi bir problem yaşamışlarmı ? Bu cumartesi biriktirdiğim tüm kodlamaları araça yapmayı planlıyorum bu kodlamada dahil :D  

@Recep Gül merhaba, ben yaklaşık 1 senedir bu kodla kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım, e5 durkalk trafiği dahil ortalama yakıt tüketimi 7,3 civarı (1.4 tsi). 

[mention=3165]Emre_34[/mention] Eyvallah hocam beklediğim yanıt geldi benim araçta 1.4 tsi şuan içim rahat bir şekilde kullanabilirim. 
İçin iyice rahat olsun diye Yazayım istedim bende 3 yıl kullandım herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Suanki mk7,5 aracimda da aktif. Sürüş mode eklediğinde tekrardan gözden geçireceğim durumunu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Benim araçta sürüş modları mevcut gerçi, etkisini görürmüyüm bu kodun bende denemiş olucam. Bende özellikle ECO modda gaz tepkisi çok hantaldı. Eğer bu kod ile gaz tepkisi dendiği gibi değişiyorsa aracı eco modda kullanmaya devam edebilirim. Sırf gaz tepkisinin geç olması yüzünden eco modu kullanmıyordum.

@Ender @yusuf Hocam acil yardım lazım, bu sabah sigorta kutusunu kurcalarken sanırım soketlerden birini yanlış taktım, silecek motoru çalışmıyor ve arka 2 kapı kilitlenmiyor şuan arabanın içindeyim ve uğraşıyorum. Kitapçıktaki şemadan pek birşey anlamadım. Kapı kilitleme problemi olmasa yarın silecek motorunu hallederdim ama kapıların kilitlenmemesi büyük problem. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hallettim arkadaşlar.....Siz siz olun araç üstünde birşeyleri değiştirmeden önce sıkılmadan erinmeden  fotoğrafını videousunu çekin

İlk Resim orijinalde olması gereken 40 numaralı turuncu soketin konumu 
Alttaki resim benim konumunu değiştirdiğim 40 numaralı turuncu soket

1111.jpg

22222222.jpg

*Bilgilendirme= 40 Numaralı turuncu soket (herkeste aynımıdır bilemiyorum) silecek suyu ve arka kapıların elektrik soketi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tamda yanlışlık sigortalarda diyecekken sorunu bulup halletmişsiniz. Değerli Hocam Araçlarımızda yapılan herşeyin geri dönüşümü ve bir çözümü mutlaka vardır kendinize dert etmeyin herşeyi.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben bu performans kodunda pek bir değişiklik fark etmedim. Acaba sürüş modu seçeneği orijinalde olduğu için mi yoksa ben mi yanlış Birşey yaptım anlamdım açıkçası

İyi günler Golf tutkunları. 2013 tdi manuel var bende. cruise controlü etkinleştirip yolculuk yapıyorum. gece boyu garajda kalıyor.sabah aracı çalıştırdığımda cruis control devrede görünüyor. eskiden 2-3 saat sonra kendiliğinden kapanırdı park ettiğimde.servis bi sorun bulamadı. kodlamayla düzeltilebilir mi ?

Hocam bi türlü yapamadım bu korna ile araç kilidi açıp kapatmayı resimli yardımcı olabilecek varmı:)

selamlar konunun sonunu takip etmek oldukca zor bayada eski bi konu ankarada bu kodlamayı bana yapabilcek elinde imkanı olan bi arkadaş varsa tanışmak isterim teşekkürler.

@ali bende gelsem... yapabilir misiniz ? Nereye isterseniz gelebilirim ? Birde sormak istediğim bu işle uğraşan golf sever biriyle sohbet etmek isterim 

Geri
Üst Alt