Performans Kodlaması (ACT Modu)

@emrekoc01 

Sorunuzun çözümü burada hocam, fakat arkadaşın en altta belirttiği gibi yaptınız mı? Ben de aynı şekilde açamamıştım sonrdan bit seçeneğini aktif edince olmuştu ona dikkat edin

EDIT----

Arkadaşlar bazı araçlarda long coding kısmından bir biti aktive etmeniz gerekiyor. Eğer olmaz ise, yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin. @Resul hocama sorunu bulduğu için teşekkürler.

5F > coding > long coding jeller > byte 24 > bit 2 aktif edin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

@emrekoc01 

Sorunuzun çözümü burada hocam, fakat arkadaşın en altta belirttiği gibi yaptınız mı? Ben de aynı şekilde açamamıştım sonrdan bit seçeneğini aktif edince olmuştu ona dikkat edin

EDIT----

Arkadaşlar bazı araçlarda long coding kısmından bir biti aktive etmeniz gerekiyor. Eğer olmaz ise, yukarıdaki talimatları uyguladıktan sonra aşağıdaki adımları izleyin. @Resul hocama sorunu bulduğu için teşekkürler.

Aynen o ayari yaptim hocam sadece adaptasyon varya onda dedimleri basliklar yok ayar yapacagim

@emrekoc01 

4)Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_compass : not active --> Active yapıyoruz

5)Car_Function_Adaptations_Gen2-menu_display_compass_over_treshold_high not active --> Active yapıyoruz

6)Car_Function_list_BAP_Gen2-compass_0x15 not active--> Active yapıyoruz

Adaptasyona girdikten sonra arama kısmına bu kısımdaki başlıkları yazmayı deneyin

4- " menu_display_compass"

5-"menu_display_compass_over_treshold_high not active

6- "compass_0x15 not active" 

Arama bölümlerine bu terimleri girin

@emrekoc01 

EDIT----

@Resul hocama ben de teşekkür ederim. bahsi geçen biti aktifleşince bende de açıldı offroad menüsü

İlk firsatta deneyecegim. aracimi alir almaz  Pedalda uyusukluk hissediyorum demistim. Demekki cozumu varmis.. pedali hassas direksiyonu az yumusak yapmayi dusunuyorum. İnsallah bu iki secenegi secme imkani verir.

Merhaba, 

Bir şey buldum belki faydalı olabilir daha deneme fırsatı bulamadım dener denemez geri bildirim yapacağım.

SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN gaz hassasiyeti AUDİ ye göre tepkisiz kalıyor sanırım aşağıda verdiğim değişiklik sayesinde bunu ortadan kaldırmak mümkün olabilir. 

*01- Engine

*07 - Coding 

*Byte 0, Bit 0-2,

* 01-SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN yerinde 02-AUDİ seçilerek işlemi tamamlıyoruz.

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Öncesi

kodlama öncesi.jpg

Sonrasıkodlama sonrası.jpg

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Merhaba, 

Bir şey buldum belki faydalı olabilir daha deneme fırsatı bulamadım dener denemez geri bildirim yapacağım.

SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN gaz hassasiyeti AUDİ ye göre tepkisiz kalıyor sanırım aşağıda verdiğim değişiklik sayesinde bunu ortadan kaldırmak mümkün olabilir. 

*01- Engine

*07 - Coding 

*Byte 0, Bit 0-2,

* 01-SEAT/SKODA/VOLKSWAGEN yerinde 02-AUDİ seçilerek işlemi tamamlıyoruz.

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa bilgilendirirse sevinirim.

Öncesi

Ekli dosyayı görüntüle 42949

SonrasıEkli dosyayı görüntüle 42950
hocam bu işlemi yaptığımda cc'da sorun yaşadım. bazen devreye girmemeye başladı ve hız 1 1 yerine 10 10 artıp azalmaya başlamıştı. yine siz de deneyimleyip geri dönüş yaparsanız sevinirm.

• Beğen

Denedim fakat pek bir fark hissedemedim. Bu işlemden önce hız limitörü 10 10 artarken şimdi 1 1 artış yapılıyor. Aracım 2017 golf belki farklı araçlara faydası olur.

• Beğen

Geri
Üst Alt