Cam filmi ne yaptıralım?

Llumar atr 35 yaptırdım aracımın arkalar zaten karartma cam olarak geldiği için ön iki kapıda tercih ettim ve gayet memnunum görüş kaybı yok ve çevirmelerde hiç sıkıntı olmuyor. Tavsiye ederim. Hatta ön cama yanlış hatırlamıyorsam ATR80 tavsiye edilmişti maliyeti fazla ancak şeffaf bir film sadece güneşi kesiyor zaten dışardan ön camda film olup olmadığını anlamak imkansız o yüzden kullanışlı gözüküyor onu da deneyebilirsiniz.

Eski aracimda iki numara vardi arka 3 tu cok karanlik olduğu için Golfe 1 numara cektirdim gayet guzel oldu 1 numara on cam hariç tavsiye ederim.

Arkadaşlar cam filmi için mat garajla görüştüğümde internette hesapladığim 3180 tl yerine 3700 tl gibi bir fiyat verdiler ve fiyatların farklılık gösterdiğini söylediler daha önce lumarr film yaptırdığında sipariş ve randevusunu internetten oluşturup giden ve herhangi bir problem yaşayan var mı acaba?
@memin
@golfmk7fan

Son düzenleme:
Arkadaşlar cam filmi için mat garajla görüştüğümde internette hesapladığim 3180 tl yerine 3700 tl gibi bir fiyat verdiler ve fiyatların farklılık gösterdiğini söylediler daha önce lumarr film yaptırdığında sipariş ve randevusunu internetten oluşturup giden ve herhangi bir problem yaşayan var mı acaba?
@memin
@golfmk7fan
hayır dostum bir sorun yaşamadım.işletme sahibi Fahrettin usta iş ahlakı olan birisi.herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum.sorun olsada mağdur edecek bir kişilik sahibi gibi gelmedi bana.

On cam ve on iki kapiya air80 yaptirdim

Highline yesili ile arkalar renk uyumu pek yok ama amacim isiyi kesmek birinci tercihim

Ekli dosyalar

• 9B56663F-D1CE-43A3-8D3C-FFFB563B6E82.png
    9B56663F-D1CE-43A3-8D3C-FFFB563B6E82.png
    986.8 KB · Görüntüleme: 102

Highline yesili ile arkalar renk uyumu pek yok ama amacim isiyi kesmek birinci tercihim
Hayırlı olsun (y)
Air80 güzel bir film, passat b7nin ön camında kullanmıştım.
Cezasız, çevirmesiz kullan abi

Cam filmi bende yaptırmayı düşünüyorum bazı arkadaşlar arka camlar Highline araçlarda renkli olduğu için film yaptırmamış .
Merak ettiğim şey şu aslında arka camlar karartılmış fabrika çıkışlı renkli cam ama ısıya karşı bir faydası var mı acaba bilgisi olan aydınlatabilir mi bizi ? Film Yaptırmaktaki asıl sebep benim için ısıyı engellemesi çünkü

Hayırlı olsun abi çok güzel olmuş , arka camlar Highline olması nedeniyle renkli o yüzden mi arkalara düşünmedin ? Arka camların ısıya karşı etkisi varmı bilgin var mı abi

Hayırlı olsun abi çok güzel olmuş , arka camlar Highline olması nedeniyle renkli o yüzden mi arkalara düşünmedin ? Arka camların ısıya karşı etkisi varmı bilgin var mı abi
Sağolasın hocam

Fabrikasyon yesil isiya etkisi var mi bilmiyorum

İstedigim performans yakalayamazsam arkalari sonra yaptiririm

Geri
Üst Alt