Cam filmi ne yaptıralım?

arkadaşlar bende golf comfortline ön cam hariç bütün camlar için lumar marka cam filmi(modeli sormadım)1500 tl fiyat verdiler TRABZON AUTOEREL de
sizce nasıl fiyat birde hangi modeli önerirsiniz ona göre tekrar sorayım
destekleriniz için teşekkürler

ATR serisi yaptirin 20 bence koyu oluyo 35 iyi ama tercih meselesi.

Son düzenleme:
arkadaşlar bende golf comfortline ön cam hariç bütün camlar için lumar marka cam filmi(modeli sormadım)1500 tl fiyat verdiler TRABZON AUTOEREL de
sizce nasıl fiyat birde hangi modeli önerirsiniz ona göre tekrar sorayım
destekleriniz için teşekkürler
5 Cam Llumar için 1.500 TL çok uygun, malzemenin llumar olduğundan emin olmak lazım.

ATR serisi yaptirin 50 bence koyu oluyo 35 iyi ama tercih meselesi.
ATR35 ATR50'den koyu oluyor abi, numara düştükçe daha koyu oluyor.

Benim arkalarda ATR05, önlerde ATR15, sürüş camında PP60 vardı. PP60'tan ceza yedik, hepsi çöp oldu...

@Furkan evet pardon ATR 20 koyu oluyor olacaktı :)

On cam riskli hem gercekten kullanimda hem ceza açısından, ben ön cama Air80 yaptırdım onun için.

furkan hocam llumar trabzon yetkili bayisi baktığım yer ATR serisinden başka bir llumar marka cam filmleri varmı daha düşük kalite vs de olabilir şimdi onu soracağım sizin önerdiğiniz ATR serisi için mi bu fiyat diye
birde hocam ön cam da ceza riskinden dolayı hiç masrafa girmeyi düşünmüyorum

@Sulo313 AT serisi var o normalde daha ucuz.

On cam yaptiracaksaniz da ısıyı kesmesi ve neredeyse seffaf olmasi acisindan on cam icin uretilmis olan Air80 olabilir, digerleri kesinlikle kendi guvenliginiz acisindan da oldukca riskli. Kaldiki bence on camda renkli film, yanlarda da fazla koyu film direk apachi görüntüsü veriyor arabaya :)

cem hocam onu filmi yaptırırken bakarken karar veririm diye düşünüyorum normalde bilmiyorum tonları çünkü hangi numara ne kadar koyu diye ama amacım hem içerden görüş özellikle önlerde çok bozulmasın dışarıdan da içerisi görülmesin

aynen kullanım fayda öncelikli niyetim araç görüntüsünden ziyade çünkü her türlü en düşük film bile hoş bir görüntü veriyor araca beyaz araç
onu netleştireyim hemen hangi seriye vermiş fiyatı

@Furkan evet pardon ATR 20 koyu oluyor olacaktı :)

On cam riskli hem gercekten kullanimda hem ceza açısından, ben ön cama Air80 yaptırdım onun için.
Bmw g30 aracında ön camdaki air80 filmden ceza yiyen arkadaşım var, yazan yazıyor abi serisine bakmıyor, film olduğunu anlaması yeterli. :)

furkan hocam llumar trabzon yetkili bayisi baktığım yer ATR serisinden başka bir llumar marka cam filmleri varmı daha düşük kalite vs de olabilir şimdi onu soracağım sizin önerdiğiniz ATR serisi için mi bu fiyat diye
birde hocam ön cam da ceza riskinden dolayı hiç masrafa girmeyi düşünmüyorum
Ön cama kesinlikle yaptırmayın, aslında çok faydalı ama ceza yazıyorlar.
ATC serisi var, ATRden daha uygun fiyatlı diye biliyorum.

@Furkan @CemK hocalarım sordum ATR serisi içinmiş fiyat(AT-ATJ )değil dedi
sizce nasıl fiyat uygun derseniz ona göre müsait bir zamanda yaptıracağım inşallah
birde ön camlar-arka camlar ve en arka cam için renk önerilieriniz neydi ona göre gittiğimde bakayım

@Furkan @CemK hocalarım sordum ATR serisi içinmiş fiyat(AT-ATJ )değil dedi
sizce nasıl fiyat uygun derseniz ona göre müsait bir zamanda yaptıracağım inşallah
birde ön camlar-arka camlar ve en arka cam için renk önerilieriniz neydi ona göre gittiğimde bakayım
ATR serisinin rengi bellidir zaten hocam, fiyat bence uygun.

Tam olarak hangi filmi yaptıracağınıza bence yerinde görerek karar verin, belki de başka bir serinin görünümünü daha çok beğeneceksiniz.

@Furkan Yanlarda koyu film varsa şansın yok, yada araba biraz apachi mode sa :D Yoksa Air80 senin verdiğin örnek dışında ceza yiyen duymadım, istisnaları göz önüne almak mantıklı olmaz bence bu konuda, yan şartlar da önemli :D

@Sulo313 renk diyerek koyuluktan bahsediyorsan, Beyaz araba için ATR35 uygun bence daha koyusu kötü görünüyor, güvenlik ve ceza açısından da ATR35 öneririm. İçeriyi tamamen göstermeyecek kadar koyu değildir ancak yeterli seviyede koyu bence. Yine de tercih meselesi.

Geri
Üst Alt