Cam filmi ne yaptıralım?

Görüş kaybı yasatmadi kismi bence çok subjektif, ben Atr35 de dahi geceleri park ederken vs karanlik ortamda illa camı açıyorum, bende boyle olmadi diyen arkadaşin arabada da hadi burda bi cami ac bi kapa bak bakalim dediğimde aa evet fark var ama alıştım ben diyo. Alışmış olmakla Görüş kaybi yok demek arasinda fark var. Görüş kaybı yasatmamasi fizik kanunlarina aykırı 😁

Görüş kaybı yasatmadi kismi bence çok subjektif, ben Atr35 de dahi geceleri park ederken vs karanlik ortamda illa camı açıyorum, bende boyle olmadi diyen arkadaşin arabada da hadi burda bi cami ac bi kapa bak bakalim dediğimde aa evet fark var ama alıştım ben diyo. Alışmış olmakla Görüş kaybi yok demek arasinda fark var. Görüş kaybı yasatmamasi fizik kanunlarina aykırı 😁
+1
kaliteli filmlerde kararma ile kayıp oranı kalitesizlere göre değişse de kayıp olmaması söz konusu değil.
ben atr20 istiyordum ama deneyince gece park sıkıntı olacak diye atr35 yaptırdım.

Merhabalar. önceki aracım 2012 golf idi. cam filmi sadece arkalarda highline yeşili bulunmaktaydı. ben baya araştırdım konya merkezde dmk garage var bilen bilir .baya e kalitelisini taktırayım dedim . hybrid marina diye bir modelin 2 numarasını 5 cam(bagaj ve 4 cam) taktırdım. 2021 temmuzda 1000 (bin tl) ödemiştim. baya memnundum ısıyı ve güneşi iyi kesiyor diye. 1 sene sonra ön camların kenarlarında yavaş yavaş parçalanmalar soyulmalar mikro düzeyde başlamıştı görülüyordu.

ben şimdi yeni bir golf aracı aldım. bunda da film yok highline yeşilil arkalar sadece. aynı filmli sorduğumdu dmk garage 3000( üç bin tl ) fiyat istiyor.

Aklımda şu soru var siz değerli forum üyeleriyle de konuşmak isterim. DEĞER Mİ ARKADAŞLAR ? cidden soruyorum yani 300 500 tl ye film yapan yaptıranlar var? sökülürken rezistansı bozuor bilmem ne bilmem ne çok söylenti var. siz ne dersiniz? fikirlerinize açığım. teşekkürler.
LLumar bayilerine gidin ordan taktırın benim tavsiyem.

İnternet sitesi üzerinden alim yapacak arkadaşlar bana özelden yazarsa %15 indirim kuponu var, bilgilerini paylaşayım.
İndirim kodunu benimle de paylaşabilir misiniz? Yarın randevu almayı düşünüyorum.

Değerli forum üyeleri LLUMAR ATC serisi mi iyi yoksa ATR mi acaba ?

herkese merhaba
kendi golf 7 aracıma cam filmi yaptırırken çok defa aklım LLumar ATR 35 ile LLumar IRX35 arasında gidip geldi.
ama maddi olarak değil de kalite ve uzun ömür bazında düşünen birisi olduğum için seramik cam filmi olan IRX 35 serisini 5 kapıya tercih ettim.
ayrıca Mat garaj bayide hem ATR35 hemde IRX35 filmlerini numune olarak yapıp bakarak görselliği yine benim nazarımda IRX kazanmıştı. ATR zaten ürün açıklamasında da yazdığı gibi kömür rengine, IRX ise daha açık yeşilimsi tona kaçıyordu. Bu sebeple de gönlümü kazanmıştı.
@CemK abinin dediklerine harfiyen katılıyorum 5 camda LLumar markada 35 ten aşağıya düşmemeniz daha uygun olur. Bunun sadece yazı yok kışı var yağmuru var karı var bunları da göz önüne alın.
birde yan camları ne kadar koyu yaparsanız Ön cama yapacağınız filminde tonu yanlardan içeriye az ışık gireceği için daha karanlık olacaktır. Buda emniyet birimleri açısından ceza yazılmasına ve çevirmelerde fark edilmenize sebep olacaktır.
ben 5 cama IRX35 yaptırdıktan sonra ön cam değişim işinden sonra yine görsellik bozulmasın diye IRX50 film taktım. Şu ana kadar bir sıkıntı sorun yaşamadım.

Sunnex marka cam filmi çektiren var mı peki veya markayı bilen ?

Arkadaşlar ben de cam filmi yaptırdım . Yaptırmadan önce uzun uzun araştırmalarım oldu.
https://www.otoayar.com/oto-cam-filmi-fiyatlari-2021-guncel/
Bu sitede yazan markalardan birisi olan Ziebart Oto Cam Filmi tercih ettim. Toplamda ise 3400 TL ödedim. İçeriden dışarı çok net görülürken, dışarıdan hiç görünmüyor. Tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt